Zakładki

Survarium

Alternatywne nazwy: Survarium

Gra Survarium - darmowy multiplayer first-person shooter, który przynosi użytkownikom w nieznaną przyszłość. Możesz znaleźć się w mętnej czasie dojrzewa w świecie po katastrofie środowiska. Powody jej nieznane. Jednak wyniki są. Anomalie występują że nie wiem, co dzieje się wokół zwierząt rozpaczliwie atakuje kompleksy przemysłowe i inne obiekty zachowują się jak wściekłe i drobiu roślin bezprecedensową kiełkować przez grubość asfaltu i betonu. Miasto otoczone gęstym pierścieniem nieprzeniknionych lasów, które są również próbuje dostać się na terytorium zamieszkania przez ludzi. Podczas gdy wszystkie procesy w niewiarygodnym tempie. Naukowcy w panikę, bo nikt nie wie, jak zatrzymać taki chaos. Człowiek staje się coraz trudniejsze, aby przetrwać w anarchii wynikających. Czego można się spodziewać ludzie, którzy wpadli w panikę, jeśli mogą one przystosować się do życia w nowym środowisku - można dowiedzieć się wszystkiego, zaczynając grać Survarium.

Otwiera drzwi do fantastycznego wszechświata rejestracji Survarium. Musisz założyć konto, a następnie włączyć go klikając na specjalny link, który ma stosownego pisma przesłanego przez administrację. Wypełnienie formularza rejestracyjnego potrzebne są następujące pola: nazwa użytkownika, adres e-mail (powtórzyć w następnym wierszu), hasło (z potwierdzeniem), strefę czasową, datę urodzenia, nazwę kraju. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką. Ale nie bądź leniwy i dostarczenie pełnej informacji. W potwierdzeniu rejestracji muszą być wprowadzone w danym kodzie pola z obrazu. I wreszcie obowiązkowe zgadzając się z regulaminem forum.

Zezwól Survarium odtworzyć konfigurację komputera musi spełniać następujące parametry: system operacyjny Windows XP/Vista/7/8, karta dźwiękowa zgodna z DirectX, karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 512 MB i wyższe wersje DirectX 10, średni pobór mocy procesora, nie mniej niż 2 GB pamięci RAM i 64 MB Internet \ s i więcej. Trzeba kontrolować klawiaturę i mysz.

Gdy transportowane do świata fantazji, by móc grać Survarium wolny, ale aby odnieść sukces trzeba mieć pewną wiedzę. Weźmy pod uwagę szereg cech konstrukcyjnych Vostok Games. Będziesz mieć możliwość wyboru trybów:

1. PVP (gra zespołowa)

2. PVE (luz)

3. Co-op (gra kooperacyjna).

Zasadniczo rozgrywka składa się z atakami. Będziesz wykonywać różne misje, które wymagają odpowiedniego sprzętu. Zadbaj o przyzwoity pancerz, nie chcesz zrujnować pracę. Każdy dzień będzie musiał zniszczyć brzydkie mutanty, jak radzić sobie z konkurencją, bezlitośnie ich zabijając. Wszyscy mieszkańcy wszechświata - lub pozbawionych środków do życia włóczęgów były w przeszłości, zwykli obywatele planety lub zdesperowani maruderzy, którzy postanowili, że nie mieli nic do stracenia, a zdezorientowani przedstawiciele raz potężne armie sam na sam z natury zbuntowanej. I oni wszyscy szukają schronienia w nowym morderczy świecie. Gracze znaleźć własny rodzaj i grupowane są wspólnie szukać schronienia dla siebie. Stworzono cały obóz. Aby czuć się komfortowo w swoim obozie trzeba różne zasoby. Będzie produkować nie tylko artefaktów, ale także żywności, wody, lekarstw, a także obsady benzyny. Pomyślnie zadanie zwiększa wiarygodność. W dodatku, więc można zarobić pieniądze.

Aby być w stanie przetrwać w Survarium on-line , potrzebne jest odpowiednie szkolenie bojowe, odpowiednio dobranej strategii, zdolność do stosowania na czasie, poprawnie i co najważniejsze, dostępne leki. Zwiększ swoje szanse na umiejętności i tajnej akcji. Wiązka jest, że jest w stanie sprawić, że niewidoczne dla wroga. Najpierw jednak, że konieczne jest, aby dowiedzieć się w użyciu.

Gra Survarium oferuje użytkownikowi spróbować na rolach, takich jak Scout, Archer, artefaktów Hunter, Stalker, The Punisher, Bruiserem. Wybierz to, co najbardziej lubią się spotkać i pójść do pamiętnej przygody. Podczas rozgrywki niestrudzenie Ssij bohatera, zwiększając jego wydajność. Podstawowe parametry to: zdrowie, masa, energia, maskowanie, ochrona, izolacja, tlen.

Czy jesteś w stanie dostosować się do ekstremalnych warunków i stać się bohaterem współczesności? To zależy od wytrwałości i siły charakteru! Spróbuj! A może zawsze prowadzi pani powodzenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more