Zakładki

WARSTORY

Alternatywne nazwy: Warstory Internecie Wprowadzenie

Firma, deweloper gry komputerowe online Bigpoint znany wszystkim miłośnikom tego typu rozrywki dla wielu udanych i przemyślanych projektów. Dlatego wyjście z każdej nowej gry od tej firmy jest postrzegane przez graczy jako znaczące wydarzenie.

To samo dotyczy gier WARSTORY online, który daje graczom w czasie II wojny światowej i oferuje sojuszników niepożądane, Amerykanie lub Związek Radziecki i trzymać decydujących bitew w Europie i na własne oczy zobaczyć upadek hitlerowskiego Berlina. W tej grze online WARSTORY realizowane zazwyczaj jasne i kolorowe, dlatego grać online gry WARSTORY będzie interesująca nie tylko miłośnicy historycznych bitew, ale wszyscy fani zespołu z grami online.

Dołącz do gry w WARSTORY realizowane zazwyczaj proste i intuicyjne, jak we wszystkich innych grach z BigRoint. Musisz wybrać pseudonim (nazwę, która będzie nadal używać w grze), hasło do logowania się na konto i podać adres e-mail, która zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji, a które będą okresowo wysyłane świeże wieści gier.

Rejestracja WARSTORY zajmie Ci tylko kilka minut, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że aby grać w WARSTORY nie trzeba pobrać i zainstalować specjalny klienta (oparte na przeglądarce gra całkowicie), to można niemal natychmiast rozpocząć odtwarzanie WARSTORY. W tym przypadku, jeśli jesteś zarejestrowany w serwisie społecznościowym Facebook, rejestracja WARSTORY będzie dla Ciebie po naciśnięciu przycisku - taka miła okazja, aby przygotować swoich zawodników twórców gier internetowych.

Po rejestracji, musisz wybrać, który z narodów będzie grać. Wybór przedstawiciele Armii Czerwonej i armii sprzymierzonych. Twój cel - przeprowadzić ostateczną walkę z III Rzeszą, gra online zawiera ponad 50 WARSTORY absolutnie prawdziwych historycznych bitew za zwycięstwa, w którym jest to bardzo ważne, aby korzystać z taktyki i strategii i jasną koordynację ruchów sojuszników walki. Z towarzyszami nie będziesz miał problemów - WARSTORY gra online jest bardzo popularne i wiele osób chętnych do gry on-line WARSTORY dziesiątki tysięcy.

Ciekawą cechą gry jest wykorzystanie technologii oprócz standardowych jednostek i oddziałów w tak zwanych "bohaterów" - specjalnych jednostek, które mają wyjątkowe umiejętności nie są dostępne dla innych jednostek, a których zachowanie na polu bitwy może mieć decydujący wpływ na wynik. Tak więc dla wszystkich osiągnięć w świecie gry, będzie zachęcać specjalne medale, a ona prowadzi gra online rekordy WARSTORY zasłynął wszystkich bohaterów i okresowo daje im różne bonusy, oprócz uznania i reputację wśród innych graczy.

Oferty pracy, które trzeba wykonać w grze, starannie przemyślane i są zróżnicowane. Przejście poszczególnych zadań może trzeba spędzić całe godziny, ale w tym czasie, ze względu na neodnoobraznogo interesujące zabawy i gry w postępowaniu nie może być stracone, ale raczej przeciwnie.

WARSTORY gra online - świetny przykład, jak nie zrobić opartych na przeglądarce gry online. Jasne i piękne grafiki, skomplikowane zadanie, ciekawa fabuła, i szczegółowy elastyczny system premii i osiągnięcia, aw konsekwencji tego wszystkiego - duża liczba graczy i fanów gry z całego świata. Spróbuj, a znajdziesz się w roli bojowej dowódcy w czasie II wojny światowej, który jest całkowicie zdolny do decydowania o wyniku kolejnej ważnej walki.