Zakładki

Uniwersalne Monsters Online

Alternatywne nazwy: Uniwersalne Monsters Online

Uniwersalny Potwory Online - dynamiczna gra na przeglądarkę zaprojektowany w stylu MOBA, gdzie jazdy przerażające potwory z ulubionych filmów zawodników stosować swoje umiejętności strategiczne. Przemawiając jako jeden z tragicznych postaci, masz możliwość, aby w pełni zrealizować swoje ambitne plany. Wydaje się, że podawany w potwora, który pod wrażeniem twoich upodobań i kontrolowania jego działań. Wraz z zespołem masz wszelkie szanse wzrosnąć do gwiazdorstwa, doświadczyć zabawy olśniewających zwycięstw nad innymi graczami, zniszczyć dowolną liczbę scurrying ulicami zombie, hojnie zapisać piękno w niebezpieczeństwie, tylko do końca się z majestatycznym uśmiechem, biorąc je z gorących słów wdzięczności. Teraz możesz wziąć udział w zamkniętych beta testów i wkrótce Uniwersalny Potwory Online gra będzie się oficjalnego wydania. Wspólnym dziełem wszystkich znanych firm Bigpoint i Uniwersalny Zdjęcia posiada piękną grafikę 3D, doskonała mechanika ruchu, jakość dźwięku, imponujące efekty specjalne i oczywiście dostępność jako model wolne - do - grać .

Dołącz do gry Uniwersalny Potwory Online otrzymają zaproszenie do świata ekscytujących walk w czasie rzeczywistym. Ponieważ gra jest zaprojektowana, aby przyciągnąć dużą liczbę użytkowników, wymagania systemowe, nie będzie dla ciebie szokujące przeszkodą reinkarnacja w "horror". Głównym nowoczesna przeglądarka i połączenie z Internetem i można Uniwersalny Potwory Online bawić się nawet minimalnej konfiguracji komputera. Zachwyt i uprościć proces tworzenia konta. Uniwersalny Potwory Online Sprawdzanie - jest wypełnić pola takie jak nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail, data urodzenia. Subskrypcji do tworzenia wiadomości i potwierdzających zgodność z przepisami, można pozbyć się go. Będzie mieć tylko czekać na odpowiednią literę, serdecznie zaprasza do fantastycznej siedziby.

Zagraj w grę Uniwersalny Potwory Online Można w takich znaków: Wolfman, Dracula, Frankenstein, Człowiek- Wilkołak, Potwór z Czarnej Laguny i wielu innych. Znane typy charakteru? Oczywiście! Po tym wszystkim, zanim błysnął przed nami w opowieściach najlepsze horrory. Tylko wtedy można tylko patrzeć, jak wydarzenia rozwijają się, a teraz mają prawo do podejmowania własnych korekt, silnie wpływają na rozwój fabuły. Odwiedź próbkę skóry i udowodnić innym, że umiejętność - dobrze, nie jest to najbardziej atrakcyjny zawód, można się dobrze bawić w swoim czasie wolnym?

Będziesz uporczywą walkę o przetrwanie, potyczkach z różnymi złymi duchami, krwawej rywalizacji z innymi graczami. Byłoby lepiej, jeśli w połączeniu z jego towarzyszy. Postaraj się znaleźć sposób, aby przyjaciół i przerażających mieszkańców do przyłączenia się ich wysiłki. W przeciwnym razie, będzie idealnym celem do zniszczenia i nie będzie trwał długo. Czując wsparcie, nie straszne iść na arenę i spróbować zrobić bazę wroga. Podczas bitwy, starają się zniszczyć jak najwięcej rywali. Po tym wszystkim, jeśli ich podstawą, wynik będzie dostarczany do walki liczbę ofiar po obu stronach. Walczyć "zespół komend" jest następujący: 5 graczy z obu drużyn wzajemnie sprzeczne, martwe są zastąpione przez nowych graczy, a po upływie nastawionego czasu wszystko się uspokaja. Jeśli działa i jest w stanie zniszczyć więcej zawodników niż wroga udało się to zrobić - jesteś zwycięzcą! Gra online Uniwersalny Potwory przestrzega zasady "zwycięzca wszystkich." Oznacza to, że będziesz w stanie nie tylko wrócić do Team Fortress piękno, ale także do przeprowadzenia nalotów na terytorium wroga. Poza narosłych doświadczeń, ponieważ pompowanie bohater przechodzi bezpośrednio w walce. Ładne i co powinno być nagrodzone srebrnym. Rzeczywiście, bez waluty gry nie można zrobić. Więc idź do niego! Wszystko jest w twoich rękach!

Dłużej grasz Uniwersalny Potwory Online , wyższy poziom. Rozwój postaci obiecuje otworzyć nowe możliwości, a jego zdolność do stopniowej poprawy. Najwyraźniej wciągająca fabuła więcej i nie chce oderwać się od niego. Mrożący krew w żyłach widok będzie produkować dla Ciebie niezapomniane przeżycie! Mamy nadzieję, że staniesz się zagorzałym fanem tej pięknej gry, a Twój komentarz będzie tylko pozytywnie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more