Zakładki

Reign of Fire

Alternatywne nazwy: Reign of Fire

Reign of Fire Online - gra online multiplayer za darmo, wykonane w gatunku strategii. Wykonane, przy okazji, gra online Reign of Fire fantazji i na ogół jest - strategia turowa, w której po pewnym czasie każda postać ma możliwość być. Głównym celem gry - tworzenie i rozwijanie prowincji potężnego państwa.

Dołącz do gry w Reign of Fire jest bardzo prosta i nie wymaga wiele wysiłku. Wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć grać w gry online Power of Fire - to wpisz nazwę gry i hasło. Właściwie, to rejestracja Urząd Ogień zostanie przeprowadzone.

Od samego początku, jest w twoich rękach, w jednym rozmiary województwo hektarów, której rozwój zależy tylko od Ciebie. Zwiększ swoje przydziały można z pomocą dwóch metod: Ogniem i mieczem lub używając charyzmę, perswazji i umiejętności dyplomatyczne. Reign of Fire gra online, która wymaga bardzo poważnej koncentracji, ale jeśli nadal słuchać i uzależniony od gry, jeśli będzie doświadczyć uroku magii, który jest nasycony w tej grze, to gwarantowane jest dobry czas.

Faktycznie, wybierając ścieżkę brutalnej siły z rosnącą wewnątrz prowincji, trzeba zrozumieć metodologię takiego integralna część gry, jako stanu wojennego. Po wojnie zdobył prowincję wroga przechodzi całkowicie pod kontrolą. Mądre posunięcie z deweloperami strorony jest możliwość być w stanie wojny z tylko dwóch przeciwników na raz. Od ogłoszenia można predsotavlyaetsya koszule cztery godziny, aby przygotować się do bitwy. W obszarach, które zostały przechwycone, możesz zainstalować jedną z kilku rodzajów kontroli: monarchia, republika, demokracja, komunizm, dyktatury, tyranii i teokracji! Panowanie gry Fire jest jakościowo różni się od innych produktów, które sprzedawane wiele różnych budynków, jednostek i innych smakołyków, tak niezbędnych zaawansowanych graczy-smakoszy. Mimo to, twórcy gry się nie mało wysiłku w rozwój swojego państwa stała się naprawdę interesująca.

Głównym wyznacznikiem jakości rozwoju kraju jest rozmiar i siłę swojej armii. Znaków bojowych w grze, przez sposób, aby szalony ogromnej ilości: kawaleria, piechota, katapult, wież oblężniczych, a nawet smoki. Zagraj w gry online siłą miłości fanów taktyki i strategii wojskowej, i tylko ludzie zabawy na zdradliwych wygrywa w brutalnych krwawych walk.

Schwytany swoje terytorium z czasem będzie rozwijać, nabywać własne baraki, baraki, które będą wyszkolonych magów i piechoty, rynków, które są kluczem do rozwoju gospodarczego. Wieża magów i kopalnie, które produkowane główne zasoby produkcyjne górnictwa jest również bardzo ważne dla każdego, kto chce jego stan rozwinięte harmonijnie.

Każdy budynek ma własną cenę, mierzona w złotych monet i pewną ilość surowca. Nie muszą być dyskontowane Turowa strategia, co oznacza, że ​​znaczenie budowy zależy liczbę ruchów, dla których będzie zbudowany. Ale można zaradzić tej sytuacji, wszystko, czego potrzebujesz - jak zatrudnić więcej pracowników, a następnie czas na budowanie budynków znacznie zmniejszona.

W grze jak Urzędu Straży będzie przyjemne i interesujące dla wszystkich, którzy kochają nieznane, bo magia - to jest to, co wszechświat live.

Jedną z cech gry - konkretne materiały eksploatacyjne, o których mowa w czarodziejskim świecie Magimatami. Otwierają one dostęp do różnych bonusów gracza przyjemny, zarówno wojskowych i przemysłowych.

Magee - to główne postacie w grze. Na ich poziom rozwoju i kollichestva zależy los kampanii wywiadowczych sabbotazh armii wroga i strasznego zniszczenia ogromnego smoka i zniszczyć swoich przeciwników budynków.

Power play jak ognia każdego, kto jako dziecko zawsze marzył o magicznych przygód, i jeśli nadal kuszą i Uncharted dał wierzysz w bajki i że dobro zwycięży - zarejestruj się i udowodnienia co jesteś w stanie stać się Lord of Fire!