Zakładki

Wojna Russov

Alternatywne nazwy: Wojny Rus

Russov War Online - multiplayer gry na przeglądarkę strategii bezpłatnie, podoba nam dość nietypowe ustawienie. Gra online Wojna Russov mówi nam o historii starożytnej Rosji, jego tajemnice i jego szczególnych i wyjątkowych zakątków. Ostatnio, z gry przenośnika bardziej te gry komórce, to ze względu na fakt, że ich popularność wśród krajów Igrovka WNP rośnie. To dlatego, że każdy z tych, którzy grają w te gry chce dołączyć unikalną i autentyczną kulturę rodzimej historii. I powinien powiedzieć, że to jest gra można jakościowo pomoc.

Dołącz do gry War Russov dość proste i nie zajmuje wiele czasu. Aby rozpocząć grę War Russov on-line, należy wprowadzić nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło do konta. Później poczty otrzyma list informujący, że rejestracja Wojny Russov zakończone i teraz możesz zacząć grać w gry online Russov wojnę. Pomimo faktu, że sama gra jest przeglądarka, nie wyklucza go z posiadania własnego klienta, proste i lekkie, że nie może nie cieszyć.

Na początku gry masz prawo wyboru narodu, który reprezentuje. Ogólnie rzecz biorąc, wybór nie jest naprawdę coś i ogromny. Do Państwa dyspozycji jest możliwość przyłączenia rusam lub dzieci step i wiatr - Nomads. Russ, to znaczy, są ważnym krajem w grze i jest siedzący tryb życia. Koczownicy sam i tylko osoby zaangażowane, które są noszone na siłę twierdzy w poszukiwaniu tych, którzy są jeszcze zbyt dobrze i bogate życie jest z powodzeniem wykorzystać na nich. Koczownicze wojownicy są bardzo tanie w produkcji i najliczniejsza. Jest to jeden z wielu na raz widocznych korespondencji historycznych, przez które możemy śmiało powiedzieć, że gra się do ostatniego. Koczownicy te pozbawiona możliwości obrony w fortece, dlatego deweloperzy zrównoważone zalety obu frakcji walczących. Russov wojny gra online, która sprawi, że używasz bochenek.

W grze mamy możliwość wyboru z kilku miejsc: art Hordy Zaczynając Russow lub dzikie pola. Muszę powiedzieć, że jeśli jesteś nowy w grze, dzikie pola jest właśnie dla Ciebie. Co do reszty, już poobijany i sprawdzone wybór Bijatyki zależy od stylu gry i frakcji, które wybrali dla siebie.

Podoba historycznej prawdziwości jednostek wojskowych, które obfitują w grze, co każda z nich ma pewne właściwe tylko jej pozytywnych i negatywnych stron. W zasadzie, to zależy od konkretnych obszarów, w których biorą lub Uwolnij bojowych.

Pierwszy grać War Russov do Państwa dyspozycji jest mała wioska, że ​​trzeba być czujnym w celu ochrony przed najazdami, a ostatecznie zbudować ogromne Grads - ówczesne mega, nieprzystępny i urzekający moc.

Zasadniczo, gra Russov War Online jest zaprojektowany tak, że jeśli taktyka ogniem i mieczem Ci obcy lub chcesz grać bezpiecznie i być w stu procentach pewny zwycięstwa, to wszystko co musisz zrobić - to jest po prostu oficer wrogiem łapówki i szanse na sukces znacznie zwiększyć.

W wojnie Russov grać dla przedstawicieli książęcego rosyjskich łapówek przez fakt, że od samego początku gry, aby stać się pełnoprawnym przewoźnika s książęcy tytuł. Będzie podporządkowana pewnym stanie chłopów, chłopów i kilka małych domków, podobnie jak w starożytnej Rosji.

Gra Wojna Russov online jest bezpłatna, ale zawsze można uzyskać klienta, w którym deweloperzy lepszą komponent graficzną gry, w ten sposób zapewniając jeszcze większe zanurzenie w świat, pełen zagadek rodzimej historii. Należy zauważyć, że korzyści wynikające z wkładania końca prawdziwe pieniądze, a to nie może nie cieszyć.

Tak więc, jeśli historia nie jest ci obce, jeśli krwawienie wewnątrz wielkich książąt i władców stepy i braci z wiatrem, nie marudzić i zawsze grać w tą grę. Teraz historia się spełniło!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more