Zakładki

War of Empires

Alternatywne nazwy: War of Empires

War of Empires Online - to darmowa gra przeglądarkowa online, który już zyskał sobie wielu fanów. War of Empires Online gra ma świetną grafikę i ciekawą fabułę. Ta gra oferuje budować własne imperium, wydając swoją cywilizację przez wiele wojen o dominację nad światem! War of Empires gry online, dostępnego na każdej przeglądarce i nie wymaga instalacji klienta gry.

Aby wejść do gry wymaga rejestracji War Empires: wybrać się na głównym serwerze strona gry (Gladiator, Liu Bay, Megion Ankela, a wkrótce otworzy kolejny - Vallat), a następnie kliknąć na przycisk "Zarejestruj", W otwartym oknie w swoim rodzaju e-mail, a następnie wpisać hasło i nacisnąć "Play". Przed otwarciem nowej strony, gdzie masz do wyboru wyścig Rzymu, Chin, Persji i Egiptu. Po wybraniu rasy, na następnej stronie, można wybrać własne zdjęcie, płeć, imię bohatera i nazwę miasta i lokalizację na mapie świata w Twoim mieście. Kliknij przycisk "Zaloguj się do gry" i to jest Rejestracja w grze War of Empires kończy.

Każdy bohater posiada umiejętności są specjalne zdolności, które są wykorzystywane w walce. Vsego16 Umiejętność i można podzielić na cztery główne grupy: moc (zwiększa szybkość ataku i obrażenia), Przywództwo (zwiększa liczbę żołnierzy), Agility (ma wpływ na ochronę i życia) i umysł (zwiększa wytrzymałość i obrażenia). Wszystkie te możliwości mogą być pompowane przy użyciu poziomów gry mijania, odzież i różne eliksiry.

Rzeczy, które będą potrzebne do gry można dostać się do misji, do zwycięstwa w Den i medali otrzymanych na arenie. W grze znajdują się zasoby, takich jak rudy i klejnoty, dzięki którym można poprawić swoje rzeczy.

Gra War of Empires gry online ma trzy główne lokalizacje: Twoje miasto, świat gry i dzielnicy. Każde miejsce ma swoje własne cechy ...

Gra War of Empires razvinut pomocy lub poprawy strategicznego myślenia, co jest przydatne w prawdziwym życiu.

Czy grasz w gry War of Empires Online w Twoim mieście, gdzie można wykonać szereg misji obowiązkowych szkoleń, które pomogą Ci szybko być w stanie zrozumieć wszystkie aspekty gry. Podczas treningu, zaleca się postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. W przyszłości, wykonując misje można nabyć niezbędne zasoby lub jakieś bonusy.

Wszystkie misje w grze są podzielone na podstawowe i codzienna Rozwoju. Przy wyborze pracy, będzie się kierować jego treści, ponieważ każda misja ma własny opis, cel, wytyczne w sprawie realizacji i oczywiście nagrody!

Graj w gry War of Empires masz kierować się nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również religii i siłę militarną, a także mają wpływ na dalszy rozwój.

Gra ma pięć epok, które można zmienić przebieg gry. To: Dziki era ciemnych wieków feudalizm, Medieval i Imperium.

Dziki era - era zaczyna się od tej gry, który można zbudować pierwsze budynki;

Cień erę - w tej epoce, można zbudować rynek, Sanktuarium, świątynie, strzelanki, sztabu, bramy i ogrodzenia, a nawet wynajęcie łuczników

Feudalizm - w tej epoce, można zbudować ratusz, stabilne, sprawiedliwe, a także zatrudnić jeźdźców

Średniowiecze - w tej epoce, można zbudować bohaterów szkolnych, Arsenal, wynająć balisty i trebusze (są to maszyny wojenne)

Imperium - w tej epoce, można zbudować twierdzę, a także wynajęcie wojsk specjalnych.

Postępy w każdej nowej ery jest trudniejszy od poprzedniego.

Zagraj w War of Empires jest możliwe za pomocą aukcji, który pozwala kupować i sprzedawać rozmaite artefakty, umiejętności i wszystkich innych graczy.

W War of Empires może grać, walkę PvP walkach z innymi graczami. Oto kilka możliwości walki: atak (można zrobić zajęcie obozów zagranicznych), Robbery (można dokonać kradzieży zasobów i złota z innymi graczami) i Intercept (tutaj można złapać bohaterów innych graczy na mapie świata). Oprócz tych walkach PvP, możesz walczyć z potworami.

Gra ma więcej czat, poczta, forum, i loterii. I to nie jest limit. ... Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wojnie gry rejestracji Empires otworzy przed wami kurtyna wszystkie możliwości tej gry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more