Zakładki

Sekret Miasto

Alternatywne nazwy: Sekret Miasto

Ghost Town online - Krajowy przeglądarkowa gra MMORPG, która rozwinęła się fantastyczną imprezę. Projekt Gaijin Entertainment - jest multiplayer cRPG, stworzona po serii popularnych książek Wadim Panow. Uroczyste otwarcie dla użytkowników świecie jest wypełniona ekscytujące przygody, ekscytujące walki PvP i PvE zaskakującą podróż, oryginalnych questów i innych przyjemnych niespodzianek. Gra akcji opracowana w Moskwie. To tutaj, że nie jest tajemnicą, miasto, w którym ścierają się wielkie domy. W tym mieście byli ci, którzy raz rządził światem. Nic dziwnego, żądza władzy i prowadzi je do nowej lokalizacji. Mieszkańców wspaniałe tereny mają tendencję, aby pokonać swoich przeciwników i udowodnić społeczeństwu, że zasługują na władcy. Jednak nie każdy jest przeznaczony jednak krwawe starcia nie krawędzi końcowej. Tajny miasto zaczął grać, będziesz musiał walczyć o przetrwanie i ciągle martwić się o ich rozwój. Po tym wszystkim, tylko silne charaktery cieszyć prawdziwą władzę. Idź na całość! Wszystko jest w twoich rękach!

Musisz pobrać Tajny miasto, aby uzyskać możliwość w każdej chwili zanurzyć się w ulubionej rozrywki. Będzie to możliwe po utworzeniu konta. Tajny rejestracji City - jest w rzeczywistości stworzenie unikalny charakter. Po wybraniu tożsamości do niektórych domów, pożądanego piętrze, specjalizacji. Oprócz tego formularza należy wypełnić takie pola: adres e-mail, imię i nazwisko, hasło, powtórz hasło. Po naciśnięciu "Play" potwierdza zgodność z regułami gry. Teraz możesz wziąć udział w walce o władzę w tajemniczym wszechświecie, pod warunkiem, że jest internet i standardowa przeglądarka. Średniej konfiguracji komputera pasuje, bo wymagania systemowe zupełnie wysoki.

Przed dokonaniem wyboru, należy zapoznać się z mieszkańcami przestrzeni wirtualnej. Ten Nav, Chud, istoty ludzkie i Pers. Możesz misterium miasto w ramach każdego typu automatów.

- Nava ("kritoviki") są w stanie uderzać dwukrotnie siły. Ich władca książę wyszkolonych podwładnych do porządku. W związku z tym, Nava dość skrupulatnie. Nawiasem mówiąc, ich życie jest bardzo cenione. Zabij Nawa nikt nie może uciec.

- Chudy ("zbiorniki") - to prawdziwi rycerze. To jest oczywiste, przez ubrania, zachowaniu, charakterze. Ich liderem jest wybrany z wyższym magów życia Zakonu. Odniósł się do Wielkiego Mistrza.

- Istoty ludzkie ("uvorotchiki") - istot uvorotlivye, które jest bardzo trudno dostać się do szkody. Oni Matriarchy króluje. Mężczyźni są bardziej usunięte z kwestiami politycznymi.

- Chela (", ogólnych") może wejść do dowolnego klanu rasowej. Ten Green House wasalami kupowanie energii Well Rains. Możliwości te ludzkie magowie mogą zazdrościć.

Należy zauważyć, że kimkolwiek jesteś, trzeba rozwijać te same cechy, które są wyposażone we wszystkie Wielkich Domów. Gry Tajne Miasto posiada, pompowanie zdrowie, siła, Gniew, Zręczność, Fortitude, Specjalizacja. Istnieje również darmowe Honor Points i punkty. Podsumowując wyniki wszystkich cech można zobaczyć, jakie miejsce w stosowaniu oceny. Wyższe dane - im bliżej do szczytu!

Tak więc można kupić wszystko, co potrzebne, znajduje się sklep. Tajemnica gry Miasto oferuje szeroki wybór różnych rzeczy. Na przykład, materiały eksploatacyjne, rzeczy dla sprzętu, broni, biżuterii i prezenty. Oddzielna kategoria żywności jest niezbędny do utrzymania żywotności i utracone zdrowie.

Gdy walka w grze znajduje się solidne miejsce, system zapewnia kilka rodzajów walk PvP. Ten pojedynek, grupa, chaotycznych bitew i klub walki. Przyłącz się do walki można nie tylko z innymi graczami. Musisz polować potwory, które nie są mniej niebezpieczne przeciwnicy. Ale historia gry obejmuje nie tylko krwawą rozgrywkę. Przypisania różnych przedmiotów nie będzie się nudzić na minutę!

Warto wspomnieć, że w celu ułatwienia poruszania się w grze nie ma szczegółowej mapie. Należy pamiętać, że w celu przyspieszenia na przemieszczanie z jednego miejsca do drugiego, online gry Tajne Miasto zaleca korzystanie z darów z samym sklepie. Posiadacze konta premium mają takie same możliwości, plus kilka innych korzyści.

Pospiesz się, aby zanurzyć się w świat niesamowitych wydarzeń! Pamiętaj, aby wygrać grę od pierwszej minuty! Powodzenia!