Zakładki

Zachód

Alternatywne nazwy: Dziki Zachód

Wild West Internecie - ekscytująca gra, która przenosi nas w kolonizacji Ameryki Północnej. To jest wielki symulacja przeglądarki życie kowboj. Gra online Zachód jest absolutnie zasłużył na tytuł "Best Browser Game 2011."

Dołącz do gry Zachodniej jest bardzo prosta i nie wymaga wiele wysiłku. Aby to zrobić, kliknij przycisk Dołącz na Dzikim Zachodzie. Następnie należy wybrać nazwę gracza, hasło i adres e-mail. Razem rekrutacja w gry Dzikiego Zachodu pozwoli Ci zająć więcej niż jedną lub dwie minuty. Na Zachodzie gry online jest o kilkanaście serwerów. Różnią się one tylko w liczbie graczy. To może bezpiecznie wybrać jeden z nich i zacząć grać w gry online na Zachodzie. Świetna gra Wild West Rejestracja który pozwoli Ci skosztować najbardziej ekscytujący rozdział w historii Ameryki.

Co by Dziki Zachód nie musi odgrywać szczególnie potężny komputer lub szybkiego łącza. Nadal w grze dużo obrazami, które można pobrać przez dłuższy czas, jeśli masz wolne łącze internetowe.

Wild West gra online, w której stworzył wielki system prowadzenia pojedynku, który wymaga nie tylko właściwy rozkład ich umiejętności, ale również dokładność i odpowiedzi. Pojedynki w pełni pozwalają smak Dzikiego Zachodu. Gra może się zmieniać, jeśli wziąć się różnych zadań w salonie. Robi je, będzie można zdobyć doświadczenie i nagrody, które są niezbędne do nauki nowych umiejętności.

Poznaj znane jako "sukienka na sukces" gra online dziki zachód do uwagi o kilkunastu różnych elementów odzieży i broni, z powodzeniem łącząc dwa, można stworzyć bardzo silny charakter.

Wild West gry online, aby osiągnąć 10 poziom rozwoju otwiera cztery możliwe wyniki, które odpowiadają z czterech typów znaków. Należy wybrać bardzo starannie, ponieważ zmienić twój umysł nie jest już możliwe.

Adventurer - doskonałym stylu dla tych, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu, które jest zawsze chętny do przygody i łatwo rozpocząć nową ścieżkę, i może być łatwo oceniona nowej pracy. I który zaczął grać w gry online Dziki Zachód, by zasłużyć na chwałę zabawy i figlarnym faceta.

Duelist - typ rozwoju tych, którzy lubią walki ducha i entuzjazm, który przychodzi po dobrym bójki. Ten typ będzie interesująca dla tych, którzy zdecydowali się grać w gry online Wild West, bo uwielbia strzelać.

Pracoholik - wybór spokój, gracze pacjentów, którzy są bardziej odpowiednie uczciwej pracy, a nie zakurzoną drogę, pojedynków ryzyka i ćwiczenia wojskowe. Dobry styl dla spokojnych graczy, którzy grają na Dzikim Zachodzie to nie tylko wieczna walka i strzelanie, to jest ciężka praca.

Żołnierz - czwarty rodzaj rozwoju dla prawdziwych wojowników, gotowych służyć i zdolnych do obsługi różnych rodzajów broni.

Następnym krokiem będzie opracowanie wyboru jednego z czterech możliwych zawodów: Kucharz, Szaman, kowal i rymarz. Każdy z nich ma swoje zalety i wady. Tutaj też, że ważne jest, aby nie popełnić błąd, bo niestety Wild West - surowe miejsce i zmienić zawód, nie będzie już możliwe.

Podróż - ważna część gry, można poruszać się między różnymi miastami na Dzikim Zachodzie. W każdym mieście istnieje około tuzina różnych budynków, gdzie można dostać pracę, zrobić pracę, odświeżyć i odpocząć amunicji. Najciekawszy budynek jest niewątpliwie Kościół, ponieważ reguły gry surowo zabronione, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w tym budynku. Dowiedz się, co to może być sam odwiedzając tylko nabożeństwa.

Możesz również osiedlić się w jednym z miast i pomóc mu rozwijać, inicjować i uczestniczyć w budowie budynków, fortów, aby chronić miasto przed atakami i stać się żywą legendą.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more