Zakładki

Męka

Alternatywne nazwy: Męka

Torment cenach - to jest masywnie multiplayer gra fabularna online w stylu fantasy, gdzie jest wyjątkowa atmosfera ciemnych wieków.

Torment gra online nie wymaga instalacji klienta gry, ale jeśli chcesz, możesz pobrać i zainstalować, które zapewniają dodatkowe możliwości dla bardziej komfortowej gry. Torment może grać w każdej popularnej przeglądarki.

Początkowo gra online Torment, predlagagaet activationless możliwość gry i decydować o sobie, o wartości registrtrovatsya i zagrać jeszcze raz, czy nie.

Jeśli test podobała mi się gra, a następnie Dalej, aby kontynuować, my nie potrzebujemy skomplikowanych Rejestracja Torment: w zakresie rejestracji, wprowadź nazwę przyszłego charakteru, hasło, e-mail, data urodzenia, wybrać płeć, wpisz specjalny kod w określonej dziedzinie i kompletne Cała procedura akceptacji warunków umowy. Rejestracja na tej grze Torment zakończeniu można grać dalej!

Dlatego stworzyliśmy parametry postaci estosnovne: Doświadczenie, statystyki, umiejętności, modyfikatory, opcji dla walki, tytuł i uzależnienia. Teraz bliższe spojrzenie na wszystkie te opcje:

Doświadczenie - persrnazh będzie się w bójki;

Artykuł - walczy postać, która wpływa na przebieg bitwy. Są to podstawowe statystyki (siła, żywotność, int), a artykuł Model (Instinct, Opanowanie, Celerity, Agility)

Umiejętności - wszystkie z nich są podzielone na grupy (posiadania broni, walki, Tarcza, ogólny rozwój, mobilność, medyczne, Szkolenia, Magia)

Modyfikatory - wpływają one na specjalnych zdolności bojowych bohatera (Crit, uników, zaangażowanie, Reflection), z wyjątkiem modyfikatorów, jest antimodifikatory;

Parametry dla walki - cechy, które nie mają bezpośredniego wpływu na walkę (Valor, Karma, Poziom tytule, klanu, miejsce urodzenia, wiek i kilka innych)

Tytuł - to zależy od szybkości postaci karmy i męstwo;

Uzależnienie - Gracze, którzy osiągnęli poziom piąty jest dostępna, jeden z czterech skłonności (Light, porządek, chaos, ciemność).

Torment gra online, która ma wiele różnych budynków, które znajdują się w miejscowości Macondo. Oto krótka lista tych budynków: Sklep alkohol Banku, wersja, bitwa Cytadela Hospital, Blacksmith, Rynek, Kamień Wojna Coast.

W budynkach, w grze wiele różnych miejsc, ale najważniejszym z wszystkich lokalizacjach - miejsce egzekucji i okolicy Five Points.

Torment gra online posiada dobrze rozwinięty system handlu. Jest sklep (gdzie można kupić lub sprzedać towary), Rynek (tu możesz złożyć wniosek do sprzedaży towarów), aukcji i licytacji.

W tej grze istnieją cztery rodzaje walut. To: Thaler (główna waluta w grze), stałe (można kupić "prawdziwy"), Korona (analogowy szeląg, ale różnica polega na tym, że nie mogą być przenoszone do innych znaków) Nortmarki (dostają za wykonanie zadań i przyciągnął skierowania).

Aby skutecznie grać w gry online Torment w arsenale gry ma bardzo duży wybór przedmiotów i broni. Oto niektóre z rzeczy w grze: Bransoletki, Pojazdy wojskowe, Dubina, sztylety, pierścionki, włócznie, miecze, buty, naszyjniki, rękawiczki, paski, pierścionki, topory, hełmy, tarcze i więcej, nie mniej przydatnych do gier.

Oczywiście, jak w przypadku wielu innych gier, są stworzeniami, które można oswoić, i że pomoże w walce. Zwierzęta kontrolne w walce nie jest konieczne, to sam podejmować decyzje na podstawie sytuacji, oraz zapewnienie niezbędnej pomocy. Wszystkie zwierzęta mają swoje własne cechy, które wpływają na ich zdolność do jej zwalczania: Życie Armor, uszkodzenia i strefę strajku. Zwierząt można kupić w sklepach, na giełdzie, na aukcji lub przetargu.

Zagraj w gry online Torment jest przez wiele różnych zadań, do których realizacji będzie danym pewne nagrody.

Gra ma szansę dołączyć do klanu i Gildii, lub do ich tworzenia.

Jeśli w grze będzie kilka pytań, gry, możesz poprosić o pomoc.

W tym przeglądzie, szczegóły nie mają wszystkie cechy tej gry, nie ma wiele ciekawych funkcji. Oddziela się od tego wszystkiego po prostu Torment rejestracja online. Tak, mam nadzieję, że do gry Torment nie będą się nudzić!