Zakładki

Terminator: Ocalenie

Alternatywne nazwy: Terminator: Ocalenie

Zbawienie ... i chronić ludzkość ... A on zostanie pokonany roboty Skynet ... Jednak ci, którzy obserwowali tytułowego część "Terminatora" (4th «Terminator Salvation»), w trakcie opowieści, a kto nie oglądać & ndash i myślę, że też. Więc sama gra online Terminator Salvation stała się tak prolog do tej części. Twórcy umieścić na Terminator Salvation Internecie specjalną misję - mówić o nieuchronności poważnej wojny z wypowiedzeniem umowy i jego konsekwencje (dobrze, że to idea takich). Jeśli chodzi o samą gry. Terminator Salvation Online - strzelanka MMO, w której osoba trzecia będzie doświadczenie wszystkich trudności te trudne czasy (jeśli grać dla ludzi, oczywiście). Mimo wszystko, ludzie stają się obcy na własnej planecie. Wybuch jądrowy zniszczone wszystko, co żyje, i nikt nie był do lewej. Tutaj znowu królestwo Skynet i każdy dwunożnych z serca - wyrok śmierci. Ale grupa wolontariuszy, prowadzony przez Johna Connora próbuje to zmienić. Oni przynajmniej coś? Grać do końca, można się nauczyć.

A na początek, oczywiście, będzie sprawdzić w grze Terminator Salvation. Tutaj od razu zdecydować, dla kogo grać - dla ludzi i robotów. Należy wprowadzić nazwę użytkownika, hasło, potwierdzenie adresu e-mail oraz kod weryfikacyjny. Oferta określić kraj, ale powinno? Rejestracja pozwala Terminator Salvation natychmiast wybrać pic, chociaż wybór nie jest szczególnie - 8 mężczyzn i 8 twarzy skaynetovskih. Następny wziąć zasady użytkownika i to na stronach rejestracyjnych Terminator Salvation Online.

Myślę, że to jest tak jasne, jak wiele frakcji w grze. Jeśli zdecydujesz się grać w Terminator Salvation na skaynetovskih terminatorów, zaprezentowali trzy typy:

- Dwunożny cyborgi z armat;

- Crab-jak pająki czworonożnych;

- Małe balony - paskudne szpiegów latania.

W szeregach milicji nie ma rozdziału, wszyscy wierni towarzysze Johna Connora, gotowe do przeprowadzenia akcji ratunkowej. Przy okazji, na ten temat. Należy zapisać grupę ludzi uwięzionych za linią wroga. Nie wydaje dużo, ale "każde życie - świetna jakość," Pan Jan powie, i dać ich nie powinno być litości dla takiego przypadku.

Podobnie jak wiele innych strzelanek, możesz zacząć grać w gry online Terminator Salvation tylko jedną strzelbę. Ale po kilku rundach i granaty już w arsenale bazooki, a można złożyć wizytę w sklepie.

Co ciekawe, w Terminator Salvation grać dla początkujących jest jasne - strzelać mnóstwo, zdobyć doświadczenie. Ale dla doświadczonego shuteristov jest coś do zrobienia w grze są elementy strategii, system rang i inne kuszące chipy. Poza tym, jesteś tu rządzi - jakby was i biegu, ale zawsze twój strzał - śmiertelne laurach i tylko ty. W skrócie, aby bawić się z poczucia własnej wartości może być za mało.

Powiedział, że Terminator Salvation gra online bez intryg ... więc jest to sprawa dyskusyjna. Mają ci zadań, oczekują kolejnych baz z Skynet, ukrywanie lub próbuje przebić się przez tę pustynię terminatora zbroi - w każdej chwili jest szansa, że ​​coś pójdzie nie tak. I co nie intrygować?

Pomimo prostoty i prostolinijność metod walki robotów gatunku, czytelne grafiki i niedostatek zrujnowanych widoki miast z Los Angeles do gry Terminator Ocalenie Internecie nie mniej ekscytujące niż w jakimkolwiek innym gatunku strzelanek z "ukrycia i strzelać." Ponadto, twórcy Toy bogato nasycone opowiadając jej rolki, dialogi, spektakularne wystawił sceny i muzyki tematycznej. Tak, że kompleks wygląda bardzo dostojnie.