Zakładki

Czas imperiów

Alternatywne nazwy: Timeage

Czas Empires Online - darmowe gry wieloosobowej w Internecie oparty na przeglądarce, wykonane w gatunku strategii globalnej. Wielu zna tego arcydzieła branży gier jako "cywilizacja", a więc czas online gry of Empires Online jest dalekim krewnym Online. Cała historia obraca się wokół stałej konfrontacji przeciwstawnych miast i stanów, Wielka w klanach, począwszy od starożytnej okresu i pozostawienie w jego rozwoju w niedalekiej przyszłości.

Data Czas gry Empires proste i zrozumiałe dla wszystkich i bierze ci sporo czasu. Wszystko, co musisz zrobić - aby wprowadzić nazwę gry, aby wejść do gry, hasło do wejścia bezpieczeństwa i adresu e-mail, który po chwili otrzymasz zawiadomienie, że imperia registratsiyaVremya jest skończona.
Czas Empires gry online nie jest pretensjonalne do informacji technicznych o komputerze, dlatego, że w celu skorzystania z gry, trzeba będzie to dowolny komputer, który obsługuje możliwość dostępu do Internetu i zainstalować to robi.

Zaczynając grać w gry on-line Czas Empires, to działał jako mądrego władcy, są w posiadaniu kilku miastach. Twoje obowiązki obejmują pełny zakres zarządzania wystawia swoje ziemie: z budowy różnych budynków i badań, do wypowiedzenia wojny, pokoju, oszczędzając narodu z różnych epidemii, takich jak dżuma i zarazy. Gra jest turowa, a twoja postać ma pewną ilość punktów akcji, w dniu, w którym może on wydać. W każdym budynku, badania, czy cokolwiek innego spędził pewien czas.

Oczywiście, wybór agresywną ścieżkę rozwoju, można od razu iść na wojnę z każdym sąsiedniego plemienia raczej słaby, ale doświadczeni gracze polecam zaczynają grać w gry online Czas Empires przed vsegodumat na wzmocnienie mocy ich własnych osiedli.
Zasadniczo, większość budynków przynoszą jakiś dochód w postaci niektórych zasobów, takich jak Academy akumuluj "wiedzy", za pomocą którego można badać nowe technologie. Podobnie jak w większości globalnych strategii z chronologicznym składnik obecny w dziale gry dla ery technologicznej. Tylko nie zapomnij, dla dobra ich obwodów, na przykład, żywność jest przeznaczona na utrzymanie rentowności mieszczan i wojska złota mogą nabywać budynki i dostęp do specjalnych umiejętności. Podobnie jak w "Cywilizacji", gra ma ogólnego poziomu dobrobytu swojej ziemi. Jeśli jest on niski, strach, czy fotografowane obiekty będą emigrować do sąsiedniego kraju.

Kontynuując grać w cesarstwie przez poświęcić trochę czasu na rozwój państwa, mogą być bezpiecznie wykonane na wniesienie sprawy do systemu politycznego i militarnego kraju. Tutaj można stosować na wiele znaków, które mają szczególną misję i unikalne dla każdej epoki.

Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i początkowo kontrolować wszystkich okolicznych gruntów i własne państwo może wydawać się dość trudne przedsięwzięcie. Ale z czasem to zamieszanie staje się bardzo łatwe, aby przyzwyczaić się do, a potem nie ujdzie uwagi, nie, niech nawet najmniejszą zmianę.

Należy być ostrożnym przy kontroli ich ziemi, bo jeśli, na przykład, miasta garnizonowego jest wypełniony po brzegi, budowa jednostek wojskowych w nim natychmiast zatrzymuje. Mile zadowolony na możliwość gry negocjacje dyplomatyczne. Istnieje jednak jedna cecha: można negocjować tylko z tych krajów, w których masz ambasadora i zakończenie większości z tych umów, Twój ambasador znika.

Idealnie realizowane w systemie gry klanowej, dzięki czemu każdy gracz doświadczyć wszystkich zalet gry i cieszyć się rozgrywki wraz z towarzyszami. Ale jest, na pierwszy rzut oka, oczywiste cechy, ale nie jest jasne, w grach tego gatunku: zjednoczyć graczy klanu mogą tylko pod warunkiem, że ich ziemie są w bezpośrednim sąsiedztwie. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się zmienić klanu, trzeba będzie przenieść w inne miejsce, aby nie zrobić się problemy z sąsiadami.

Czas gry Empires gra, w której będzie można nie tylko zabawa, ale także interesujące, spodziewać się nowych znaków, a jeśli jesteś jednym z nich - zarejestruj się i udowodnić, że jesteś godny, by stać się prawdziwym bohaterem, może powtórzyć los Aleksandra Wielkiego.