Zakładki

TERA Online

Alternatywne nazwy: TERA Online

TERA Internecie - klient fantastyczny multiplayer role-playing game. W sprawie projektu internetowego rozpoczęto dzięki wysiłkom obu firm. Twórca działa Bluehole Studio, a wydawca - NHN Corporation. Jednorazowa opłata pozwala TERA pobrać i zanurzyć się w wir fantastycznych przygód. Będziesz podróżować po świecie, urodził się ciał Arun i kule - dwa Titans spania. Począwszy do zapoznania się z Abroberiey znajdziesz się wokół ogromnych przestrzeniach składających się z dwóch kontynentów i wielu małych wysp. Wszystkie lokalizacje są bardzo zróżnicowane między sobą i ukryć niesamowitych niespodzianek. Choć jest całkowicie otwarty świat i miłośników wędrować przez obszary niezbadanych można zachować zajęty! Straszne potwory, którzy spotkają na swojej drodze należy bezwzględnie zniszczone, a zadania, które pojawią się jako wystąpienie sytuacji, powinny być perfekcyjnie wykonane. Podczas rozgrywki postać się rozwija i staje się silniejsza. Każdy dzień będzie bardziej pewni swoich umiejętności i udział w niekończących się walk jest po prostu radość. System walki - jeden z atutów gry. Nawiasem mówiąc, jeden z graczy jest w stanie wytrzymać cały tłum wrogów, co najważniejsze nabyć niezbędne umiejętności. W pobliżu walk muszą mieć możliwość wyboru kierunku uderzenia i długą mistrzowską cel. To nie wszystkie korzyści płynące z projektu i ocenić wszystkie zabawy co można frytki, gdy zaczniesz grać TERA.

Kiedy kupić i zainstalować klienta gry na PC będą mogli cieszyć się jego dynamiki, niejasności i piękno. Zwróć uwagę na listę minimalnych wymagań systemowych dla tej gry: Procesor P4 2,5 MHz, karta graficzna ATI Radeon 9600 lub NVIDIA GeForce 6600 (128 MB pamięci oraz 2. 0 shadery) kompatybilna z DirectX 9. 0C, 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym, a 1 GB pamięci RAM. Jeśli te parametry są w normie, z instalacją gry nie ma problemu.

Zatem pożądane zabawki na komputerze i dopiero zaczynasz grać w TERA. Od czego zacząć? Po pierwsze, trzeba przejść przez prolog, podczas którego będzie można kontrolować swój poziom postaci 20. To pomaga zrozumieć, czy chcesz wybraną klasę. Ale po uruchomieniu pompowania od zera. Po drugie, należących niegdyś do decydowania klasę (dostępnych jest siedem klas) powinien zacząć realizować wiele zadań, które są podzielone na główne i boczne. Historia gry jeden dla wszystkich ras. Działka doprowadzi cię do przodu, a wraz z nim, dekoracje ciągle zmienia. Dzięki silnik graficzny Unreal 3mir silnika wygląda żywy i dlatego atrakcyjny dla miłośników odmiany. Każda rasa ma swoje własne cechy, ale wszyscy mieszkańcy fantastycznym wszechświecie powszechne - w walce z wrogiem zewnętrznym. Będzie tak jak reszta z was walczyć ze złem, próbując oczyścić ziemię ze złymi duchami.

Gry TERA pozwala atakować innych graczy. Ale szczerze mówiąc, nie jest to naprawdę konieczne. Znaczące korzyści w tym, lecz gniew innych użytkowników, którzy chcą pomścić towarzysza - łatwo to. Istnieje również opcja wejścia do gildii. W ramach tej gildii, możesz wziąć udział w wielkich wojen. Takie walki wystąpić standardu - od ściany do ściany. Należy zdecydować, dla siebie, czy potrzebujesz wsparcia, lub sam jest łatwiejsze i bardziej wygodne do zwiedzania okolicy i do radzenia sobie z problemami. Przy okazji, jest coś, co nie będzie stać sam. Ten loch. Ale jeśli całkowicie samotny, ponieważ nikt nie jest nie powodować się wtrącać. Aha, i zdarza się, że po prostu nie można zrobić bez pomocy. Na przykład, opieka lekarska, prędzej czy później będzie trzeba każdego gracza.

TERA gra daje wiele niezapomnianych chwil. Aż do poziomu maksymalnego, nie tylko dostać się do sytuacji stresowych, które wymagają zdecydowanych i odważnych działań. Podsumowując, zaprojektowany system walki, wysokiej jakości grafiki, zajęcia równowagi, przyjazny dla użytkownika interfejs, ustawienia pochwały grę ciekawą Dungey - to wszystko i wiele więcej będzie można rozkoszować się w całej rozgrywki. Więc nie zniechęcaj się i szybko dołączyć do społeczności graczy! Niech wszystkie Twoje marzenia!