Zakładki

Zbiorników naziemnych wojny

Alternatywne nazwy: Zbiorników naziemnych wojny

Zbiorniki War - Gra Parter darmowa przeglądarka multiplayer zakrojona strategia wojny tematyczne, wydarzenia, które rozwijają się w realistycznym trójwymiarowym świecie gry. Projekt Deweloper - chińska firma Changyou akty wydawców - mail. Grupa ru. Produkt oparty jest na nowoczesnym silniku Unity, że brzmi całkiem obiecująco. Ci są transportowane do bitwy, a zarządzanie różne modele czołgów, będzie brać udział w aktywnych działaniach wojennych. Jest wypełniona dynamicznej konkurencji między graczami będzie musiał spróbować zarówno początkującym użytkownikom, a tych, którzy próbowali się poza przestrzeń wirtualną. Aby wygrać mistrzostwa w szał, można korzystać z zaawansowanych maszyn wojennych i arsenał broni wszelkiego rodzaju. To miło, że cały sprzęt naprawdę odtworzone detale i potrzebę poprawy zbiorników, które będą do Państwa dyspozycji, dzięki czemu rozgrywka jeszcze bardziej ekscytujące. Kiedy pojawiają się na polu bitwy, nie tylko bezmyślnie strzelać z armaty, i myśleć, krok po kroku, przeprowadzić trudne manewry i wybrać najbardziej skutecznych taktyk. Interakcja społeczna daje Parter War: Zbiorniki na forum szczególny urok. Po tym wszystkim, pracować z innymi ludźmi, aby osiągnąć swoje cele - to sztuka i można dowiedzieć się tu i teraz, to prawda, na wirtualnych przestrzeniach Zbiorniki maila ru. Dołącz - i cały swój wolny czas będzie pełen emocji!

Należy pobrać klienta gry jest ogromny brak. Drzwi otworzą się do fantastycznego świata ziemia wojny: zbiorniki rejestracji. Projekt jest ładowany do Friendster, FaceBook, na Facebook i Twitter . Jeśli nie posiadasz konta w jednym z tych sieci społecznych, to łatwo naprawić. Proces rejestracji wiąże się z wprowadzeniem krytycznych informacji, takich jak nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło. Czy to tylko raz, aby potem znowu i znowu, aby cieszyć się ulubioną rozrywką.

Masa wojny: Czołgi może grać z każdym. Najważniejsze, że komputer musi spełniać takie minimalne wymagania systemowe: System operacyjny Windows XP SP2 / Server 2003 z dodatkiem SP1 / Vista / 7/8 lub sama linux , mac ; procesor Pentium 4. wspieranie SSE 2, 200 MB wolnego miejsca na dysku i 512 MB pamięci RAM. Po ukończeniu twórców PTA obiecują ogłosić bardziej szczegółową listę wymagań systemowych. Ale strach, że będą one zbyt wysokie, nie warto.

W rzeczywistości, gra podłoża wojny: Czołgi jest długo znany rywal World of Tanks. Pomiędzy te gry mają wiele wspólnego. A jednak, projekt może nie być nazywany bezmyślne plagiat, ponieważ dzieli wiele cech, które mogą zainteresować społeczeństwu internetowy kapryśny. Pełen zaciętej bitwy zbiornika działania nie pozwala użytkownikom przegap minutę! Czekamy na wędrówki adrenaliny walki PvP, a także wiele ciekawych misji PvE-(dodawać po PTA). W masowych bitwach może brać udział jednocześnie około 30 graczy. Warto wspomnieć, że twórcy obiecują szybko zapewnić możliwość tworzenia całych klanów.

Plac zabaw War: Zbiorniki będziesz, jazdy światła, czołgów ciężkich, średnich, jak i Partię Socjalistyczną i ACS. Z biegiem czasu, zamówienie będzie cała flota pojazdów bojowych. Ich używać skutecznie trzeba wiedzieć nie tylko, aby maszyny budowlane Z (broń, wieża, obudowa, podwozia, silnika, radia, itp.), ale również być w stanie pompować główne parametry, które obejmują Siła, Armor Corps, ładowność, moc silnika Maksymalna prędkość, szkoda pocisk, dokładność, wydajność i zakres radiowy, itp. itd. Lepiej niestrudzenie sowiecki pancerz i wygranej w niekończących się krwawych bitew, można poczuć się jak prawdziwy bohater Wielkiej Wojny Ojczyźnianej!

Zbiorników naziemnych War - jest to okazja, aby doświadczyć gigantyczne wydarzenia historyczne, by doświadczyć uczucia, które były tak znane naszym przodkom. No, gdzie jesteś, odważny serca? Nie przegap okazji, aby rozjaśnić leisure zawód tak ciekawe!