Zakładki

Tanoth

Alternatywne nazwy: Tanoth

Tanoth Online - darmowy multiplayer gry online fantazji przeglądarki. Wydaje się, że z powodu ogólnej przeciągnij styl ogromnej masy ludzi gra online Tanoth będzie kolejny zbiór stereotypów i wymyślić coś oryginalnego nie jest już możliwe. Ale deweloperzy starają się metodycznie odwieść nas od tego.

Dołącz do gry Ikariam potrwać kilka minut. Musisz podać swoje imię i nazwisko, adres konta e-mail i już jesteś gotowy do gry! Rejestracja Tanoth i jego prostota - to kolejny plus w skarbcu przyjemnych wrażeń na temat projektu.

Tak, może ci z was, kto spędza dużo czasu dla gier opartych na przeglądarce fantazji można zauważyć w projektowaniu gry pewne podobieństwa z jego "kolegów" na gatunku, ale to wszystko - bardzo powierzchownie. Skórka, która utrzymuje Tanoth online gry - jego gry. I jak on oferuje jej wyjątkowości.

I te gry zaczynają przeciągać każdy, kto znudzony liniowości piękne grafiki.

Interfejs, który prezentuje nam Tanoth online gry, raczej surowy i prosty. Nic zbędne w Tanoth, grać proste i naturalne widzenie - widocznie to było głównym credo jego projektantów. Ale dążenie do historii i różnorodność zadań, twórcy gier nie stinted. Tutaj po prostu dużo misji, każda bardziej interesujące poprzedni. No, gdzie zrobić bez odrobiny pretensjonalności właściwe dla wszystkich gier fantasy i spora część zdrowego humoru?

Gra przyciągnie różne kategorie graczy. Kocham pokorpet na złożonych zadaniach, gromadząc doświadczenie i bogactwo? Następnie tutaj! Jeśli wolisz ścieżkę mocy i swoje motto - "Zwycięzca bierze wszystko", który jest właśnie dla Ciebie przeznaczone system walki, w którym można uzyskać, jeśli wygrasz silną broń, zbroje i inne drogie rycerza przyjemne uroków życia. Ale to jest tylko wtedy, gdy wygrywasz. Przegrany traci również praktycznie wszystko, co ma.

Aby grać w gry online Tanoth się najbardziej z tego procesu, można uzyskać najlepsze zwierzęta: konie, sanki lub nawet diaboliczny smoki konia. Asystenci te pomogą Ci podróżować daleko, zmniejszając czas na wycieczki. Dużą zaletą - z najlepszym wierzchowca, czas podróży jest zmniejszona prawie o połowę. Czas, aby zaopatrzyć rubiny!

Nawiasem mówiąc, zastanawiam się, co te same rubiny są Tanoti gra waluty można kupić za prawdziwe pieniądze. Ta opcja jest dla tych graczy, którzy nie są gotowi poświęcić dużo czasu w grze, ale chcą się proces podróżować po połaci Tanoti maksymalną przyjemność.

Ogólnie gra ma się dobrze, wszystko w nim jest do rozgrywki nacisk wystarczający czas i przygotowania procesu dużo zabawy. To sprawia, że ​​gra w gry online Tanoth godzinami.

Smoki, piękne panie, opuszczone zamki, złowrogie intrygi i wrogowie zimnokrwistych - to wszystko znajdzie każdy niesamowitych przygód w świecie fantasy gry Tanoth!

A ty wciąż szuka, gdzie się uciec od nudy i monotonii życia? Zarejestruj się i zacznij grać Tanoth - udowodnić, że jesteś godny, by stać się najbardziej znany rycerz królestwa!