Zakładki

Terra Militaris

Alternatywne nazwy: Terra Militaris

Online - Terra Militaris fantastyczne gry multiplayer MMORTS tematy historyczne. Snail Game - twórcy gier - dokonały do ​​projektu wszystko najlepiej jak wewnętrzna przeglądarka razvlekalovki. Wszystkie cechy, które przyciągają ludzi, bo arcydzieł światowej, przeplatają się tutaj organicznie. Świat gry jest nie tylko rozwija się dynamicznie, to dosłownie tryska niezapomniane wydarzenia. Musisz tylko wybrać własną drogę rozwoju i zdobyć jeden po drugim wszystkie cztery epok. Po uruchomieniu gry Terra Militaris on-line, można tworzyć własne miasta, na czele wojsk zaangażowanych w wydobycie surowców, szukać dyplomatycznego podejścia do okolicznych panów, zorganizować okazje, technologie badawcze, aby wykonać najbardziej ekscytujących zadań. Nie bój się do zakwestionowania uciążliwe moby i zdesperowany do innych graczy. Udowodnij, że jesteś przeciwnikiem, który nie kończy się na niczym!

Aby wziąć udział w ekscytujących zdarzeń Terra Militaris potrzebują rejestracji. To zajmie tylko chwilę. Poza tym, to nie trzeba czekać na pliki do pobrania gry. Dołącz do gry Terra Militaris - jest wypełnienie kilku pól, w których można wprowadzić następujące informacje: nazwa użytkownika, adres e-mail, hasło. Zaznaczyć, że nadal na nią i można powrócić w dowolnym momencie, aby kontynuować grę. Pamiętaj, aby porównać konfigurację komputera z listą wymagań systemowych następującej minimalnej:

- System operacyjny Windows 2000/XP;

- Pentium 3 700MHz;

- GeForce wideo 32mb;

- RAM 256 MB;

- 100mb dysk twardy.

Niepotrzebnych problemów nikt nie przyniósł zabawy, więc nie zapomnij, aby ustawić żądane ustawienia. Wszystko to plus internet co najmniej 56k modem (lepiej DSL / Cable), a dowiesz się, uderzająco piękny świat z zawrotną przygodę.

Na początku, można spotkać nauczyciela. Powie ci, jak grać w Terra Militaris, aby odnieść sukces. Co cywilizacja wybrać prywatną sprawę, ale mimo tego, gdzie się, nikt nie ma prawa do wyboru uzasadniony szansę na zwycięstwo nad światem. Kiedy miasto będzie rozwijany do pewnego poziomu, może również naruszać czyjejś posiadaniu w celu zwiększenia nie tylko na ich terytorium, ale również w celu skonsolidowania władzy.

Gra online Terra Militaris oferuje stać mieszkańcem jednego z krajów takich jak Egipt, Chiny, Persja, Rzym. Dokładnie tam, gdzie chcesz być i będzie przydzielony kawałek ziemi. Nie martw się, że trzeba zacząć od niektórych prymitywnych plemiennych osad w przyszłości będzie można zbudować zestaw budynków i zapewnienia, że ​​nijakie pierwsze miasto w końcu zamienił się w ogromne wpływowego imperium.

W odniesieniu do budowy, to zachodzi w dwóch etapach map. Na początku trzeba zarządzać obiektami wyprostowany, struktury, gdzie można umieścić zasoby dla żołnierzy i robotników udogodnień dla szkolenia armii. Ponadto będzie również tawerna, konieczne do zatrudniania bohaterów i rynku handlu z sąsiednimi graczy. Druga karta jest podana do produkcji kopalń, kamieniołomów, gospodarstw rolnych i innych przydatnych udogodnień. Czy produkują wydobycie zasobów, i och, jak chcą rozwijać!

Dla każdego gracza przychodzi czas, aby móc na mapie świata i rozwinąć skrzydła. Czekasz na sam lub w drużynie krwawych walk i run-in z NPC pojedynku z prawdziwymi graczami. Nie bój się wejść na arenę walki lub wyzwanie obcej cywilizacji, tworzenie sojuszy lub tymczasowych stowarzyszeń armii, aby zwiększyć szanse na sukces. Zadbaj o wiarygodnych bohaterów zaliczek, prowadził oddział dzielnych wojowników, na przyzwoitym narzędzi, odpowiedniego szkolenia wojskowego każdego uczestnika. Pamiętaj, że celem dowódcy nie tylko kierować działaniami innych ludzi, ale również najwięcej czasu do czasu, aby podjąć miecz i pęd do grubych rzeczy.

Gry Terra Militaris wynagradza każdy wysiłek zdobywania doświadczenia. Twoja sława rośnie cały czas, a więc przejść od jednej epoki do drugiej. Angażować się w bezpośrednich obowiązków i podjęcia zadań sali tronowej - przyczyniają się do wyrównania.

Terra Militaris Internecie stworzony, aby dać ci przyjemność! Nie trać czasu na próżno i zobaczyć z pierwszej ręki! Niech fortuna nigdy nie odwraca się od Ciebie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more