Zakładki

Zemsta

Alternatywne nazwy: Veng

Retribution online - za darmo multiplayer online RPG przeglądarki, wyróżnia się spośród innych produktów do gier przenośnika. To odnosi się do obozu przeglądarkowa gra MMORPG, jest obecnie jednym z wielu numeryczne i najszybciej rozwijających się. I, oczywiście, jak radzić sobie z tak ogromną konkurencję i mocno trzymać rynek niszowy? Ale gra online Retribution - doskonałym przykładem tego, co nazywa się "pracować dla graczy." To nie jest na zdjęciach piękno i rozrywkowych, co dzieje się na ekranie, a najważniejszym aspektem - swoboda działania jest kompletny, kiedy zorganizować wszystko tak, że można bezpośrednio wpływać na wszystko, co dzieje się w świecie gry wokół ty.

Przyłącz się do prostej gry Retribution i nie zajmuje wiele czasu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby - wprowadzić nazwę swojego konta, adres e-mail i hasło bezpasnosti. Następnie, w e-mailu, otrzymasz list z informacją, że konto zostało potwierdzone. Właściwie, to rejestracja zostanie zakończona Retribution i można bezpiecznie rozpocząć grę Gere Retribution Internecie.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w tej grze - to ogromny wachlarz możliwości, które są inwestowane w rękach deweloperów gracza. Jest ona robi wiele różnych funkcji, które można wykonać swój charakter gry Retribution online, a wyróżnia się wśród innych gier role-playing, w której funkcjonalność Zawodnik dość ograniczone. Wszechświat, w którym rozwijające się wydarzenia gry jest duża i zróżnicowana pod względem krajobrazowym i "wypełnianie". Ale ciekawe jest to, że wcześniejsze elementy dekoracyjne, takie jak góry i lasy były po prostu wspaniałe tło, teraz jest pełna elementów gry i mogą być używane, wydobycia zasobów z nich lub produkcji różnych przedmiotów. Więc nie spiesz się, aby uzyskać wokół drzewa lub stos kamieni, stojący na miejscu, i lepiej zaopatrzyć się w narzędzia i uzyskać trochę zasobów, będą przydatne dla Ciebie.

Podobnie jest z wyzwaniami gospodarczymi. W lesie można zawsze znaleźć odpowiednie zioła dla różnych mikstur i eliksirów, a jeśli nagle głodny - zawsze przynieść wędkę, a następnie w dowolnym najbliższego zbiornika, zawsze można łowić ryby i mnóstwo wąwóz. Deweloperzy przyznają, że takie bogactwo łatwo dostępne do interakcji obiektów, bardzo często myli ludzi i zniechęca przybyszów, ale zapewnia nas, że jeśli spędzić kilka dni i zrozumieć, co się dzieje, to ogromny zestaw funkcji, które zostaną otwarte przed tobą, po prostu udać będzie wirować. Grać w gry online Retribution będą interesujące dla ludzi, którzy są zmęczeni stereotypowe kawałki w gatunku MMORPG, ponieważ zadanie dla programistów, aby uciec od sztampy była priorytetem i votpochemu.

Gra Retribution dostępny w całym wszechświecie osłonięte cztery wyścigi dostępne w grze, jak: orków, nieumarłych, elfów i ludzi. I tu czekamy na pierwszego zaskoczenia. Wybierając rasę orków będziesz mile zaskoczony, że oni - pozytywne postacie w historii świata gry, a ich odwiecznymi antagonistami błotna elfy - negatywne. I mimo wszystko tak się dzieje, nie przeszkadza to dwie frakcje się dogadać w sojuszu wojskowego.
Ludzie w tej grze jest realizowany w czasie szlachetni panowie armii. W sojuszu z nich jest nieumarłych - martwych elfów. W historii tej gry są - szlachetne i nieubłaganie wyrocznie, nie zdradził swoją boginię, nawet pod groźbą śmierci. Narzuty, fabuła gry jest wart osobnego przeglądu, ale nieco więcej na ten temat można znaleźć w specjalnej gry encyklopedii, znajduje się na stronie gry.

Tak w ogóle, możemy bezpiecznie podsumować, że grasz Retribution jest nie tylko przyjemne, ale również interesujące. Oczywiście, jest to trudne do zrobienia, bez pewnych wad.