Zakładki

Warhammer Online

Alternatywne nazwy: Warhammer Online

Fantazium online może być wykonane do gatunku "światło i beztroskich" zabawek, jak to właściwie jest. Każdy nawet najbardziej zapalonych fanów wszystkich rodzajów gier multiplayer online, prędzej czy później chce sobie małą przerwę i uciec od niekończących questów prokachek trwały charakter i odpowiedzialność do klanu. Gra online Fantazium lepiej niż cokolwiek na tym. Ale grać w gry online Fantazium można nie tylko odpocząć w między grami, wielu użytkowników z pewnością przypadnie do gustu nie tylko przedłużyć dzień lub dwa, a przez wiele miesięcy. Chciałem tylko powiedzieć, że gra online Fantazium dość specyficzne i dlatego może powodować bardzo przeciwstawne opinie zawodnika.

Fantazium Rejestracja nie różni się znacząco od tej procedury w innych grach online. Pierwszą rzeczą do zrobienia - jest ściągnąć i zainstalować klienta gry. Można go znaleźć bezpośrednio na miejscu, nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ ten etap prowadzi się szybko i bez trudności. Następnie konieczne jest, że rejestracja została uchwalona w Fantazium gry gry online. Tutaj, jak zwykle, wprowadź swoją nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail. Na to wszystko rejestracji Fantazium kończy i można przejść bezpośrednio do gry.

Od pierwszych minut gry, można od razu zrozumieć, dlaczego gra jest takie mieszane opinie użytkowników. Pierwszą rzeczą, którą chcę powiedzieć - jest to niezwykła paleta kolorów. To dlatego, że jest to bardzo trudne dla wielu ludzi, aby grać w gry online Fantazium i natychmiast pełne gry raz na zawsze. Rzeczywiście, aby przyzwyczaić się do tej palety kolorów, trzeba trochę czasu, a niektóre nie mogą tego zrobić w ogóle. Najprawdopodobniej dzieci cieszyć się grą o wiele więcej, ale jak w każdym życiu dorosłych dzieci, starsze pokolenie użytkowników, nie pozostanie na uboczu, zbyt. Ale jeśli nadal używane do tej konkretnej gry, a następnie przejść do gry w Fantazium będzie łatwe i przyjemne.

Według legendy, jego całe życie w cudownym świecie drewno pochodzące z Tilia. Wtedy świat przyszedł pięć majestatyczne dusze, które były twórcami świata i Fantazium. Następnie pojawił się w postaci wspaniałych elementów - wody, ziemi, ognia, powietrza i światła. Następnie zaproszono do świata ludzi, że marzył były beztroskie, kochane. Ale ... mimo, że spokojne życie stopniowo opuścić świat. Ludzie Stavani zły, brutalny, przestał marzyć i zaczął przechodzić mutacje - tak zła na świecie urodził się w obliczu różnych potworów.

Ale potwory, które zamieszkują Fantazium, zupełnie w przeciwieństwie do zwykłych orków z różnych gier online. Wszystkie z nich są bardzo oryginalne i całkiem zabawne. To hołd dla twórców - z fantazją wszyscy dobrze. Na przykład, nie jest przyzwyczajony do malowane kraba indeksowania, na którego głowę baryłkę! I ci mieszkańcy w grze jest nadal świetny zestaw, dzięki któremu zabawa Fantazium staje się bardziej zabawne. W bezmiarze świata można znaleźć również mieszkających łapy KLUCZ, Kot w butach, wszystkie rodzaje motyli, rycerzy i innych postaci zabawnych. Są również oryginalne nazwy NPC, takich jak, na przykład, w celu ukarania mechanik zło parasol kaczka.

Fantazium gra online z prostego i intuicyjnego systemu walki. Aby zaatakować wroga, wystarczy kliknąć na nim myszką, a następnie kontemplować "okrutny" walki. W tej grze możesz grać magiem, maga lub łucznika. Na pierwszy rzut oka wybór specjalności jest bardzo mały, ale do gry Fantazium im wystarczy. W trakcie gry można zaprzyjaźnić się i bawić się z partnerem w zespole. Należy zauważyć, że przyjaźń między Rachunku jest dokładnie, a nie pomiędzy bohaterami gry. Ta gra daje zarówno członków zespołu niezaprzeczalne zalety - nawet wtedy, gdy jeden z graczy brakuje, ale inne walczy z potworami, doświadczenie przypada obu. Oczywiście, jeśli twój partner jest tym, co znajduje się na szyi, można zakończyć związek, ale dopiero po znaleźć sobie innego partnera.

Co do questów w grze, że nie wyróżnia się szczególnie zróżnicowany. Gra obsługuje również stosunki handlowe - mają możliwość zakupu, sprzedaży towarów, można również poprawić swój sprzęt.