Zakładki

Stronghold Kingdoms

Alternatywne nazwy: Stronghold Kingdoms

I Stronghold Kingdoms gras - Gra Company Firefly Studios - słynne gry Line programistów Twierdza . Po spędzeniu ogromną ilość pracy, programiści stworzyli naprawdę wartościowego grę, która zostanie oceniona, jako miłośników poprzednich wersji, i tylko miłośników dobrych gier multiplayer.

I grata w grze online Stronghold Kingdoms może, czy komputer spełnia wymagania. I Stronghold Kingdoms Online gras ma takie wymogi

- System operacyjny: XP / Vista / Siedem ;

- Procesor: 1 GHz lub szybszy;

- Pamięć: 512 MB dla XP, co najmniej 1 GB dla Vista / Siedem ;

- Wideo zgodna z DirectX 9;

- 150 MB wolnego miejsca na dysku;

- Łączenie się z Internetem.

Kolejnym niezbędnym krokiem jest Rejestracja w grze Stronghold Kingdoms, , które jest proste i zrozumiałe, tak że zajmuje tylko kilka minut. P Stronghold Kingdoms egistratsiya zakłada następujące dane wejściowe w specjalnym formularzu na stronie internetowej grze:

- Adres e-mail;

- Hasło.

Stronghold Kingdoms Online rejestracji kończy pobierania i instalowania klienta gry. Po instalacji, można przejść bezpośrednio do gry.

Stronghold Kingdoms gra online , które odbyło się wiele od swoich poprzedników, ale nie są znacząco zmienione części. Po pierwsze, zmiany dotknęły gry kula handel, który jest teraz o wiele bardziej realistyczne. Tak więc, w różnych operacji, wynik nie jest natychmiast widoczny, ale po pewnym czasie, od momentu wdrożenia. Zawodowe i dzielić zasoby mogą teraz tylko ze stolicami. Pozostaje model ekonomiczny - że przepisy niezbędne do produkcji ogrodów roślin, budowy farm i innych obiektów, które uchuvstvuyut w cateringową produkcji. Po produkcji wszystkich postanowień zapisanych w stodole i drewno, kamień i inne zasoby leżą w magazynach.

W Stronghold Kingdoms grać można patrząc trzy karty: globalne, mapy miejscowości i mapę zamku.

I grata w grze Stronghold Kingdoms Online z globalnej mapie jest konieczne, gdy nie ma potrzeby podejmowania żadnych zadanie lub zobaczyć dwie bliskie osiedla, wsie, wroga lub jednostki sprzymierzone.

Na mapie wsi można zobaczyć ich wszystkich budynków, aby obejrzeć proces życia w wiosce.

Mapa Zamek pozwala spojrzeć na wzmocnienie części, ale nie przewiduje udziału zawodnika w to, co się dzieje. Na przykład, wyglądasz jak zamek próbuje uchwycić żołnierzy wroga, a jeśli to konieczne, zmienić taktykę i obrońców postawa.

Wszystkie budynki są budowane inną ilość czasu - od minut do godzin. Uwaga Okno pomocy badania może zwiększyć szybkość budowy, ale to wymaga doświadczenia, które gracz otrzymuje na wyższych poziomach, lub inwestowania prawdziwych pieniędzy w grze.

Gra ma sześć typów jednostek: kapitałowe n s , chłopów, włóczników, łuczników, szermierzy i katapulty. Dla ściślejszej współpracy może dołączyć żadnej frakcji. Maksymalna liczba uczestników jest ograniczona do 40 w gildii, a komunikacja odbywa się za pośrednictwem specjalnego forum lub za pomocą wbudowanego czatu.

I grata w Stronghold Kingdoms będzie szczególnie interesujące dla fanów poprzednich części tej legendarnej gry, ale nie tylko im jedna gra będzie interesująca. Miłośnicy dobrych gier docenią nową grę, ponieważ otrzymaliśmy wiele usprawnień i ulepszeń, gra osiągnęła nowy poziom. Dobrze zaprojektowana grafika w grze pozwala cieszyć średniowieczne bitwy z wielkim szczegółów.