Zakładki

Supremacy 1914

Alternatywne nazwy: Supremacy 1914

Gra Supremacy 1914 to darmowa gra przeglądarkowa, w której gracze stają się szefowie potężnych narodów w Europie niebezpieczny przełomie wieków. Ich zadaniem jest stać się niekwestionowanym liderem w wysokiej jakości państwowego kontynentu poprzez dyplomację lub po prostu brutalnej siły swej chwalebnej armii Supremacy 1914 online. Stwórz potężne sojusze, budować swoją gospodarkę i przygotować kraj do wojny. Prowadzić swoich ludzi do walki i stać się władcą Europy Supremacy 1914 on-line .

Przed rozpoczęciem odtwarzania Supremacy 1914, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Supremacy 1914 Rejestracja nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję "graj za darmo";

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Napisz swoją datę urodzenia;

6. wybierz "Rejestracja".

Będziesz grać w gry Supremacy w 1914 roku i opracowanie taktyki i strategie dla ruchu wojsk. Gracze muszą być bardzo ostrożni, ponieważ wojna nie zawsze mogą być uznane za nagłe ataki są dość powszechne.

Czas trwania jednej rundy Supremacy 1914 w Internecie różni się od czterech do ośmiu tygodni. Grasz na mapie, w których jednostki poruszają się w sposób ciągły, tak jak w większości gier przeglądarkowych. Gry Supremacy 1914 daje 30 krajów i inteligentnych przeciwników sterowanych komputerowo, szeroka modernizacja prowincji, zasobów handlowych i dyplomacji! Sztuk w Supremacy 1914 ruchu internetowego w czasie rzeczywistym na mapie historycznej.

Gra Supremacy 1914 on-line nie ma dźwięku, ale być może z dodatkowych download gracze mogli pobrać niektórych plików muzycznych . To pomoże zwiększyć zainteresowanie grą, gdy jesteś w Supremacy 1914 gry.

Ogólnie Supremacy 1914 linia ma trzy różne rodzaje zasobów, które są niezbędne dla przetrwania narodów europejskich: żywność, materiały budowlane i energetyczne. Na szczęście, wszystkie te środki są dostępne na terenie Europy. Na początku swojej kadencji jako gubernatora kraju, Twoje mienie będzie składać się z 12 województw. Każda prowincja Supremacy 1914 on-line ma skupić się na jednym zasobem, który jest produkowany w dużych ilościach do podziału w całym kraju.

Gra Supremacy 1914 posiada także fabryki. Jeśli prowincja została wzbogacona o robotników, że jest w stanie produkować zaawansowane technologie broni w zależności od aktualizacji roślin. Pozwalają one na wykorzystanie bardziej zaawansowanych strategii i mają zasadnicze znaczenie dla dalszego przebiegu gry. Produkcja w grze Supremacy 1914 zależy od fabryki, czas potrzebny do instalacji, aby osiągnąć pewien poziom.

Interfejs Supremacy 1914 on-line nie jest doskonały, ale pewne niedociągnięcia można usunąć wystarczy mieć trochę cierpliwości i chęć do gry 1914 gry Supremacy .

Wszystko postęp gry Supremacy 1914 w Internecie szacowane punkty ratingowe, które przyczyniają się do swojego bohatera. Istnieje szereg szeregach można zarobić na drodze, a gatunki te są używane do odróżnienia cię od innych graczy, są symbolem umiejętności i doświadczenia w grze Supremacy 1914 [ _3_] on-line .