Zakładki

Tormgard

Alternatywne nazwy: Tormgard

Tormgard on-line - to darmowa gra na przeglądarkę, która jest pełna przygód. Są dzikie miejsca, starożytne ruiny i ciemne lochy, które będą musiały pokonać swoich wrogów, biorąc ich skarby! Rodzaj gry jest przedstawiona w postaci pewnej książki z obrazkami, w której gracz będzie w stanie nauczyć się tego tajemniczy świat, który jest pełen magii i bajki znaków. ...

Aby rozpocząć Tormgard grać, musimy nie tylko skomplikowaną Rejestracja Tormgard musisz podać login, hasło i adres e-mail w polach rejestracyjnych. Tutaj vprintsype zrobić z tej gry Tormgard Rejestru, można rozpocząć wybierając svogo przyszłego bohatera. Na początku musisz wybrać podłogę i jeden z czterech ras - Człowiek, Elf, Krasnolud, pół-ork. Następnie należy wybrać bohatera przyszłego zawodu. Spójrzmy na te zawody. Tak:

Człowiek - dostępne do niego takie zawody jak Barbarzyńca, Kapłana, wojownik, rycerz, Ranger i Dodger.

Elf - dostępne do niego takie zawody jak Warrior, Priest, Ranger i Dodger.

Dwarf - dostępne do niego takie zawody jak Kapłana i wojownika.

Półork - dostępne do niego takie zawody jak Barbarzyńca, wojownik i Ranger.

Należy zauważyć, że gra online Tormgard, można tworzyć wiele postaci na jednym koncie (to daje okazję do gry różne rasy mają różne zawody, i ci).

W Tormgard gry online, każda postać posiada podstawowe cechy takie jak siła, zręczność, mądrość, punkty życia, ataku i obrony. Zwiększenie w grze poziom tych cech, zwracać uwagę na ihnim możliwości, ponieważ będzie to zależeć od dalszego zdolność walki. Oprócz tych cech, nie zapomnij o wskaźnikach, takich jak poziom i ilość doświadczenia.

Gra gra Tormgard graczem online jest cudowne i tajemnicze miejsca, które są pełne niebezpieczeństw i przygód. Lokalizacje gry Tormgard Internecie dzieli się na trzy rodzaje: miasto, przestronne i lochy. Każde z tych miejsc ma swoje własne cechy i funkcje:

Miasto - miejsce, w którym bohater rozpoczyna swoją podróż w tej grze.

Space - tu trzeba przejść przez zielone łąki, ciemne lasy, śmierdzącym bagnie i niebezpieczne góry. Tutaj można znaleźć skarb natknęliśmy się na pułapki lub przeciwników spotkać, bicie, które bohater będzie złoto, doświadczenie i trofea, które można następnie sprzedać na powrót do miasta. Jedną z cech tego miejsca jest jego bezpieczeństwo.

Lochy - są tajne miejsca, które nie mogą uzyskać wszystkie śmiertelnika. Tutaj, oprócz zwykłych wrogów, żyją silne elitarnych potworów i bossów. Każdy loch ma seria mini-questów są przekazywane, twój bohater będzie w stanie zaangażować głównego bossa tego lochu, zwycięstwo nad tobą, będzie hojna nagroda.

Tormgard gra online posiada tzw okazjonalnie: Walka (walczy z wrogami i potworami), wypadek (możliwość wpadnięcia w pułapkę) i mieliśmy szczęście znaleźć (Znaleziono ilości złota, o wiele bardziej przygotowany do walki).

Tormgard gra online posiada własną walutę, złoto i platynę.

No cóż, będziesz miał chęć do grania w gry online Tormgard? Jeśli tak, to sprawdź Tormgard czeka na Ciebie!

I wreszcie, można powiedzieć, że gra Tormgard być całkiem interesujące.

Więc nie trać czasu, udowodnić wszystkim, że jesteś najlepszy!