Zakładki

Wojna plemienna

Alternatywne nazwy: Plemiona

Tribal Wars: Wojna plemion na forum - to przeglądarkowa gra, która przeniesie Cię do czasów średniowiecza. Zagraj w Plemiona jest możliwe nawet na komputerze biurowym, ponieważ minimalne wymagania komputerowe potrzebne do uruchomienia gry: system operacyjny Windows 98/ME/2000/XP/Vista / Seven Procesor Intel Pentium III 800 MHz i 256 MB pamięci RAM 64 videlkarta MB.

Przyłącz się do gry Tribal Wars: Wojna plemion nie wymaga żadnego dodatkowego programu skacze i bardzo prosta. Dołącz Tribal Wars: plemiona War prosi o pseudonim - specyficzna nazwa gry, hasło i adres e-mail. Możesz zarejestrować się w jednym z 18 światy, jednak badając cechy Tribal Wars: plemiona War rejestracja online polecam doświadczonych graczy do udziału w popularnym świecie tylko jeśli chcesz dokładnie zbadać cechy gry. Dogonić sąsiadów w rozwoju nadal nie uda, i mała wioska nie przyciągnie już w budowie imperium. Później można grać w nowym świecie i tam się suwerennym władcą. Konto w którymkolwiek ze światów, jest ważne we wszystkich innych światów, ale w każdym świecie nie można mieć więcej niż jedno konto.

Gry online Plemiona: wojna zaczyna się od pokoleń, to daje malutką wioskę, która musi być najpierw jakoś pięknie nazwie (nazwa może być zmieniona w ratuszu) i rozwijać. Aby to zrobić musisz zasoby

- Wyprodukowane w drewna tartacznego,

- Cegielnia daje gliny

- Kopalnia - metalu.

Wyższy budynek, tym więcej zasobów produkuje. W związku z tym, w pierwszych dniach trzeba będzie kopalnianych zasobów. Do chciwych sąsiadów nie mógł wziąć owoc swej pracy, zasoby mogą być ukryte w pojemności pamięci podręcznej, która zależy od jego poziomu. Także po wsi można zbudować ścianę do zdobycia.

Po pozwalają gry Tribal Wars: Wojna plemion w Internecie, trzeba natychmiast produkować wojska. I wtedy można zacząć okradać małych lub opuszczonych wiosek, zwiększając w ten sposób podaż zasobów i przyspieszenie jej rozwoju. Jeżeli nie możesz jeszcze ani okraść, ani bronić, a twój sąsiad wyraźnie przygotowuje się do walki, możesz spróbować napisać do niego list dyplomatyczny. Gdy jesteś trochę silniejszy, możesz zacząć szukać sojuszników o podobnych poglądach, z którymi będzie rozwijać swoje plemię do obrony i ataku.

Plemiona: Plemiona gra online umożliwia piękne graficzny przegląd swojej wsi, a właściciele konta premium, oprócz zwykłych środków może odbierać więcej i więcej, na przykład, czas, w którym wypełnione magazyn.

Podczas gry Tribal Wars: Wojna plemion on-line, a następnie będzie można wybierać z 13 rodzajów jednostek, każda jednostka ma swój własny cel. Na przykład, harcerz może zbadać, co dzieje się na bliźniego i jak wiele z jego zasobów, a przy pomocy szlachty może przechwycić inne wsie całkowicie, podłączenie ich do swoich posiadłości. Wszyscy inni żołnierze mają swoje specjalne umiejętności, które powinny być dokładnie zbadane przed rozpoczęciem walki.

Graj w gry Tribal Wars: Plemiona - jest okazja, by stać się liderem swojego plemienia, lub po prostu starszy, kto ma prawo do przyjmowania nowych członków plemienia, a także pisanie listów do zawodników swojego pokolenia i prowadzić stosunki dyplomatyczne z sąsiadami . Aby grać w gry online Tribal Wars: Wojna plemion, nie możemy zapominać, że jest to gra zespołowa, więc podnieść plemię do smaku niezwykle ważne. Jeśli nie będzie cię ani jednego plemienia lub podobne, można tworzyć swoje plemię. Powodzeniem grać Tribal Wars: Wojna pokoleń może być aktywnie zaangażowane w handel - dokonać promocje handlowe sąsiadów i wprowadzone na rynek nadwyżek zasobów. Funkcja ta pozwala także na wysyłanie pomocy zasobów znajomemu lub przydzielić zasoby do swoich wiosek.

W Tribal Wars: plemiona War grać - unikalną szansę panu małej miejscowości, aby stać się władcą świata!