Zakładki

Królestwo Tron na wojnie

Alternatywne nazwy: Wojna o tron Królestw

Game Throne Kingdom at War: Zostań Wielkim Lordem

Na rynku produktów gamingowych co jakiś czas pojawiają się nowe oferty. Doświadczony gracz z łatwością odróżni atrapę od ciekawej zabawy, a wysoka ocena, jaką prezentuje gra Kingdom at War, mówi, że zawiera wszystkie te cechy, które doceniają miłośnicy strategii.

Pierwszą rzeczą, która szczególnie cieszy wirtualnych wojowników, jest możliwość gry na komputerach i urządzeniach mobilnych w Throne Kingdom at War. A ponieważ przeglądarka jest zabawką, możesz wejść do niej przez sieć społecznościową.

Żywotność linijki

Before klasyczny przykład strategii multiplayer z elementami fantasy. Są wrogowie i przyjaciele, a także królestwo, które trzeba rozwijać i bronić. Wszystko zaczyna się skromnie, ale stopniowo przekazane wam ziemie powinny rozwinąć się w silne państwo z potężną armią i zrównoważoną gospodarką. Wrogów jest mnóstwo, dlatego ataki z ich strony będą częste. W tym celu istnieją przyjaciele, a raczej przyjazne narody, z którymi mają być tworzone sojusze. Razem łatwiej i pewniej odeprzeć ataki tych, którzy nie podzielają waszych poglądów na dobrosąsiedzkie stosunki.

Składający się z dużej grupy podobnie myślących ludzi, będziesz także eksplorował krainę, walczył z potworami. Granie w grę Throne Kingdom at War, komunikowanie się z prawdziwymi ludźmi, jest nie tylko ciekawsze, ale także bardziej przydatne. Masz zagwarantowane wsparcie i pomoc w postaci środków i pomocy wojskowej. Poproś ich o radę, ale nie zapominaj, że czekają na podobne ruchy odwetowe z Twojej strony.

Mądrze walczymy dzielnie

Znajdujesz się w kolorowym średniowiecznym świecie, w którym nie ma nowoczesnej technologii, ale jest magia i ostre ostrza. Stanie się częścią tej rzeczywistości pomoże Throne Kingdom at War rejestracja, która nie wymaga skomplikowanych manipulacji. Jakie jeszcze miłe niespodzianki to:

 • Świetna grafika wolumetryczna
 • Wybór języków
 • Proces gry bez dodatkowych zakupów
 • Duża ilość questów
 • Możliwość wyposażenia bohatera według własnego uznania
 • Dołącz i twórz swoje zamówienia
 • Wybierz klasę myśliwca

Według klasy zobaczmy, kto jest reprezentowany:

 • Bight Knights
 • Strzałki pisane
 • Głośniki
 • Poszukiwacze
 • Oddziały pijące
 • Kawaleria 1000 20

Personel jest częścią Królestwa Tronu na wojnie, aby być na bieżąco z postępem. Oznacza to, że oprócz kampanii militarnych będziesz musiał ciągle coś budować i ulepszać. Ponieważ wiadomo, że osada była rentowna, mieszkańcy potrzebują domów, karczm, sklepów. Żołnierze potrzebują koszar i poligonów. A miasto potrzebowało magazynów, kuźni, tartaków, kopalni. Wydobywając węgiel, drewno, kamień i inne minerały nie zapominaj, że im wyższy poziom kopalni, tym cenniejsze surowce przyniosą. To samo dotyczy innych przedsiębiorstw, które wydobywają materiał źródłowy lub produkują towary.

Warsztaty gier

V są ze sobą połączone, dlatego starają się zwracać uwagę na wszystkie branże w sposób terminowy i jednolity. Jeśli domów będzie mało lub nie odpowiadają poziomowi życia obywateli, nie będzie komu pracować, a to wpłynie na brak żywności, odzieży i broni. Nie zapomnij pompować i wojowników, wysyłając ich do zadań. Wybór zadań jest świetny i możesz wybrać dowolne, po zapoznaniu się z warunkami i wielkością nagrody. Wybierz te, które odpowiadają poziomowi levelowania twojego bohatera, aby jego siła wystarczyła na kampanię i walkę z wrogiem.

Wojna Game of Thron Kingdoms jest stale ulepszana, pojawiają się nowe dodatki, więc nie będziesz się nudzić. Dołączając do graczy, staniesz się częścią ich zżytej rodziny i wkrótce po krótkim treningu otrzymasz pierwsze zadanie.

Odkrywaj naukę we właściwy sposób, eksploruj zawsze

Akademia jest jednym z głównych budynków w twoim królestwie. Jak tylko go zbudujesz, natychmiast rozpocznij badania. Na początku kosztują niewiele, a ich odkrycie nie zajmuje dużo czasu. Ale im więcej badasz, tym droższe są nowe technologie, ale też bonusy z nich są wyższe. Kategorie: Ekonomiczne (wpływają na ilość wydobywanych surowców i wszystko z nimi związane); Wojskowe (dodaj atak/obronę podczas ataku/obrony; bonusy dla wojowników i wszystko, co jest związane z twoją armią); Inteligencja (poprawia zdolności wywiadowcze; poprawia szybkość, szansę i ilość danych, które możesz zebrać od wroga); Szkolenie (poprawia szybkość i koszt szkolenia żołnierzy w różnych kategoriach); Agresorzy (odblokuj dostęp do unikalnych potworów atakujących kontynent; możesz je niszczyć i zdobywać nagrody; im wyższy poziom i Istnieją również oddzielne technologie dla różnych typów żołnierzy na różnych poziomach.

Ruiny Dominium: Jak spasować i co mam zrobić?

Aby wejść do ruin, podnieś swój pałac do poziomu 10 lub wyższego. Za ruinami znajdują się ruiny starożytnego Imperium Dominium, które będziesz musiał zbadać i znaleźć tam niewypowiedziane skarby. Najpierw udaj się do bazy - otwórz Kwaterę Ekspedycji, która znajduje się w pobliżu portu w Twojej stolicy. Po dotarciu do bazy przygotują poszukiwaczy przygód, wyruszą na ekspedycję i zbadają ulice niegdyś wielkiego imperium w poszukiwaniu skarbów, a także będą walczyć z potworami na swojej drodze. W bazie znajdują się trzy budynki:

 • Tawerna poszukiwacza przygód - miejsce do pompowania i zmiany wyglądu
 • Sklep Dominium - tutaj możesz kupić różne przydatne przedmioty
 • Warsztat Dominion to miejsce, w którym możesz tworzyć przedmioty dla swojego poszukiwacza przygód (daje premię za wydajność)

Podczas swoich wędrówek poszukiwacz przygód napotka na swojej drodze potwory - agresorów i renegatów. Pokonaj ich i zdobądź cenne nagrody. A jeśli cię znudzą, możesz już spotkać alfa-agresora. Jest bardziej doświadczonym i zahartowanym wojownikiem, którego niełatwo pokonać. Zbierz swoją wolę i siłę w pięść i idź po skarb!