Zakładki

Wojownicy i Magowie

Alternatywne nazwy: Wojownicy i Magowie

Wojownicy i Magowie online - przeglądarka oparta Internecie cRPG, za darmo, które tematycznie mogą być przypisane do dziś bardzo popularny gatunek fantasy. Online Warriors gry i Magowie jest shareware, co oznacza, że ​​nie gra dla pieniędzy można kupić tak zwane konto premium, który zapewnia pewne bonusy. Twórcy tego projektu gry z dumą nazywają ich produkt jednego z najszybciej rozwijających się społeczności graczy, która jest stale aktualizowany i jest wypełniona różnymi premiami i dodatkami zarówno dla doświadczonych i nie wyblakły walk graczy i nowicjuszy podobne, tylko, aby rozpocząć rozwój świata gry. Właśnie z powodu tej wojowników i magów gry online, które mają sympatię wszystkich, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w świecie gry wypełniona różnych niesamowitych tajemnic i zagadek.

Dołącz Warriors gry i Magów - proces nie jest czasochłonne. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć grać w Warriors gry i magów w Internecie - wpisz nazwę konta, adres e-mail i hasło. Właściwie, to Wojownicy i Magowie rejestracji zostanie zakończona i można rozpocząć grę Warriors online i magów. Najpierw jednak, aby wiadomości e-mail powinien przyjść powiadomienie o aktywacji konta.

Warriors gry i Magowie Internecie realizowane tak, że ramiona spoczywa kontrolę indywidualny charakter gry, doskonalenia i rozwoju, który będzie zależeć od Ciebie. W zasadzie, twoim celem w grze - rozwój niektórych umiejętności swojej postaci, uczestniczyć w turniejach, zacięte walki, a nawet pracy politycznej i dyplomatycznej.

Po każdej zaciętej walce trzeba będzie uporządkować ich zdrowia. Może to być wykonane będzie w szpitalu. A broń lub wyposażenie niezbędne naprawy najbardziej. System walki w grze, tak jak stało się zwyczajem w wielu podobnych gier - krok po kroku. Ty pierwszy, a następnie przeciwnik. Walcz masz okazję jako normalnych graczy i z NPC - potwory. Zasadniczo, każdy znak jest dany osobistych możliwości i cechy charakterystyczne są już znane i zupełnie nowe: manna, zdrowie, charyzma, wiara, magia, zmęczenie, odporność na magię, a stężenie ciała. Czego w tej chwili, twój poziom postaci, zależy bezpośrednio od tego, jak wolne poczujesz w grze. Doświadczenia, przez które Twoja postać będzie ewoluować, można zarobić w kampaniach i bitwach. Każdy wzrost poziomu przynosi ci pewną ilość punktów świnką rozwoju.

Debiutanci rozpocząć grę na poziomie zerowym, a w pięciu otworzyła możliwość studiowania zaklęć, Ten otwarty dostęp do leczenia i regeneracji sił w walce o pyatnidtsatomu poziom stanie się ona dostępna we krwi Arcane. Cóż XX samym poziomie jest przejście w szkoleniu wszystkie tajemnice bóstw.

Należy zauważyć, że podobne systemy już zyskał ich zaufanie i sprawdzoną przewagę nad wieloma innymi formatami w większości współczesnych gier online. Komponent gospodarczy gry, jak również wdrażane na odpowiednim poziomie, co nie jest prawdą, wielu z jej kolegów Igroprom.

Waluta w grze w grze należy zakupić różne produkty, takie jak maszyny, broni i innych dostaw. Wstępnie można podzielić na trzy rodzaje: złota, srebra i miedzi. Moneta jest miarą wartości niektórych towarów, które można zakupić w sklepie. Właściwie mile zadowolony, że zwycięstwo w zaciętych walkach w nagrodę otrzymasz nie tylko różne rodzaje broni i sprzętu, ale również opłacalnym. Jego wielkość zależy od tego jak wiele szkody zostały spowodowane w wysokości przeciwnika podczas walki.

Wielu wyblakły różnych światów graczy online twierdzą, że zaczął grać w wojowników i magów, po chwili zacząć się przyzwyczaić i bardzo mocno wierzę, że gdzieś w równoległym wszechświecie istnieje magiczny świat, choć ograniczone poza monitorować, ale nadal ogromny, tajemniczy i fascynujący. A jeśli nie są obce duchowi przygody, ale w głębi serca wciąż jesteś sama nieuleczalna romantyczny rycerz, to ta gra jest dla Ciebie.