Zakładki

Warlander

Alternatywne nazwy:

Warlander to strategiczna gra akcji dla wielu graczy, w którą można grać na komputerze PC z połączeniem internetowym. Gracze zobaczą tutaj piękną grafikę 3D w kreskówkowym stylu. Głosu postaciom udzielają profesjonalni aktorzy, a muzyka dobrana jest w taki sposób, aby podnieść morale żołnierzy.

  • Stwórz taktykę zdobycia zamku wroga
  • Nie pozwól zdobyć swojego zamku
  • Kontroluj swoją postać na polu bitwy
  • Zawieraj sojusze z innymi graczami

Wydawać by się mogło, że pozycje z listy nie sprawią trudności, jednak w praktyce wszystko jest dużo trudniejsze. Musisz osiągnąć idealną równowagę, a tylko wtedy odniesiesz sukces.

Zanim zagrasz w Warlandera, zdecydowanie musisz przejść przez mały samouczek, który pokaże ci podstawy sterowania.

Następnie nazwij swojego bohatera i wybierz preferowaną klasę. Może to być potężny rycerz w walce w zwarciu, mag potrafiący zadawać ogromne obrażenia na odległość lub np. łucznik.

W grze zbiorowej w jednym szturmie może wziąć udział nawet stu graczy. Zwycięstwo jest możliwe tylko wtedy, gdy każdy z nich walczy ze wszystkich sił i trzyma się wspólnej strategii. Ważne jest, aby w drużynie było jak najwięcej silnych wojowników i mniej nowych, inaczej atak może się nie powieść.

Tą samą zasadą możesz kierować się przy wyborze sojuszu, do którego chcesz dołączyć. Jeśli zdecydujesz się stworzyć własną, to tylko Ty decydujesz, kto w niej będzie. Staraj się przyciągać doświadczonych i silnych graczy, ale nie powinieneś wyrzucać wszystkich nowicjuszy, po zrozumieniu taktyki gry staną się potężną siłą.

Atakując wrogi garnizon, pamiętaj o pozostawieniu wystarczającej liczby wojowników do obrony twoich bram. Nawet jeśli nie są to najlepsi wojownicy, będą w stanie powstrzymać wrogów do przybycia pomocy.

W takich grach bardzo ważne jest, aby nie przegapić dni, aby nie zawieść kolegów z drużyny. Aby zmotywować Cię do częstszego wchodzenia do gry, twórcy przewidzieli tygodniowe i dzienne nagrody za odwiedzanie.

Podczas ważnych wydarzeń sportowych lub dużych świąt sezonowych w grze czekają na Ciebie zabawne konkursy z nagrodami tematycznymi. W takie dni programiści są szczególnie hojni i wręczają wiele przydatnych prezentów.

Sklep w grze pozwoli ci kupić biżuterię, broń i inne przydatne przedmioty. Akceptowana jest zarówno waluta gry, jak i prawdziwe pieniądze. Wydając niewielką kwotę w sklepie, podziękujesz twórcom i zmotywujesz ich do uczynienia gry jeszcze wygodniejszą i ciekawszą. Często w sklepie odbywają się wyprzedaże, a to pozwoli ci uzyskać pożądane przedmioty znacznie taniej. Zaglądaj do sklepu codziennie, aby nie przegapić czasu przecen.

Sprawdź aktualizacje, wprowadzają nową zawartość i dodają do gry lokalizacje, w których musisz walczyć.

Warlander do pobrania za darmo na PC, możesz kliknąć link na stronie. Gra jest całkowicie darmowa, możesz ją zainstalować w dowolnym momencie. Oprócz peceta można grać również za pomocą konsol.

Zacznij grać już teraz i stań się sławny jako niezwyciężony wojownik w magicznym świecie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more