Zakładki

Uliczny gangster

Alternatywne nazwy: Uliczny gangster

Gra Ulica Gangster - to jest Twoja szansa, aby stać się największym i najbardziej znanym gangsterem podziemia miasta, którego nikt nigdy nie widział! Ale najpierw trzeba zacząć od drobnych przestępstw i powoli udają się do góry ...

Rozpocząć swoją podróż w grze Ulica Gangster on-line zaczynasz jako młody byłego więźnia, który właśnie został zwolniony z więzienia. Czy masz 1000 dolarów, które udało się zachować w więzieniu. Czas spędzony w więzieniu był najgorszy w swoim życiu: mała kamera, policja, która ciągle patrzy. Twoim głównym celem Ulica Gangster on-line jest to, że jeszcze nie raz złapać policji i aby stać się najbogatszym i najbardziej wpływowym przestępcą gry Ulica Gangster on-line ! Po pierwsze, można grać w gry Ulica Gangster bez sojuszników i przyjaciół, że szalenie skomplikowane gry. Więc trzeba używać pieniądze mądrze, to w końcu się szacunek zasługują.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Ulica Gangster , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz; 1GB RAM-Karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Ulica Gangster nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « Zagraj teraz »; [ _9_]

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Podaj bezpieczne hasło,

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. B Wybierz pozycję « Rejestracja mi 'i Ulica Gangster rejestracja jest zakończona.

Gra Ulica Gangster mafia jest strategia oparta na przeglądarce Gry MMO gra. Dzięki unikalnej "gangsta" stylu graficznego w połączeniu z oryginalnym graficzny, będziesz Ulica Gangster gry i zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze podziemia. Począwszy od złej samotny rewolwerowiec na ulicy, gracz może rosnąć i rozwijać własną sieć podziemnej.

Masz do opracowania własnych gospodarek Ulica Gangster on-line , aby stać się milionerem. Jeśli masz miliony, można budować fabryki, a więc można wyprodukować wszystko, czego potrzebujesz - samochody, broń lub rasy psa. Możesz być właścicielem baru lub nawet gra alfons Ulica Gangster . A jeśli chcesz, możesz tylko spekulować na temat cen rynkowych i kontroli - kupić tanio i sprzedać drogo.

Gdy masz wystarczająco dużo doświadczenia w grze Ulica Gangster , to będzie w stanie pokonać swoich wrogów. Ale uważaj - policja jest wszędzie i może skończyć się w więzieniu. Witamy w świecie Ulica Gangster on-line , gdzie można być, co chcesz - możesz złapać bandytów, jeśli policjant można przejść się w świecie przestępczym, lub być bogatym biznesmenem, a nawet tworzyć własne z prawdziwych kasyn gry. Możesz spędzić czas na ulicy Ulica Gangster on-line lub wypić drinka w barach należących do innych graczy.

Osobliwości gry Ulica Gangster on-line obejmuje 38 różnych modeli pistoletów, 23 walki ras psów, 26 specjalnych szt., 12 questów, możliwość odtwarzania w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, bezpośrednio przez przeglądarkę bez ładowania ogromną ilość wysokiej jakości grafiką i indywidualnej lub zespołowej gry Ulica Gangster [ _3_] on-line .

Jeśli nie na tyle dobrze w grze Ulica Gangster , masz szansę wygrać wirtualne pieniądze każdego dnia! Codziennie rano otrzymasz wzrost z poprzedniego dnia, wzrost każdego gracza jest automatycznie, a jeśli jesteś w Lista 1000 waszym świecie, masz wirtualne pieniądze na konto Ulica Gangster on-line , które mogą być prawdziwe pieniądze. Co 3 miesiące najlepszych zawodników z każdego kraju w ostatnim globalnego wydarzenia mają szansę stać się najlepiej i wygrać pieniądze.