Zakładki

Nieznanych bohaterów

Alternatywne nazwy: Nieznanych bohaterów

Nieznanych bohaterów internetowych - darmowy multiplayer gra RPG w stylu fantasy, z unikalną grafiką.

Nieznanych bohaterów Gra online sprawia następujące minimalne wymagania systemowe dla gracza komputerowego

1. Łączenie się z Internetem.

2. Technologia Flash JavaScript zdolny przeglądarka.

3. Obecność aktualnej wersji Flash Player.

4. Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 pikseli lub wyższej.

Twórcy gier nie polecam grać w tę grę w przeglądarce Internet Explorer, Opera.

Rejestracja nieznanych bohaterów w grze jest bardzo szybki - wystarczy podać adres e-mail, a i zaakceptować umowę użytkownika. Dalsze wytyczne w sprawie nieznanych bohaterów rejestracji online zostanie wysłany na adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Rejestracja nieznanych bohaterów nie jest konieczne, jeśli masz własną stronę w sieci społecznych, takich jak Vkontakte i Facebooku - możesz zalogować się do gry przy użyciu konta.

Nieznanych bohaterów gra online posiada unikalne grafiki, przypominające komiksy. Jednak nie wyklucza to faktu, że świat artanga bardzo wysokiej jakości zaprojektowany i posiada szeroki wybór miejsc - od miasta Free-port, do jaskiń i lochów.

Kiedy zaczynasz grać w gry online nieznanych bohaterów, twoja postać może należeć do jednej z czterech klas:

• Warrior

• duchowny

• Strażnik

• magik

Jednakże, zależy tylko od ciebie, jakie umiejętności będzie rozwijać swoją postać. Nieznanych bohaterów gra online posiada specjalną funkcję - zestaw kart, które lubisz. To zależy od nich swój sprzęt, broni, klasy postaci. Jeśli coś się nie podoba, zawsze można kupić lub wygrać bitwę nową kartę i zacząć działać zupełnie inaczej.

System walki to gra turowa. Można walczyć zarówno na scenie i wykonywania różnych zadań. Co więcej, najbardziej niebezpieczne i przebiegły potwory mogą koordynować swoje działania i mogą atakować cię całą grupę. Pola bitew są różne i mają różne cechy, na przykład przeszkody, pod względem siły, które dają znak z energetycznego punktu wejścia - wyjścia. Możesz chodzić, latać, skakać, ataku i wykorzystywać swoje umiejętności.

Kiedy grasz w gry online nieznanych bohaterów, a następnie będzie czekać do różnych zadań, które można dać

• Krąg Mocy

• Legion Stali

Te dwie organizacje są nieświadomi magów i wojowników, odpowiednio. Nie od razu dać pracę do trofeum, które będą pewne unikalne rzeczy. Najpierw trzeba zarobić pewną reputację. Jeśli wykonujesz pracę w kręgu władzy, że twoja reputacja ucierpi Legion Stali i odwrotnie.

Twoja postać będzie mieć specjalne okulary chwałę, która będzie zależała od stosunku ludzi na świecie. Przez tytułowego bohatera, można również uzyskać więcej i epitety, takie jak targi, Zhetvoprinosyaschy Wielkiej lub Bezisvesny, pokorny. Od tytułowego bohatera zależy również jego możliwości - do przystąpienia do klanu, udziału w walce na arenie.

Kiedy jesteś w nieznanych bohaterów grają, a następnie uruchomić w systemie gospodarczym. Po pierwsze, wszystkie zasoby w grze są wyczerpujące, a gracze muszą je wznowić. Po drugie, na rynkach można spotkać różnych opcji cenowej i antydumpingowe i inne braki. Po trzecie, można stworzyć unikalne bronie i sprzedawać je.

Można utworzyć szlak handlowy między miastami na świecie, a handel z klanów korzystać ekspansji gospodarczej i atakują innych miast.

Zagraj nieznanych bohaterów ekscytujące, bo to zależy tylko od Twoich działań i nastawienie do swoich innych postaci, można rozwijać, ale nie są ograniczone tylko do jednej gałęzi rozwoju, jak i po prostu cieszyć się grą.

System rozwoju postaci w grze - bezurovnevaya, również w grze nie ma konfliktu z ras i stron, a tylko od was zależy, z kim walczyć.