Zakładki

Zmienna Świat

Alternatywne nazwy: Kierunek Świat

Zmienna World Online - gra multiplayer w stylu futurystycznym strategii wojskowej.

Gra online Zmienna Świat nie nakłada szczególne wymagania systemowe do komputera, nawet z dostępnych telefonów komórkowych i smartfonów, ale mogą wystąpić problemy podczas uruchamiania gry w przeglądarce Opera Mini (przeglądarka dla urządzeń mobilnych).

Przyłącz się do gry zmiennym świecie jest dość prosta - są wymagane, aby wprowadzić żądaną pseudonim, hasło, adres e-mail i wybrać preferowany język. Świat oferuje również zmienna rejestrację online, można automatycznie zarejestrować się na forum gry z tego samego pseudonimu jak w grze.

W tej grze będziesz musiał badać nieznaną planetę, a pozyskanie środków z wykorzystaniem baz danych. Zmienna Świat gier online ma cztery zasobu

- Metal (produkuje robota górnika)

- Oil (ropa naftowa produkuje robota)

- Kwarc (kolekcjoner kwarc)

- Uran (robot wydobycie uranu).

Wszystkie roboty sprawi, że kolektor robota. Kiedy grasz w gry online Zmienna Świat, wtedy będziesz miał możliwość projektowania robotów do ich potrzeb, a jeśli to konieczne, zmodyfikuj je. Ponadto, będzie się produkować broń i zbroje, chroniąc go, a mianowicie:

- Kinetic broni (i metalowy pancerz)

- Bronie laserowe (odzwierciedlające zbroję)

Plazma broń (broń energetyczna).

Broń i pancerz trzeba, jak inni gracze będą starać się uchwycić swoją bazę i wybrać swoje zasoby. Aby pomyślnie obrony i ataku, gry on-line zmiennej Świat daje możliwość rozwijania swoich taktyk za to wszystkie trzy rundy walki ci. Ta taktyka możesz zadzwonić i zapisać się od czasu do czasu używać go z powodzeniem, a nie tworzyć go od nowa.

Będziesz mieć możliwość wyboru spośród trzech rodzajów ataków na bazy wroga

- Przechwytywanie,

- Zawód

- Uchylne.

Przechwytywanie pozwala podjąć wszelkie zyski z podstawy pracy - tylko 40%, podczas gdy przechylanie przeznaczony przenieść bazę wroga na kilka komórek z możliwością odrzucenia. Wszystkie trofea, które otrzymasz w przypadku udanego ataku są przeliczane na pieniądze.

Aby wyrównać szanse na bazie bitew mogą atakować tylko jeden wojska, w których ponadto nie jest ograniczenie ciężaru jednostki pancernej.

Zagraj Variable świecie online dobrze, że daje kolejką swoje bazy danych, można przejść do trybu offline, gdy baza danych będzie ciężko. Na początku gry będziesz miał trzy bazy, oraz zwiększenie poziomu wzrośnie i zdolność do kontrolowania większej liczby zasad.

Dla bardziej udanej gry trzeba będzie opracować narzędzia, takie jak

- Ekonomia jednostkowe (nauka, technologia, na rynku)

- Konstrukcja bloku (blok obliczenia wytrzymałości, projektowanie broni i zbroi)

- Blok transportowa

- Zablokuj geologia.

Wraz ze wzrostem rozwoju każdego bloku na poziomie, kiedy grasz w zmiennym świecie, czy masz szansę zarobić więcej lub możliwość budowania lepszych robotów, lub poruszać się szybko produkować więcej zasobów, odpowiednio.

Na planetach gdzie jadą wydobycie zasobów, istnieje ogromna różnorodność krajobrazu - rzeki, góry, pustynie, lasy, miasta, w którym można albo uzyskać określony rodzaj zasobów lub bloków konstrukcyjnych za niższą cenę.

Zaczynasz grę w specjalnej strefie dla początkujących, w którym nikt nie może zabrać swoją bazę. Tak szybko, jak się czujesz w stanie w pełni odtworzyć Variable World, dołączyć do sojuszu - Unii do 20 graczy, którzy wspierają się nawzajem.

Zmienna Świat Rejestracja jest dostępny w trzech serwerów planet

- Syriusz

- Vega-1

- Antares.

Przesunięcie Świat otworzy odległej planecie, opanujesz wykorzystania robotów i rozwijać własne taktyki walki.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more