Zakładki

Travellers Rest

Alternatywne nazwy: Travellers Rest

Travellers Rest to strategia ekonomiczna z elementami RPG. Można w nią grać Travellers Rest na PC lub laptopach. Grafika jest rozpikselowana, ale jednocześnie bardzo szczegółowa i piękna, kolory są nasycone. Aktorstwo głosowe utrzymane jest w stylu gier retro, a muzyka pomaga stworzyć niepowtarzalną atmosferę w grze Travellers Rest. Dzięki specyficznej grafice wymagania wydajnościowe nie są duże, można komfortowo grać nawet na słabych komputerach.

W tej grze będziesz zarządzał tawerną znajdującą się w zatłoczonym miejscu. Jest to o wiele trudniejsze niż wydaje się na pierwszy rzut oka, goście mogą mieć nietypowe prośby, ale to właśnie takie zlecenia pozwolą ci zarobić najwięcej. Zanim zaczniesz, przejdź szkolenie, aby szybko zrozumieć zarządzanie dzięki podpowiedziom przygotowanym przez twórców. Natychmiast po tym możesz rozpocząć grę Travellers Rest. Zanim twoja tawerna zacznie przynosić zyski, czeka cię sporo pracy:

  • Zbuduj i przebuduj lokal
  • Uprawiać owoce i warzywa
  • zdobyć zwierzęta
  • Nauczyć się warzyć piwo i produkować wino
  • Zatrudniać i zwalniać pracowników
  • Podróżować w poszukiwaniu przepisów i rzadkich składników na egzotyczne dania.

Ta niewielka lista zawiera tylko podstawowe czynności, ale w rzeczywistości czekają na ciebie bardziej interesujące zadania.

Na początku miejsce będzie dość małe i nie będzie w stanie pomieścić wszystkich podróżnych, ale pozwoli ci zarobić niewielki dochód. Wybierz mądrze, na co wydać swoje zarobki. Spróbuj zgadnąć, która inwestycja pozwoli ci szybciej zwiększyć zyski. W Travellers Rest realizowana jest zmiana pory dnia i pór roku. Ponadto istnieją nawet dni tygodnia. Bądź przygotowany na zatłoczoną tawernę w weekendy i spokojną w dni powszednie. Wszystkie potrawy serwowane gościom wymagają czasu na przygotowanie. Produkty używane do przygotowania tych potraw nie pojawią się znikąd. Na przykład, aby serwować bekon, będziesz musiał hodować świnie, podobnie z resztą prowiantu. Najtrudniejszą rzeczą w zarządzaniu farmą będzie okres napływu gości, ponieważ trzeba zrobić wszystko w tym samym czasie. Są to dni, które przynoszą największe zyski.

Rozgrywka w Travellers Rest jest interesująca, ponieważ twórcy starali się, aby zadania, z którymi się spotkasz, były jak najbardziej realistyczne i udało im się. Grafika, choć wykonana w stylu pikselowym, który stał się bardzo modny w ostatnich czasach, wygląda niecodziennie i pomaga zanurzyć się w atmosferze średniowiecza. Internet do spędzenia fascynującego czasu nie będzie potrzebny. Wystarczy pobrać i zainstalować grę Travellers Rest.

Travellers Rest do pobrania za darmo na PC, niestety, nie można. Grę można kupić na portalu Steam lub na stronie twórców. Cena jest niewielka jak na wyjątkową grę, która nie jest podobna do większości innych projektów, może być nawet niższa podczas wyprzedaży. Sprawdź, czy są teraz zniżki. Zacznij grać już teraz, aby zdobyć doświadczenie w zarządzaniu tawerną i ciekawie spędzić czas!