Zakładki

Tanki Online

Alternatywne nazwy: Tanki online tanki, zbiorniki, zbiorniki online, zbiorniki na forum 2.

Tanki Online - najpopularniejszy myśliwiec przeglądarka-wymiarowej. Tanki Online Gra łączy elementy klasycznej "Tanchiki" era Dendy, rozrywki i dynamizm współczesnego filmu 3D-action. Gra online Online Zbiorniki nie wymagają specjalnych wymagań do komputera i uruchomić na dowolnym komputerze z dostępem do Internetu.

Minimalne wymagania systemowe:

 • Procesor: Intel Pentium II 450 MHz / AMD Athlon 600 MHz
 • Pamięć: 128 MB
 • Pamięć graficzna: 128 MB

Polecamy:

 • Procesor 2 GHz
 • Pamięć: 1 GB
 • Pamięć graficzna: 128 MB


Tanki Online 2. 0 gry, że można spróbować zagrać przed rejestracją i samej rejestracji w grze Tanki online szybkie i zaskakujące .

Rejestracja Tanki online jest następująca:

 • Należy wprowadzić nazwę, pod którą grasz
 • Wybierz hasło i hasło komórek Replay
 • Naciśnij przycisk, aby kontynuować, a tym samym potwierdzenie, że przeczytałeś zasady i warunki gry, i zgadzam się z nimi

Gra Tanki online rejestracji zupełnie za darmo! Pierwszy grasz w zbiornikach jak debiutant, ale ranking wzrośnie ze względu na pewne osiągnięcia: zniszczyć czołgi wroga, flagi wroga, wychwytywania i innymi sojusznikami leczenie Tanki online gra, która opiera się na systemie szeregach wojskowych. Stopnie wojskowe otrzymują punkty, wyższa ranga, tym bardziej potężny zbiornik. Zagraj Tanki w Internecie rośnie w szeregach można poprawić ciało zbiornika, zakup Dodatkowe narzędzia do ich machiny wojennej. Więc zacznij grać w gry Tanki online proste rekrutacji można wznieść do rangi marszałka.

 

Gry Tanks Online Online Trzeba żyć graczy, dzięki czemu jest bardziej ekscytujące. Masz możliwość konkurowania, a także współpracy z innymi graczami i bitwa testowane się na zasadzie "każdy sobie rzepkę skrobie" w trybie Deathmatch, czy można dołączyć do zespołu w Team Deathmatch, a walki o flagę Capture flag.

 

Podczas odtwarzania tanki Można zbierać "bonusy", które spadają z nieba:

 • Kryształy
 • Przyspieszenie
 • Zestaw
 • Podwójny energii
 • Podwójne zabezpieczenie

Kryształy - ta gra walutą że można wygrać w walce, kupić lub otrzymać w prezencie za zapisanie się do gry przyjaciół. Przyspieszenie pozwala na szybkie poruszanie się po witrynie i uniknąć uderzenia. Apteczka pomoże leczyć zbiornik. Podwójnej energii będzie broń potężniejsza i podwójne zabezpieczenie będzie zbiornik silniejsza.

Dla kryształów można kupić w garażu różnych ulepszeń do zbiornika (wysokie Calligonum, ciała, rąk, zbiornika farby itp.

Gra jest dostępna taka broń

Smokey - wydany do wszystkich nowych rekrutów gier uważanych za najlepsze na pojedynków walk.

Miotacz ognia - atak z bliskiej odległości, idealną broń dla masowego rażenia z bliska, na długi dystans jest po prostu bezużyteczne

Twins - dobry dla średniego zasięgu do60 broni metrów. Ma szybkostrzelność i możliwość zestrzelić przeciwnika z oczu.

Rail - najpopularniejsza broń na długi dystans, który ma duże obrażenia i zdolność penetracji cios może powalić na widok czołgu poruszającego.

Isis - To jest wręcz niebezpieczna broń do 15 metrów, który używa życia podczas ataku przeciwnika na jego odzyskanie.

Thunder - broń do walki w pobliżu średnim zakresie. Jest wysoka szybkostrzelność, przyzwoite obrażenia, a także może atakować wielu przeciwników. Porażka.

Zamrożenie - odpowiednie do zakresu broni krótkiej do 20 metrów. Jest to zaawansowana miotacz ognia skutkuje zamrożeniem.

Ricochet - broń do walki w każdej odległości do 80 metrów. Ma dużą szybkość i efekt "odbicia".

 

Tanks Online ciekawy wybór miejsc z otwartej przestrzeni do kompleksu obszarów o różnych wyciągów, ogrodzenia, itp. W grze znajduje się tabela zatytułowana "Lista walk", w którym można zobaczyć nazwę bitwy, liczba uczestników, rodzaj lokalizacji. , A także w polu po prawej stronie można zobaczyć dodatkowe informacje o bitwie. Ważne jest, aby grać w gry online Tanki Internecie Przedstaw obserwując pewne taktyki, aby pokazać spryt i pomysłowość, aby wymyślać różne pułapki na przeciwników. Gra Tanki Online to bardzo ciekawe i ekscytujące, jak gra pozwala podczas bitwy, aby porozmawiać z innymi członkami bitwy i poznać nowych przyjaciół.

 

Jeśli Tanki online grać konsekwentnie, możemy szybciej uzyskać wysoką pozycję i stać się liderem wśród innych graczy. Więc w tej walce!

Tanks Online - jest to gra, która nigdy nie znudzą i będą walczyć w dzień iw nocy!