Zakładki

Settlers Online - Osadnicy

Alternatywne nazwy: Osadników, osadników, osadników, osadników

TheSettlers gra online jest sequelem podbić świat w theSettlers pod koniec 1993 roku w strategii wojskowo-gospodarczych (Settlers), dzięki którym wielu graczy, że czas nie wypełnić się w nocy. A teraz, dzięki deweloperów Ubisoft, daje nam możliwość wypróbowania wersji przeglądarki gry dla siebie. Ale przed tym, zobaczymy, co twórcy przedstawili wymagania do gry TheSettlers. Minimalne wymagania systemowe pozwalają grać nawet od konfiguracji komputera biuro:

·                    System operacyjny Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

·                    Procesor Intel Pentium III 800 MHz

·                    RAM 256 Mb

·                    64 MB karta graficzna

·                    Wersja flash-playerposledney

· Internet

·                    Czy

Jak widać w wymaganiach systemowych, nie ma nic nadprzyrodzonego, więc możemy bezpiecznie przyjąć, aby zarejestrować konto. Zarejestrowany w TheSettlers gra nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Na głównej stronie oficjalnej stronie zostaniesz poproszony o standardowych danych

·                     e-mail

·                     hasło i jego potwierdzenie

·                     nazwa, pod którą będziesz wiedzieć systemu z Uplay

·                     Data urodzenia

Należy również dowiedzieć się i zaakceptować umowę użytkownika, użytkownika i polityki prywatności. Następnie kliknij duży niebieski przycisk "Utwórz konto" i TheSettlers rejestracja online już masz. Przy okazji, jeśli jesteś już zalogowany Uplay, następnie TheSettlers rejestracji nie trzeba: po prostu wejść do gry na podstawie ich danych. Jak można już zobaczyć z opisem wymagań, gra została stworzona we flashu, i bawić się w przeglądarce, a nie będziesz musiał ściągnąć i zainstalować na komputerze dodatkowych aplikacji.

Kiedy zaczynasz grać TheSettlers online gry, będziesz miał kawałek ziemi, zbudowano ratusz, pewną ilość zasobów i bezrobotnych osadników. I tak, że nie mają do czynienia sam, mądry sztuczna inteligencja TheSettlersonline szybko doprowadzić cię do prędkości. On pokazać i powiedzieć co i jak, i postępując zgodnie z jego instrukcjami, otrzymasz punkty doświadczenia i przejdzie do drugiego poziomu w grze.

Ponieważ gra TheSettlers internetowych reprezentowanych w gatunku strategii wojskowo-gospodarczy, pierwszą rzeczą, którą musisz rozwijać gospodarkę. Główny łańcuch produkcyjny składa się z trzech faz: wyciąg przydatnych zasobów wykonane są z nimi produktów i korzystać z faktu, że stworzyliśmy.

Według górnictwie TheSettlers m.in. zasobów, takich jak:

·                     drzewo

·                     Ruda

·                     woda

·                     mięso

·                     ryba

·                     ptaka

Przetwórstwem produktów są:

·                     mąka

·                     Stal

·                     żelazo

·                     złoto

·                     kiełbasa

A jako produktu końcowego są:

·                     Broń

·                     zbroje i inne urządzenia przeznaczone do ułatwić życie osadników

Należy zauważyć, że aby zagrać w grę TheSettlers online, trzeba myśleć na każdym kroku z góry, obliczyć, jakie środki będą potrzebne jutro do przedmiotów nie trzeba głodować i wszyscy pracowali. Generalnie, wszystko jest prosta w celu uzyskania surowców - ich zastrzega musi być stale uzupełniane i sama z przemysłu: będzie obliczyć optymalną ilość zasobów wymaganych dla produkcji. Wyższy poziom będziesz w grze, tym więcej budynków będzie dostępny.

Nie należy zapominać, że kiedy grasz TheSettlers internetowych, z wyjątkiem spokojnej działalności gospodarczej trzeba będzie opracować i męstwo wojskowe. Po tym wszystkim, kiedy masz na podbój nowych lądów na rozbudowę osiedli lub w celu ochrony ich mienia bez wojowników nie może zrobić. Początkowo forum TheSettlers gry pozwalają zatrudnić tylko dwóch typów żołnierzy: łucznicy i rekrutów. Z biegiem czasu, lista dostępnych żołnierzy wzrosła do dziewięciu. Każdy żołnierz jest najlepiej wykorzystywany na najbardziej odpowiednim miejscu dla niego, z powodu, jak żołnierze będą zależeć umieścić swoją armię zwycięstwo. Walki w grze są bez bezpośredniego zaangażowania, a wraz z postępem w walce można przeczytać w raporcie. Żołnierzy w czasie bitwy na zmianę, tak aby uniknąć straty nie może być żadnej ze stron. W tej grze możesz dołączyć do gildii, lub tworzyć własne i zaprosić znajomych do wspólnej zabawy po wszystkim lepiej.

Kiedy jesteś w theSettlers gry, trzeba skręcić głowę i myśli strategię rozwoju, alokacji zasobów, analizować taktykę ataku i obrony.