Zakładki

TimeZero

Alternatywne nazwy: Połowa Zero

Po ludzkość eksplozja jądrowa otrzymał nowy punkt wyjścia i wziął inną drogę rozwoju - nie jest to nowy pomysł, ale jego realizacja w post-apokaliptycznym RPG TimeZero Internecie bardzo imponujące. Gra online TimeZero już dość popularne w sieci, dzięki doskonałej grafiki, ciekawych questów i maksymalnej zdolności swojej postaci pod względem rozwoju.

Aby rozpocząć TimeZero wymaga rejestracji. Ofsayte na grze, wybierz odpowiednią opcję. Po przeczytaniu prologu, naciśnij "play" i wprowadź nazwę dla znaku, ważnego adresu poczty i potwierdzenie hasła. Nuance - rejestracja w grze TimeZero oferuje tylko wybrać płeć swojego przyszłego bohatera. Następnie zaakceptować zasady i porozumienia i naciska "Enter." Czekać na list z aktywacją konta, potwierdzić - i TimeZero rejestracja online już masz.

Cóż, teraz można uporać się z tworzenia postaci. Już na tym etapie gra online TimeZero dobrze sam zaleca. Różne programy do tworzenia obrazu bohatera, jedenaście zawodów podział na obozy (dwóch z nich) oraz frakcji (ośmiu) oraz ogromną liczbę klanów. Tak, grać w gry online będzie TimeZero jednego z obozów walczących - na zawody medyczny Kronos lub Czarny Skorpion. Jednakże, podczas gdy "nie świecą" się w ich szeregach, dlaczego - czytaj dalej. Każdy obóz jest utworzona z czterech frakcji.

Pozytywny "Uzdrowiciele Kronos" obejmują następujące frakcji:

1. Rangers - spadkobierców zawodu wojskowego, ochrony słabych i uciśnionych z rozbojów i grabieży;

2. Żelaza Hawks - grupa utalentowanych naukowców, celem jest znalezienie nowych cywilizacji w kosmosie;

3. PsyONIX - specjalna grupa ludzi psy-kinetyki (praca z mocą myśli)

4. Biały Legion - armia Wielkiego Cesarza.

W obozie negatywne "Czarny Skorpion" obejmuje frakcje

1. Invasion - bezlitośni żołnierze kosmici z innego układu słonecznego;

2. SysTEAM - roboty i ich kontroli umysłu, "Sara", mają tendencję do niszczenia wszystkich istot organicznych;

3. Darmowe Rolnicy - niezależni rolnicy,

4. Moskwa Gangsters - spot "bosota" - złodzieje, mordercy, szabrowników, itp.

Wszystkie początkujący zacznij grać TimeZero z "inkubatora", to szczególne miejsce, w którym można przejść przez walk treningowych (kliknij "show") i walczyć ramię - masz zimno, rzuca, broni palnej, broni energetycznych. I, oczywiście, dostać pierwszą pracę. Gotowy? Następnie zabrać plecak i idź - tam poza mury budynku znajduje się wspaniały, tajemniczy i brutalny świat.

Każdy przechodząc poszukiwanie bohatera przynosi doświadczenie, lepsze parametry (cechy i umiejętności), zakończenie inwentaryzacji. Co do wydajności, dziesięć z nich: doświadczenie, zdrowie, witalność, psi-energia, siła, zwinność, intuicja, wytrzymałość, dokładność, inteligencja. Umiejętności trochę więcej (13) i rozwijać jak używać tej broni lub innych przedmiotów, materiałów medycznych i sprzętu. W trakcie jak będziesz TimeZero grać, spróbuj je wszystkie rozwijać.

W losowych i fabularnych questów, TimeZero gra online, w której można zarobić (pracy w kopalniach), wydobyć i sprzedać zasoby do zniszczenia potworów i mutantów (kolejność ich tu 16), itp. itd. A co najważniejsze, trzeba wiedzieć (lub nie ... jeśli jesteś zainteresowany intrygi - spoiler! ) Zagraj w gry online TimeZero was do pewnego punktu i kiedy twoja postać będzie na tyle silna i liczbę poziomów na pożądanym poziomie, to wtedy trzeba wziąć strony - stać się uzdrowicielem Kronos, lub Czarny Skorpion. A następnie - Twój nowy osobisty punkt odniesienia.