Zakładki

Mummy Online

Alternatywne nazwy: Mummy Online

Gra Mumia - Darmowa strzelanka multiplayer z elementami RPG. Projekt umieścić znaną historię filmu. Mumia oferty online sięgają lat trzydziestych ubiegłego wieku, a do udziału w zawrotnym przygody. Deweloper gry jest firma Bigpoint . Twórcy stworzyły swój produkt on-line na nowoczesnym silniku Unity, co daje świat gry i dynamicznego realizmu. Zaletą jest jakość i odpowiedni dźwięk. Odgrywa ważną rolę piękne grafiki. Wydarzenia zamiatać nad lubisz żyć. Ty też wciąż utrzymywać się do wykonywania różnych PvE i PvP pracy i podróży w poszukiwaniu przygód w lochach, ruiny i oazy. Najciekawsze dzieje się na terenie południowej dopływem Nilu, i zaczął grać Mumia Online Ty na pewno się tam dostać!

Aby rozpocząć grę, trzeba Mumia Online Rejestracja. Musisz wypełnić formularz z tych pól: nazwa użytkownika, hasło, powtórz hasło, adres e-mail, serwer gry, data urodzenia. Należy również zaznaczyć pole, potwierdzając w ten sposób zgodność z zasadami i pragnienie, aby otrzymać od administracji interesujących nowościach.

Mamy Spieszę proszę was, że mumia ożywa tylko w przeglądarce i nie musisz pobrać i zainstalować wszystko. Wymagania systemowe są niewielkie, więc nie musisz się martwić o konfiguracji komputera. Chodź! Wielka epicka bitwa między dobrem i złem czeka na Ciebie!

Uruchamianie The Mumia grę, trzeba walczyć do skarbu, aby wygrać ogromne ilości wrogów bezlitośnie zniszczyć mumie i potwory starożytnego Egiptu, którzy mają odwagę stanąć na drodze. Będziesz korzystać z broni palnej, czary, magia relikwie i zrobić wszystko, aby osiągnąć cel. Twoja droga prowadzi przez takich niebezpiecznych miejsc jak Amarna, Oasis Amunet, Tomb, Bazaar i ruin Tabari. Jeśli nie jesteś ostrożny, to jest prawdopodobne, że i śmierć cię wyprzedzić. Ale śmierć można przezwyciężyć, jeśli jesteś sprytny, przebiegły, zdesperowany i odważny podróżnik!

Mumia gra pojawi się monit, aby wybrać partię, dla którego chcesz walczyć na śmierć i życie. Dołącz albo lekkomyślnych noc złodziei rabusiów, lub poświęcić swoje dusze i dusze swoich ofiar na zmartwychwstanie ciemnych sił kultystów starożytności. W rzeczywistości, złodzieje - naukowców, badaczy i archeologów. Ale gdy pytanie jest, kto dostanie inny skarb Pai, jakby sataneyut i gotowa zrobić wszystko dla dobra bogactwa. Kultyści próbują ożywić Hashiku kapłankę, pomogła do osiągnięcia głównego celu - do przejęcia władzy na świecie. W zależności od tego, co strony fantazji, czekając na jedną lub drugą losu. Po każdej stronie ich aspiracje jak mocnych i słabych stron. Ponadto, wybierając boku, powinno być określone jako należące do tej klasy. Daj nam wyliczyć wszystkie możliwe klasy. Na grabieży tej shooter, Rowdy i naukowiec, i dla Cultist - Assassin, swashbuckler i Kapłana.

Pokój Mumia Online pełen strasznych stworzeń. I prędzej czy później pojawi się przed tobą. Aby spotkać się z tych strasznych stworzeń nie stają się nieprzyjemne zaskoczenie, staram się zawsze być przygotowany!

Dołącz teraz, i zamiast się nudzić w wolnym czasie, zanurzyć się w atmosferze niezapomnianych przygód. Wybierz odpowiedni styl gry - sam lub z przyjaciółmi - i pokazać się w całej okazałości! Bez względu na to, czy będzie plądrować groby lub panować nad ciemnymi siłami starożytności, rozgrywka będzie równie zabawne! Edward Morgan z jego szalonych pomysłów ożywić zmumifikowane szczątki potężnej starożytnej egipskiej kapłanki zaprasza razem! Właśnie rozpoczął grę, dowiesz się konsekwencje inwazji na grobie Amarna. Załóżmy, że masz trudności, nie przestawaj! Powodzenia!