Zakładki

Warface

Alternatywne nazwy: Warface

I gras Varfeys - Jest to strzelanka z firmy Crytek , które , znana z wysokiej jakości gier, które są popularne na całym świecie. Sami gracze będą mogli ocenić zalety i dodatki z nowymi grami.

Przed grać w gry online Warface , sprawdź, czy ustawienia komputera i minimalne wymagania systemowe gry. Deweloperzy ustawić następujące minimalne wymagania systemowe gry:

- System operacyjny: Okna XP , Vista [ _9_], Siedem ;

- Procesor : Intel / AMD Dual-Core 2. 0 GHz;

- Pamięć: 1 GB (1. 5 GB do Okna Vista / 7)

- Wideo: GeForce 8600 GT 256 Mb

- 6 GB wolnego miejsca na dysku;

- Dostęp do Internetu przez ADSL 56 kbit / s.

Zanim przejdziemy bezpośrednio do gry, powinny być przekazywane Warface rejestracja online . Proces ten trwa tylko kilka minut, jak się jako wygodne i proste.

P egistratsiya gry Warface wymaga wprowadzenia następujących danych:

- Nick - nazwę, która będzie używana przez gracza w grze;

Hasło;

- Adres e-mail;

- Również muszą przeczytać i zaakceptować umowę użytkownika, umowy licencyjnej oraz zasad gry.

Następnie należy pobrać i zainstalować klienta gry. Czy to bezpośrednio na stronie gry, a następnie klikając przycisk "Pobierz", aby rozpocząć pobieranie. Po załadowaniu pliku, wystarczy go uruchomić na i postępuj zgodnie z instrukcjami. W tym Warface rejestracji końce, i jesteś gotowy na ekscytujące gry.

I gras Warface Internecie zaczyna wybór wygląd swojej postaci. Szeroka gama różnych opcji, więc można stworzyć niepowtarzalny charakter. Warface gra online oferty najpierw przejść szkolenie, przez które nadal będzie łatwiej grać. Edukacja znajdą gry, będzie zajmować się zarządzaniem, a następnie , aby grać w gry online Warface będzie dużo łatwiejsze.

W Warface zabaw jest możliwe dla tych klas inżynierskich, do przodu, medyczny i snajperskich. Każda klasa ma swoje zalety i wady, więc wybrać klasę, kierując się osobistymi preferencjami i wybranej strategii. Jako charakterystyczną cechą każdej klasie jest specjalny sprzęt - niektóre rzeczy są dostępne tylko w tej klasie.

Assault - jest główną bronią wojownika, który jest automatyczny. W procesie rozwoju będzie dostępna dla nowych modeli karabinów i karabinów maszynowych. Używane samoloty atak specjalny box sprzętu amunicji, z którym można uzupełnić po zaciętej walce, kiedy zawodnik sam i jego sojusznicy.

Medyk - bardzo potrzebne znak na polu bitwy, jak za pomocą jego specjalnego sprzętu (zestawów) mogą być traktowane z sojusznikami, a także uzupełnić swoje zdrowie. Jako broni używa lekarz podstawowej pistolet przeciwlotnicze, które nie jest dokładny, ale bardzo potężną broń.

Inżynier walki z lekkim karabinem maszynowym lub pistoletem. Może to również odtworzyć zapasy zbroi, które często mogą być bardzo przydatne w zaciętych walk. Ponadto inżynier może położyć kopalnie, które są aktywowane przez strzał, lub gdy zbliża się wróg.

Snajper jest strzelcem w grze. Z pomocą karabinu, może zabić wrogów na odległość, często z pierwszego zdjęcia.

I grata w Warface konieczne do wypełniania misji są różne i zawsze wypełnione dodatkowych zadań. Dla nich, gracz zdobywa doświadczenie i cenne nagrody.

Bez wątpienia gra Warface będzie właściwie ocenić obecne jakości fanów strzelanek i fanów dobrych gier.