Zakładki

Trials Evolution: Gold Edition

Alternatywne nazwy: Trials Evolution: Gold Edition

Wymagania systemowe:

Procesor: Intel Core 2 Duo E6700 ® lub AMD Athlon 64 X2 6000 +

Pamięć RAM: 2 GB i powyżej

Karta graficzna: GeForce 8800 GT / Radeon HD 3850

Wolne miejsce na dysku: 4 GB

Trials Evolution: Gold Edition - specjalna edycja popularnych motocykli wyścigowych arcade z dostępem do bogactwa oszałamiające akrobacje i skoki. W Gold Edition gry stało się częścią oryginalnego arcade i dwóch dodatków do niej - Riders of Doom i powstawaniu bólu. W przeciwieństwie do konsolowej wersji gry, która została wydana przez większość platform platformówki rok wcześniej, próby złota wersja wydanie ewolucja pc ma rozszerzoną listę dostępnych misji i trybów gry.

Gameplay

Próby ewolucja Gold Edition 2013 nie jest złożona i kontroli ogólnie wygląda dość proste. Gra przypomina starą ośmiobitowe pikseli wyścig na motocyklach, ale z bardziej interesujących i zaawansowanych grafik. Co do zasady, przed nami będzie motocykl, który zobaczymy tylko z jednego punktu widzenia - strony. Pod motocykl będzie coś podobnego do toru, jak, ponieważ rzadko występuje dokładnie, prosto, a przede wszystkim spędzić czas skacząc z ogromnymi głazami na innych ogromne głazy, Pomosty budowlane, budownictwo, pieczenie półmaszty ropy rozrzucone z olbrzymim kole wywrotki i wiele więcej. Głównym zadaniem zjednoczenia wszystkich poziomów gry Trials Evolution: Gold Edition jest chwytliwy utwór, aby przejść przez pewien okres czasu, aby wygrać jeden z trzech medali. Dokładnie, aby grać i jak je osiągnąć, a główną różnicą jest zwykle brud i badania ewolucji wydanie złota, fani mają tendencję do kupowania tego nietrywialne zadanie. Jeśli w normalnych wyścigach, wszystko jest proste - naciśnięcie gazu i spróbować wejść w zakręty, a ruch jest tylko do przodu i do przodu, a następnie ewolucji prób złota w 2013 roku wydanie zupełnie inna gra. Tutaj gracz będzie miał czas się wycofać, aby przygotować się do skoku, balansować na jednym kole, a nawet cartwheels uwagi temu - wszystko w celu osiągnięcia celów danego poziomu.

Ryzyko - szlachetna sprawa

Gra oddaje natychmiast i na stałe i nie jest to oszałamiające grafiki lub skomplikowane gry i jazdy i adrenaliny, które nie jest więcej niż wystarczająco dla jednej gry. Z każdym nowym poziomie ewolucji próby złota edycja pc umieszcza przed sobą wszystkie nowe zadania, stopniowo zwiększając ich złożoność, zmusza do poszukiwania nowych sposobów podejścia do ryzyka i spełniają wszystkie warunki niezbędne do zwycięstwa. Często można czekać niespodzianki, gdy trzeba przekazać linię na motocyklu ze złamanym zbiornika, tracąc paliwo lub pozbawiony hamulców rowerowych. Ale to nie wszystko, bo dowcipne deweloperzy mogą wymienić swój rower i robić dziwne przedmioty, od nart i kawałka sklejki, a kończąc na latający spodek.

Internet

Inną ważną częścią współczesnych gier, w tym ewolucji prób edycji złota, które mają tendencję do zakupu dużo zabawy i ekstremalnych entuzjastów sportu, to pragnienie dzielenia lub chwalić z innymi fanami gry, która wykorzystuje zaawansowane funkcje integracyjne w Internecie. W ten sposób, za pomocą specjalnej usługi, możesz dodać swoje przybycie zapisu gry bezpośrednio z głównego menu gry na YouTube, do pobrania lub tworzyć własne utwory do dzielenia się z innymi fanami wyścigów zabawy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more