Zakładki

Warkeepers

Alternatywne nazwy: Warkeepers

Warkeepers gra online - wolne th multiplayer s on-line Shooter gatunek MMORPG , oferuje oryginalne, ekscytujące fabułę, tworząc niezrównane ogromną grafikę, rozgrywkę pędu. Tak więc gra Warkeepers pozwala z spadku pełnię do realistycznego świata bitew, męstwa i zwycięstwa.

Nie Zarejestrowany w Warkeepers gry być trudne, gdyż wymaga jedynie, aby przejść do strony gry, uruchomić Warkeepers rejestracji, a następnie otworzyć pole do wypełnienia swoją nazwę gracza, adres e-mail i hasło. Następnie Rejestracja Warkeepers Online jest zakończona pomyślnie, na co wskazuje zgłoszenia na adres e-mail, który został podany. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki wszystkie możliwości przestrzeń gry!

Aby grać w gry Warkeepers forum potrzebne są następujące wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 (zalecane Okna 7)
  • Pamięć - 2 GB
  • Grafika - DirectX 11 dyskretnych, 512 MB (1024 MB), miejsce - 1GB

Zaczynając grać Warkeepers internetowych, od razu sobie sprawę, że jej historia jest zaskakująco niezwykłe i intrygujące. Akcja rozgrywa się w 1944 roku - II wojnę światową. To jest jak żadna inna gra zachwyci miłośników historii i bitwy z przeszłości ludzkości. Niemcy i Japonia cierpi druzgocącą klęskę sił Sojuszu, ale naukowcy Rzesza niestrudzenie pracuje, aby stworzyć nowe, przerażające bronie, które powinny odwrócić losy wojny. Jednak z tego, stanowią one zagrożenie nie tylko dla sił wroga, ale także dla całego życia na Ziemi.

Również Warkeepers może grać w dwóch trybach: PvE (przed robotami komputerowych) lub PvP (na tych samych graczy, żyjących jak ty.) Każdy sposób ma swoje zalety i wartość. Na przykład, udział w walkach PvE i niszczenia wroga siły roboczej (w niektórych przypadkach nie jest to takie proste), można zarobić doświadczenie niezbędne do dalszego rozwoju swojej postaci, zdobyć nowe bronie i wiele innych przydatnych cech gry.

Walki PvP - walka z zawodników, również znajdujących się w Internecie. Na ich pokonanie można uzyskać znacznie większą nagrodę niż z PvE. Plus, to jest jasne, że interakcje z prawdziwymi ludźmi, a nie komputer inteligencja jest o wiele bardziej interesujące i ekscytujące.

Specjalna atmosfera w grze zrobić różne terytoria, w których jest to konieczne do wykonywania misji, lub po prostu spotkać się i wysyłką wrogów, wśród których można znaleźć przerażające "go." Więc można dostać się do opuszczonych laboratoryjnych lub mrocznych katakumb, gdzie co drugi warto być czujny i gotowy na błyskawiczną reakcję i pojawienie się odwagą.

Jak widzisz, że Warkeepers gry - doskonały sposób, aby uchwycić ostatnich bitew przeszłości naszej planety, a nie wiedząc, jak zmienić tę sytuację, biorąc pod uwagę kilka fantastycznych funkcji, wprowadzone przez deweloperów więcej rozgrywki intrygi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more