Zakładki

Wojna Z

Alternatywne nazwy: Wojna Z, Z wojny, wojny W

Gra W ar Z jest jeszcze czarny koń, i to w zasadzie wszystko, co zostało powiedziane do tej pory na oficjalnym forum gry. Mimo wszystkich deklaracji, wiele bardzo sceptyczny Wojna Z to darmowa gra nieznane studio, które dokładnie zapowiedziała grę u szczytu popularności mody na gry z bardzo podobnej nazwie Dzień Z. Ale, jak się okazało, oprócz podobnej nazwie, Idzie z niesłabnącą walki o przetrwanie, gry Zombimaniya ma kilka charakterystycznych cech Day Z.

Przed rozpoczęciem odtwarzania W ar Z, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB.

Możesz zarejestrować się w grze W ar Z to darmowe, nie trzeba dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję "Rejestracja";

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Proszę podać poprawny adres e-mail;

4. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5. Wybierz opcję "Rejestracja" i Wojna Rejestracja Z jest ponad.

Wojna Z Internecie rzuci Cię do ogromnej okrutnym świecie pełnym graczy i zombie. Podczas Wojny Z Online brakuje własnej tożsamości, jasną wizję tego, co może zaoferować jako gatunek, odpowiedzialnego podejścia do mikrotransakcji lub właściwego prowadzenia ich pomysłów. Na przykład, gra online War Z twierdzi, że karta 100 km ², ale będzie regularnie pojawiają się w tym samym miejscu, wśród innych ocalałych.

Wielki gra wadą W ar Z jest brak komunikacji głosowej. Nawet więcej niż konkurencyjne strzelców, gry multiplayer, rodzaj przeżycia Wojna Z Online polegać na zintegrowanej głosem i ułatwienia geymleya interesujący, przypadkowy doświadczeń pomiędzy anonimowa obcych. Jest to ważne narzędzie społecznego, jako ten, który może rozładować napięcie, kiedy i innym ocalałym w twarz w opuszczonej stodole w mailu, w lesie itp.

Niektóre dźwięk w Wojna Z jest obecny w Internecie, ale w tym samym czasie, tekst czatu sprawia, że ​​bliskość wyciągnij rękę do myszki, pozostawiając cię bezbronnym. To niewybaczalne, że Hammerpoint War Z jest gotów sprzedać online w tym stanie. Element interfejsu użytkownika, który wyświetla się jako globalny rzecz klanu, i bliskość tekstu jest niewygodne w The War gry Z.

Szkoda grzechy dźwiękowe War Z online, aby zepsuć grę. Na przykład, gdy wirus atakuje zombie ale ich piechoty, inne istoty będą zupełnie niesłyszalne podczas przenoszenia. W większości przypadków, gracze Wojna Z Internecie głośne kroki oni niewytłumaczalny sposób cichy przedzierać się przez błoto, gęstej trawy, otwartych przestrzeni miejskich, a na chodniku, z wyjątkiem sprintu (a nawet wtedy muzyki cichy).

Nie jest w stanie usłyszeć zombie lub ruch zawodnika, Wojna Z to darmowa gra sprawia, że ​​wykrywanie zagrożeń denerwująco trudne i eliminuje jakąkolwiek możliwość słuchania, np. Counter-Strike.

Brak źródła dźwięku War Z online trudno usłyszeć złowieszczy bitwy zegar kościoła, a szum samolotu, który stale rośnie w polu. Te problemy z dźwiękiem i hałasu otoczenia będziesz co kilka minut w grze Wojna Z online i nie, nie mogą one zostać odrzucone lub wyłączony. Dlaczego polegać na takiej fałszywej stymulacji? Groźba ginie (w trybie Hardcore) lub limit czasu (na normalnym poziomie) i utrata swojego biegu w obu cewek indukcyjnych są naturalne strach. W każdym przypadku, włączenie tych dziwnych efektów w War Z online całkowicie zdradza trochę zaufania do zdolności gry cię przestraszyć.