Zakładki

TDP4 drużyny Bitwa Online

Alternatywne nazwy: TDP4 drużyny Bitwa Online

TDP4: Team Battle Online - darmowy multiplayer oparty na przeglądarce dynamiczna strzelanka. Gra jest klasyczną grę, która wymaga od graczy strzelanka być pogrupowane do wspólnych zadań. Uczestnicy zbiegają się w wielkich bitwach krwawych bitew i spróbuj na wszelkie sposoby, aby zdobyć upragnioną zwycięstwo. Szybka reakcja, odwaga, aktywność i moc broni są niezbędne, aby pomóc zespołowi osiągnąć swoje cele. W ogóle, TDP 4: Zespół Bitwa Gra jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, jak ma aż trzy różne tryby pracy: pojedynczy, zespołu i poszukiwania. Doświadczyć wszystkiego najlepszego i czuć adrenaliny wzrasta za każdym razem, krew w oczekiwaniu nowych niebezpieczeństw! Chodź! Uwierz, że jesteś w stanie stać się najlepszym z najlepszych!

TDP 4: Zespół Bitwa Rejestracja polega na wprowadzeniu w odpowiednim wierszu następujące informacje: adres e-mail, hasło, wyboru serwera. Następnie naciśnij przycisk "Play Now" i są transportowane do świata pełnego niezapomnianych przygód. Zadowolony, że gra TDP 4: Zespół Bitwa jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Wymagania systemowe nie boją się ich niebotyczne, tak, że można cieszyć się grę i przy użyciu konfiguracji średni komputer. Najważniejsze - aby połączyć się z internetem, i, oczywiście, nowoczesną przeglądarkę.

Uruchamianie TDP 4: Zespół Bitwa gra, powinieneś z pewnością wypróbować wszystkie swoje tryby. Więc Oferujemy

- "Deadly Game" (jeden przeciw wszystkim, trzeba walczyć na wszystkich stronach)

- "Drużyna Deadly Game" (dostępny do gry w kolorze niebieskim i czerwonym zespołu - wybór należy do Ciebie)

- "Capture w." (Twoja drużyna otrzyma punkty o współrzędnych flagi wroga i powinien starać się je złapać).

Obecność trzech rodzajów walk czyni rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ tak szybko, jak można się nudzić bez problemów przejść do innego. Więc dlaczego marnieje nudzić w wolnym czasie, jeśli masz szansę, tak bogaty, aby spędzić czas?

Gra TDP 4 pozwala zarobić zasoby zdobyć doświadczenie i monety gromadzić punkty i zespół nieustannie pompować bohatera. Należy powiedzieć o medale, zarobić, że choć trudne, ale całkiem realne. Ale dla każdego medalu podano dodatkowe notatki. Można również poprawić broń, czyniąc ją bardziej potężny i naprawdę zabójcze. Nawiasem mówiąc, jest specjalny sklep, w którym można wybrać, co chcesz, żeby mieć środki na opłacenie swoich pragnień. Ponadto arsenał broni w grze jest dość zróżnicowana. Będzie można skorzystać z bardzo wielomodowych broni. Więc kupić fajny sprzęt i pokazać nienawidził wrogów, co można zrobić! Przy okazji, jak rywale będą generowane komputerowo znaków i prawdziwych graczy.

Ponadto, nowe poziomy są przedstawiane z tej okazji do zdobycia przydatnych przedmiotów wcześniej niedostępne, więc nadal można poprawić parametry takie jak dokładność, obrony, zdrowia, wybuchowość, mocy, szczęścia, itd. Cóż, jeśli w końcu postanowił zdobyć poparcie swoich sojuszników, zapraszamy do przyłączenia się do klanu. Współpraca z innymi nick poszerzyć zakres swoich możliwości. Jest wiele do zrobienia, ale trzeba czasu, aby zwrócić uwagę na wieloaspektowy rozgrywki - i wszystko idzie jak najlepiej!

System ocen w TDP 4: Zespół Bitwa on-line nie pozwoli Ci się zrelaksować. Duch konkurencji tylko skorzystać! Kto nie chce, aby wygrać mistrzostwa? Nie trać czasu na próżno sam! Twoja droga do sławy Możesz zacząć już teraz!