Zakładki

VirCities

Alternatywne nazwy: VirCities

VirCities online - Darmowe gry multiplayer, oparte na przeglądarce, która symuluje życie obywateli. Będzie pojawiać się w roli pewnego charakteru mieszkańców miasta i będą rozwijać i opanować konkretny zawód, do bezpośredniego udziału w polityce i staram się robić wszystko, co możliwe do rodzinnego miasta rozkwitły. Znajdziesz się w otoczeniu różnych ludzi, których jest lekarzy, przedsiębiorców i zwykłych pracowników i polityków. Zagraj VirCities nie interakcji z nimi jest niemożliwe. W trakcie rozgrywki będą sytuacje, w których taki czy inny sposób mają do czynienia z innymi mieszkańców metropolii. Na przykład, czasami trzeba kogoś do pomocy, powiedzmy, bezlitośnie ból głowy i rozpaczliwie potrzebują do lekarza - to jest problem, a nie decydować sam. Lub masz jakieś pytania dotyczące, więc dlaczego nie zwrócić się do rady pracownika? Warto powiedzieć, że gra zakłada VirCities aktywną społecznie stylu życia i być samotnikiem nie działa. Oprócz gier interakcji, gracze są w stanie komunikować się ze sobą za pomocą czatu. Tak więc, jak widać, samotność tutaj i nie pachnie! Dołącz do nas znaleźć wiarygodnych znajomych, zaczniesz spotykać uciążliwe i po prostu dobrze się bawić z ekscytujących gier!

Luzu VirCities może być każdy. Ponadto, projekt jest bardzo przystępne i nie szokować użytkownikom wysokie wymagania systemowe. Gra jest bardzo odpowiednia dla średniej konfiguracji komputera podłączonego do Internetu, oraz, oczywiście, obecność jednej z nowoczesnych przeglądarek. Zostań nowy mieszkaniec będzie rejestracja VirCities. Proces tworzenia konta jest następujący: wpisz alias zgodnie z adresu e-mail, hasło i potwierdź przemyślane na określająca podłogi następnej linii, jak również wybranego miasta, wybrany avatar, wprowadzony nick zaprosił Cię odtwarzacz (jeśli są dostępne) i przepisać kod z obrazka. Wreszcie należy potwierdzić zaakceptować umowę użytkownika, a następnie kliknij przycisk "Zaloguj się miasta."

Podczas rejestracji należy wybrać jedną z pięciu miast. Oferowane takie miasta jak Moskwa, Londyn, Nowy Jork, Pekin i Tokio. Pojawiające się w wybranym mieście, jako początkujący będziesz musiał żyć w pokoju w akademiku, który podasz. I na początku worka można uzyskać pieniądze, aby przeżyć po raz pierwszy. Musisz nauczyć się i zrozumieć, co jest co. Zaleca się zacząć od prostych zadań, które są przeznaczone specjalnie dla początkujących. Nawiasem mówiąc, praca daje się i też mówi, jeśli coś jest niejasne.

Mniej więcej master, druga rzecz, którą musisz zrobić - jest znaleźć pracę. Niezbędne dla istnienia innego źródła dochodu po spędzeniu pieniądze pierwszy, znajdziesz się w impasie. Znak, który nieustannie trzeba kupić kilka rzeczy, jedzenie. Zawód można wybrać do swoich potrzeb. Następnie należy rozwijać swoje umiejętności i rozwijać się w sensie zawodowym. Ile godzin dziennie do pracy rozwiąże się. Ale nie zapominajcie, że bohater z pewnością trzeba co najmniej kilka godzin snu, albo w wyścigu do bogactwa, to po prostu pada ze zmęczenia, które gromadzi się w zgodzie z naliczonymi wynagrodzenia. Z biegiem czasu, można zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby otworzyć własną firmę i nie będzie już pracować dla kogoś innego. Należy powiedzieć, że w tym kierunku, użytkownik otrzymuje wolność wyboru. Chcesz otwiera zakład produkcyjny, który chcesz - laboratorium do badań, chcesz - Sklep zasobów przetwarzania lub zakładu produkcyjnego dla samych zasobów, a więc § Na rozpoczęcie działalności gospodarczej, trzeba licencję i być w stanie kupić go z własnych oszczędności.

Jest oczywiste, że będzie grać VirCities, koncentrując swoją uwagę nie tylko na punktach pracy. Tak więc będzie można, jeśli chcesz odwiedzić specjalną bazę i wziąć udział w walce. To bardzo pomaga uciec od codziennych trosk. System walki wymaga walki z botami i innych graczy (za ich zgodą). Jest to walka w trybie automatycznym. Powodzenie zależy od parametrów, które są obdarzone albo bohaterów, jak i broni używany.

Ciekawy sposób w świecie gier jest system polityczny. Na czele miasta stoi się. Jest on odpowiedzialny za zarządzanie przedsiębiorstw publicznych położonych w mieście i oferują różne przepisy, które są następnie omawiane na spotkaniu takich poważnych ludzi jako doradców. Rada podejmuje decyzję w głosowaniu, czy nie przegap inny prawo. Wszyscy mieszkańcy miasta mogą uczestniczyć w życiu politycznym i wpływać na losy miasta osobno. Po tym wszystkim, co miesiąc głosowanie, w wyniku których środki i radnych. Należy powiedzieć, że nie ma żadnych ograniczeń i może uruchomić każdy obywatel. Tak więc, jeśli jest taka chęć, można przenieść się w politykę.

Gra ma wiele różnych elementów. Rozgrywka jest bardzo nasycony i fascynujące! I lepiej, gdyby zamiast czytać o cechach projektu, jesteś na swoim własnym doświadczeniu docenią jego zalety. Uwierz mi, będziesz zachwycony - nie dokładnie naprzeciwko rozczarowanie! Dobry nastrój i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!