Zakładki

Wenecjanie

Alternatywne nazwy: Veneciancy

Wenecjanie Online - nowy produkt znany ze swojej firmy online gry Bigpoint. Twórcy studio próbuje produkować gry szeroko obejmujące różne gatunki i rodzaje gier, aby zapewnić wszystkich fanów gier online rozwiniętych projekt jakość.

Wśród tamtejszych Bigpoint jak gry strategiczne, wojskowe, oraz dynamiczny i przygoda, i gra online Wenecjan - kupców śródziemnomorskich jest strategia czysto ekonomiczne, które niekoniecznie spodoba się wszystkim miłośnikom gier rekreacyjnych i przemyślane ekonomicznych.

Rejestracja Wenecjan w grze - to niezbędny krok w celu rozpoczęcia budowy własnego imperium handlowego. Jak w innych grach z Bigpoint, Wenecjanie w rejestracji projektu jest prosta i szybka. Aby rozpocząć grę Wenecjan w Internecie dostępne są dwie opcje - albo do wypełnienia specjalnego formularza, aby wskazać go jako swój nick, hasło, kontaktowego adresu e-mail i dzień Twoich urodzin lub innego zalogować się przy użyciu konta w social na Facebooku. Biorąc pod uwagę, że dziś prawie każdy ma dostęp do Internetu, zarejestrowaną w Facebooku, druga opcja byłaby bardzo wygodne dla większości, którzy chcą grać w gry online Wenecjan. Jeśli zdecydujesz się na stworzenie staromodny, warto wiedzieć, że gra prosi swoje urodziny w celu zachęcenia dzień Nazwa gracza, daje specjalne bonusy i możliwości gry z Bigpoint jest stała praktyka. Zarejestruj Wenecjanie w każdym razie nie zajmie wiele czasu, i można przejść bezpośrednio do gry - gra online Wenecjanie całkowicie przeglądarka oparta i rozpocząć budowę ich kariery gospodarczej nie trzeba pobierać i instalować żadnych klientów.

Wenecjanie gra online posiada ogromny świat gry z dużą ilością miejsca i możliwości rozwoju. Na samym początku, i podniesieniu w małym miasteczku portowym, gracz po prostu olśniony ilości wszystkich rodzajów budynków, które można zwiedzić i różnych zasobów gier dostępnych zadań. Trzeba też wspomnieć wielki projekt graficzny gry - Wenecjanie online ma starannie iz dbałością o szczegóły, dobrze rozwinięte lokalizacje gry, które są starannie pomalowane w każdym budynku i każdej ikony. Taki stosunek do projektowania wizualnego naprawdę stawia gracza w czasy średniowiecznej Wenecji.

Co masz do zaangażowania się w tak pięknym i pełnym możliwości świecie? Gdy gra zawodowo, odpowiednio, i zadania będą istotne - zbudować pewien budynek, trzeba swoje miasto na tym etapie, aby przynieść z jednego portu do innego konkretnego produktu, aby chronić miasto przed atakiem rozbójników lub wygrać zagraniczną ugody. Wszystkie zadania są towarzyszy scen tematycznych - nie tylko do przenoszenia obiektu z punktu A do punktu B, i, na przykład, dostarczać skrzynie drogie wino zmierzyć sąsiedniego miasta, aby zapewnić jego przychylność i uzyskać możliwość handlu.

Na szczególną uwagę zasługuje opracowanych wesela systemowych, z których możesz stworzyć zupełnie własną dynastię, która może również przekroczyć bogactwo i wpływy nawet w rodzinie królewskiej. Jak widać, grać Wenecjan interesujące i ekscytujące, taki projekt nie może pozostać obojętny na jego fanów wszystkich polityk gospodarczych, zwłaszcza, że ​​Wenecjanie może grać całkowicie za darmo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more