Zakładki

Tom Clancy Ghost Recon

Alternatywne nazwy: Tom Clancy Ghost Recon

Dwa lata temu, Tom Clancy Ghost Recon gry został pokazany na wystawie w 2010 roku, w odpowiedzi został wyciszony. W przeciwieństwie do nadętego demo, przemyślany i strategiczny franczyzy był dość ciekawy. Tom Clancy gra ma wszelkie znamiona wielkiej gry z cudownym tempie, ciekawe zadania.

Przed grać Tom Clancy Ghost Recon, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe: - procesor o częstotliwości 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB.

Rejestracja Tom Clancy Ghost Recon nie zajmują dużo czasu i nie będzie powodować trudności

1. Na stronie, wybierz pozycję «Zarejestruj»;

2. Wpisz swój adres e-mail;

3. Wprowadź hasło,

4. Wybierz «Zaloguj się».

Tom Clancy gry sprawia, że ​​można myśleć strategicznie, planować swoje działania w góry i używać broni stale. Często najlepszym rozwiązaniem jest zniszczenie wrogów, jednego po drugim, starannie rozważa następnym celem jest zapobieganie śmierci swojej postaci i nie podnosząc alarm. I czasami najlepsza droga do Tom Clancy Ghost Recon Online nie wyjść i zabić kogoś w drodze, i przesunąć w milczeniu do celu, tak aby przeciwnik nie rozumiem, gdzie jesteś. Kamuflaż adaptacyjny Tom Clancy Ghost Recon-line pozwala duch mieszają się z innymi i sneak przeszłości bez wykrycia. Istnieje również granaty czujników wybrać wrogów, można również pomóc karabiny snajperskie, nalotów. Tom Clancy gra ma fajne gadżety, które sprawiają, że czujesz się na wysokości, gdy stosowane właściwie, ale nie tak potężny jak zdecydowanej większości, aby ci niepokonany. Będziesz grać Ghost Recon Tom Clancy i zobaczyć ciekawe system etykietowania, który jest naprawdę rewolucyjna. Jest to ulepszona wersja notatek zamiast iść do konkretnej pozycji, trzeba zaznaczyć przeciwnika - lub więcej wrogów, maksymalnie cztery. To zasadniczo wydał nakaz kolegi z drużyny, aby skupić się na tym celu, i zrobią wszystko, co możliwe, aby zapewnić zachowanie wroga w zasięgu wzroku. Tagged wrogowie mogą zostać anulowane, gdy razem w grze Tom Clancy, a fakt, że jesteś w stanie natychmiast wyeliminować czterech przeciwników, w tym samym czasie, daje poczucie satysfakcji. Czasami igraTom Clancy'ego wygląda świetnie. Oczywiście dużo czasu spędziliśmy na poprawę wizerunku duch lub na polu bitwy lub misji. Ale są też chwile Tom Clancy Ghost Recon Online, kiedy gra nie całkiem wykończony wygląd. Niektóre tła brakuje szczegółów, tekstur na doskonały widok gry. Gra Tom Clancy - to 10-godzinna kampania. Kiedy masz zespół 4 graczy, to jest inna historia, bo grupa jest podzielona - dwa w helikopter i dwa na ziemi. Chłopaki na niebie powinien wspierać podczas gry Tom Clancy, podłożył ogień aż pomocy Marines, rzucanie granatami z czujnikiem, aby wyeliminować zagrożenie przychodzące. Kooperacja jako całość jest doskonały dodatek do Tom Clancy Ghost Recon Online. Dodaje się również do problemu przetrwania - zawsze wiesz, że twój powrót jest pokryta jeśli wziąć kulę innego gracza, ale w co-op, jeśli przypadkowo stać się przyczyną śmierci sprzymierzeńca, to game over. Istnieje również tryb gry partyzant Tom Clancy 's. Jednakże, nie jest to nic więcej niż przyjemnego rozproszenia, chyba, że ​​są zdesperowani gracze, którzy chcą, aby odblokować tysiące różnych kombinacji broni, które mogą być oferowane igraTom Clancy'ego. Jeśli jesteś miło person shooter, który posiada umysł i taktyki, a Dunn gra jest dla Ciebie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more