Zakładki

Czołgi Heroes

Alternatywne nazwy: Czołgi Heroes

Czołgi Bohaterowie on-line - strategiczna gra multiplayer w epickim stylu wolnym modelu. Ci są transportowane do burzliwych czasach II wojny światowej i będzie w stanie kontrolować urządzenia w czasie. Z pięknym wysokiej jakości grafiki, to sterowane czołgi wyglądają jak prawdziwe. Dość często slazhivaetsya wrażenie, że wszystko, co się dzieje, jest naprawdę prawdziwe. Zanurzył się w atmosferę gry, będziesz uczestniczyć w aktywnej walce utrzymać nasycony życia, ciągle czuję, że niebezpieczeństwo jest gdzieś w pobliżu. Rozpaczliwie zniszczyć czołgi wroga, a także ich otoczenia! Nie pozwala nikomu się ukryć przed tobą, niech drżą ze strachu znienawidzonych rywali!

Twórcy projektu jest Wilk Gry . Muszę przyznać, że pracownicy starali. Pomysł, choć nie posiadają nowość, ale twórcy byli w stanie zrobić to tak, aby nie okazało się, historia nadmiar, lecz przeciwnie, ciekawe i intrygujące. Gry Czołgi Bohaterowie zainstalowane na nowoczesnym silniku Unity 3 d . I to jest kolejny plus. Po Czołgi Bohaterowie może odtworzyć prawie każdy komputer, niezależnie od systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na nim. Linia produktów jest załadowany w przeglądarce. W związku z tym wykluczyć niepotrzebne kłopoty. Niskie wymagania systemowe, dynamiczne wydarzenia, nasycenie rozgrywki i możliwość zarządzania swingers żelaza - to jest to, co najbardziej przyciąga wielu użytkowników.

Prosta rejestracja w grze Czołgi Bohaterowie zabierze Cię do wspaniałego świata. Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych informacji w odpowiednich polach formularza rejestracyjnego (login, hasło, adres e-mail), możesz natychmiast rozpocząć ekscytującą rozgrywkę. Ponadto, jeśli zdać Tanks Bohaterowie Rejestracja, powrót do inicjowane mogą angażować w każdym czasie, przy zachowaniu dotychczasowych osiągnięć.

Aby szybko rozpocząć pracę, nauczyć się w grze. Składa się z następujących części: hangaru (parking dla czołgów), sklep (miejsce na zakup czołgów), profil (Poziom Informacje prowadzone bitwy, zwycięstwa, czołgi zniszczone, uszkodzone, maksymalna ilość punktów do walki, podczas gdy w śmierci bojowych) Opcje (dźwięk, rozdzielczość ekranu, muzyki, jakość grafiki).

Gra gry Czołgi Bohaterowie jest dostępny w trzech trybach. Wybierz jeden z tych trybów jak Deathmatch, Capture the Flag i zdobyciu bazy. Przy okazji, spróbuj włączyć wszystkie nikt nie zabrania. Walcz z czołgów wroga wszędzie i zawsze. Na co lokalizacja będzie stało się, pokój być wyłączone! Gorące wydarzenia zdarzają się w takich miejscach:

- Położenie "Mountain Lake": z jednej strony - w lesie, z drugiego - na wzgórzach, w środku - osada. Walki są głównie we wsi.

- Położenie "Latarnia morska": istnieją pewne rodzaje domów wiejskich, zagajników schronienie, fałdy terenu, a przede wszystkim trzeba czekać, aż przeciwnik pojawi się na polu pagórkowaty, który jest podzielony lokalizację.

Zagraj Tanks Bohaterowie Będziesz przy użyciu 24 czołgów, które są podzielone na dwie linie, które są podstawowym. Niektóre modele należą do Związku Radzieckiego, Niemiec i innych. Ale są klasy zbiorniki preium bardzo potężnych krajów, a mianowicie w Stanach Zjednoczonych i Francji. Wszystkie zbiorniki, które mają w swoim posiadaniu, wymaga pompowania. Stale się także martwić o broni. Tak, jak można siedzieć na myśl czele takich modeli jak: BT-2, T-28, PzKpfw II, PzKpfw IV? Fajne, nie? Cóż, jeśli chcesz więcej, zapraszamy vlazhivat prawdziwe.

Pamiętaj, że każdy zbiornik ma następujące parametry: wytrzymałość zbiornika, wieża, silnika, prędkość, wieżyczka, pistolet, podwozia i cena. Nawiasem mówiąc, im dłużej grasz, tym silniejsza staje się akwarium. Zbiorniki mogą poprawić przy pomocy środków, które zarabiają w trakcie gry. Każde zwycięstwo przynosi jej nagrodę w postaci złota i srebra. Spędzasz walutę gry według własnego uznania.

Nie przegap jednej minuty zrobić! Przyłącz się do zabawy i cieszyć się społeczności graczy wciągająca Arcade! Gra zapewni wiele niezapomnianych chwil! Przygotuj się na zmianę wir jeden po innych wydarzeniach! Mieć dobry nastrój!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more