Zakładki

Tauri World

Alternatywne nazwy: Tauri World

Aeria Games, wydała swoją nową przeglądarkę o nazwie gry Tauri World. Sci-fi to gra strategiczna w czasie rzeczywistym za pomocą przeglądarki, która ma niepowtarzalny efekt wizualny na podstawie rysunków Leonarda da Vinci.

TAURI gra opowiada o nowym domu, który stworzył ludzkość. Będziesz grać w Tauri World i weź udział w zakresie budowy, rozbudowy i zwiększenia wielkości i siły kolonii na wyspie. Gracze mogą rozwijać swoje infrastruktury na wyspie, mogą poszerzyć i przenieść do nowej lokalizacji przy użyciu zaawansowanych technologii, takich jak statki kolonizacyjne. Jeśli gracze są w stanie zarządzać swoimi zasobami i terytoria mądrze, mogą iść na wojnę i podbój nowych lądów Tauri World Online.

Przed gra Tauri World, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Rejestracja Tauri World nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej, tworzenia loginu;

2. Podaj bezpieczne hasło,

5. Wybierz "Enter".

Tauri World gra ma kilka funkcji.

Po pierwsze, gra ma rozbudowany System Tauri budynki i pojazdy. Możesz zacząć tworzyć różne budynki, rozwinąć i wykorzystać ponad 20 różnych statków, które pozwalają graczom szpiegowania, kolonizacji lub rozpocząć wojnę.

Po drugie, gra jest strategia handlowa TAURI. Starannie zaplanowana strategia handlowa może przyspieszyć szybkość krajowego rozwoju gospodarczego i wspierać sojuszników przez graczy handlowych lub aukcji.

Po trzecie, Tauri World Online posiada rozbudowany system walki. Należysz do różnych technologii można łatwo wpływać na przebieg wojny, dotykając wszystkich parametrów bohaterów, jednostki, ataku i obrony.

Gry Tauri, która odbywa się w czasie rzeczywistym, to gra online z zaawansowanym systemem zależności i struktury wielowarstwowej. W Tauri World Online można znaleźć około 20 rodzajów budynków, różne systemy obronne, latające samoloty i jednostki naziemne - w sumie 25 rodzajów budynków zostały opracowane.

Unikalne kolonizacja Tauri World Online został stworzony celowo, dając graczom możliwość rozwiązania planety, w tym ośmiu wysp w posiadaniu każdej z planet. Można filtrować planetę i sektora Tauri World Online, w którym chce się żyć.

Początkowo głównym celem gry Tauri World Online jest opracowanie jednego z wybranych planet. Po chwili, gdy pojawi się poziom wyżej, kolonizacja innych planet byłoby niemożliwe.

Platforma gry Tauri World jest jednym z wielu miejsc, do którego aspirują. Z pomocą tej platformy będzie można płynnie przechodzić między wyspami. Holowniki gry Tauri służy do szybkiego transportu do innych statków. Platforma może również zbudować statek kosmiczny skolonizować nową planetę i teleportować statków o dużej prędkości (czasu kilka sekund).

Pole wskaźnika bezpieczeństwa Tauri World Online jest używany do ustawiania siły obrony pola. Pamiętaj, że pole ochronne chroni więcej niż jeden raz.

Będziesz zarządzać swoją wyspę w grze Tauri World. Można również oglądać i szpiegowania wroga i podzielić się z sojuszniczych flot wysp. Tauri World map on-line, można zobaczyć stopień rozwoju wyspy, sprawdzić działania danego gracza lub uszkodzonych obszarów wokół wysp w stanie wojny. Możesz użyć rozgwiazdy z lewej strony ekranu, aby przesunąć mapę Tauri World Online.

Bohaterowie i premie uproszczenie gry Tauri World. Premie, dziękuję i niektóre bohaterów, można szybko, sprawnie i tanio produkować jednostki technologii.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more