Zakładki

Lord of the Galaxy

Alternatywne nazwy: Lord of the Galaxy

Lord of the Galaxy Internecie - wieloosobowa gra strategiczna online za darmo. Ale szkopuł wszystko, że strategia nie jest prosta, ale nie za dużo - Strategicznym. Zaczynając grać w grę Lord of the Galaxy on-line automatycznie przypisuje właściciela całej planety, która będzie miejscem dla potężnego imperium, pielęgnowania i opracowany przez ciebie na drodze do dominacji nad światem. Dołącz do gry Lord of the Galaxy jest bardzo prosta. Wszystko, co jest wymagane od ciebie, aby od razu rozpocząć grę online gry Lord of the Galaxy - wprowadź nazwę konta, adres konta e-mail i hasło. Faktycznie, trochę prostych kroków i rejestracji Pana Galaktyki jest zakończona. Natychmiast rzuca się w oczy trochę pośpiechu praca obsługa e-mail, ale dlatego, że list potwierdzający aktywację konta dotrzeć natychmiast. Ale nie trać nadziei, na pewno ich oczekiwania.

Online gry Lord of the Galaxy realizowany jest tak, że każdy gracz, który prowadzi własną planetę, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić, że jest to jego ojczyzna stała się najbardziej wpływową i może znajdować się w galaktyce i poza nią.

Na początku masz w akcje jest na pięć jednostek kryształu i metalu. Wszystko to - zasoby potrzebne do budowy różnych kopalń. Poziom swoich struktur górniczych trzeba rozwijać i stale monitorować ich jakości pracy, bo jak z poprawą ich kondycji w swoich magazynach znacznie wzrasta produkowane zaskakująca liczba zasobów. Produkcja kontrola, deweloperzy powinni podziękować spoczywa na barkach swoich zautomatyzowanych asystentów, tak, że nawet jeśli jesteś w trybie offline, kopalnie nadal działać i dokonać niezbędnych surowców w skarbonki.

Ale nie odpocząć, ponieważ tuż obok ciebie rozwija ogromnej ilości perspektywy i wielkich imperiów, a sąsiedzi od czasu do czasu nie zatrzyma pripodnosit przykrych niespodzianek w postaci drapieżnych najazdów, wojen i innych przykrych rzeczy. Pan gra online Galaxy, w którym trzeba zachować na gotowy siekierą.

Energia słoneczna - jest jednym z głównych budynków bazowych od niego zależy jak wasza energia zostanie umieszczony przed kopalni. Rzeczywiście, sterowanie energii dostarczanej przez specjalny wskaźnik, który zmienia kolor na czerwony, jeśli trzeba zbudować kilka nowych roślin. Jeśli żądanie przekracza energię elektryczną wytwarzaną, to na pewno go zobaczyć na indeksie. Kontrola energii - ważna część gry, bo to wpływa na to jak szybko i dokładnie można rozwijać.

Imperium Ochrona przed przechwytywania wrogich żołnierzy prowadzone przez zestaw jednostek floty, dla których jest to możliwe, aby zbudować stocznię. Wpisując żądane kosmiczne kollichestvo można nie tylko odeprzeć wroga, ale także do odwiedzenia go z myślą o zysku przez swoje zasoby i zrobić mały sabbotazh.

Laboratorium, dostępne w grze, w budowie daje nam składnika naukowy rozwój swojego imperium, po jego konstrukcji do Państwa dyspozycji będą badane dziesiątki technologii, które nie raz pomogą Ci zarówno w czasie pokoju iw czasie wojny.

Obliczanie grze odbywa się przez ciemną materię - podobne pieniądze. Przy jego pomocy można kupić elitarnych wojowników, otwierając możliwości odkrywania nowych technologii lub manewrów taktycznych. Premia otrzymana przez Ciebie lub modernizacji zależy od kosztów wynajmu elitarnej jednostki - oficer i jego specjalizacji. Tylko dla ciemna materia może kupić różne bonusy klanu lub wysłać go do znajomych. Lord of the Galaxy w drodze do gry z przyjaciółmi będzie o wiele bardziej interesujące niż w pojedynkę.

Powyżej deweloperów klan pokorpeli składnik wystarczająco poważnie. Faktycznie, jak w wielu innych grach, można organizować sojusz lub stać szczęście istniejące. Dowód doskonałe studium składnika społecznej gry są stałe aktualizacje na temat sekcji forum gry, gdzie gracze klanu od czasu do czasu wypowiedzenia wojny siebie i vendettas.

Zagraj w Lord of the Galaxy jest zalecane dla wszystkich, którzy dręczą jednostronność różnych gier w gatunku fantasy. Jeśli chcesz spróbować się w roli wielkiego cesarza, który przypada na nogi całej planety - ta gra jest dla Ciebie. Zarejestruj się i udowodnić wszystkim, że tylko ty - prawdziwy Pan Galaktyki.