Zakładki

Secret World

Alternatywne nazwy: Secret World

Secret World gra, która z pewnością przyciągnie uwagę tych, którzy bardzo lubią mistycyzmu. Być może niektórzy już dawno chciał w naszym realnym świecie, jak w grze The Secret World istniało mistyczne stwory internetowych.

TSW gra jest pełna tajnych mistyczne mitu, pełen magii.

Reprezentowane trochę niezwykłe Rejestracja Secret World. Będzie musiał wykonać kilka dodatkowych czynności przed stwórz własne konto. I tak, trzeba będzie:

1. Logowanie do gry.

2. Naciśnij na koniec strony startowej menu Link « Społeczność » .

3. Następnie kliknij na « Gra » .

4. W prawej części strony, którą będzie miał okno z formularza rejestracyjnego. Wypełnienie wszystkich pozycji w nim.

5. Wpisz swoje imię i nazwisko, a następnie adres e-mail.

6. Następnie kliknij w przycisk « Zapisz ». Po naciśnięciu tego przycisku, automatycznie zgadzają się z polityką miejscu. Przepisy te są prezentowane na stronie.

Zagraj w The Secret World, możesz, jeśli masz moc obliczeniową nie mniej niż opisane poniżej:

DVD-ROM - 8x

System operacyjny - Windows XP lub Windows Vista i Windows 7

Karta graficzna - nVidia 8800 512 VRAM

Procesor - 2. 6 GHz Intel Core 2 Duo

DirektX - Direct X 9. 0C

Pamięć - 2 do 3 GB

Dysk twardy - 30 GB.

W The Secret World będzie grać następujące frakcje:

1. Templariusze. Należą one do kategorii dobra: mają tendencję do rozwoju duchowego, w których przejawiają się jako bojowników przeciw złu. Ich siła leży w ich prawdziwej wiary w dobroć i sprawiedliwość. Templariusze pochodzi od założenia Babilonu, a teraz są one znane na całym Londynie. Niektóre z ich działań spowodował wielkie zaskoczenie dla wielu, bo ci faceci są naprawdę zdesperowani.

2. Illuminati. Oni są przeciwni templariuszy. Frakcja ta jest ambitny i bezwzględny. Dla władzy są gotowi, aby przejść do wielkich długości: szantaż, oszczerstwa, a nawet zdrady. Iluminaci uważają się największymi wrogami templariuszy. W XVII wieku, wyjechali do Europy. Dziś żyją pod ziemią w Nowym Jorku. Kiedy Templariusze starannie wybrać swoich pracowników, Illuminati jest zupełnie odwrotnie. Dla nich ważne jest to, że ich pracownicy dzielą się swoimi zasadami.

3. Dragons - celem ich działania nie zostały jeszcze ustalone. Są gdzieś w środku ziemi pomiędzy Templariuszy i Iluminatów. Idą nauki Sun Tzu, który jest opisany w "Art of War". Ich godność jest cierpliwość - ale także mają wiele negatywnych cech. Znajdują się one w Seulu.

The Secret World Online nie oznacza obecności poziomów i klas w grze.

Secret World - ten tajemniczy świat, który zaprasza wszystkich wokół. Każdy tak szaleńczo chcesz wiedzieć, co stoi między ludźmi i mistycyzmu, czy to prawda, czy nadal jest legendą?

Może podczas gry The Secret World, można zobaczyć coś i przed otwarte drzwi, że inni nie widzą. Zanurz się w tej przestrzeni bezkresne sekretów i tajemnic gry The Secret World Online. Ujarzmić ten piękny świat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more