Zakładki

Webracing

Alternatywne nazwy: Virtual Racing

Webracing on-line - to gra online, która przeniesie Cię przeglądarkę w wirtualnym świecie wyścigów. Jeżeli jesteś miłośnikiem prędkości i wygrywa, jeśli jesteś przyzwyczajony do bycia pierwszym na drodze i nie boją się niebezpieczeństw za rogiem - to ten świat dla Ciebie!

Tak, aby rozpocząć grę, należy przejść rejestrację Webracing internetowego: w otwartym oknie wpisz adres e-mail (login) oraz hasło, wypełnić niezbędne informacje, oraz że rejestracja Webracing zakończeniu. Możesz rozpocząć grę!

Po pierwsze, trzeba będzie wybrać zwykły samochód: Fiat Punto i VW Golf. W przyszłości, wyścigi, można sobie pozwolić na zakup taczki nagle uaktualnić i więcej ...

Teraz przejdźmy do tworzenia swojej postaci online gry Webracing: po rejestracji trzeba będzie wymyślić nazwę i wybrać znak vashomu swojego awatara. Trzeba będzie dystrybuować 20 darmowych punktów Zręcznościowe swoją postać w zależności od tego, co chcesz, że jest - drag racer pro lub tor wyścigowy. Mam sterownik w Webracing gry online, istnieją cztery podstawowe parametry: wartość techniczna, Trwałość, Pielęgnacja i reakcji. Webracing gry online, ma pięć rodzajów uaktualnień dla swojej postaci (kierowca) - jeden typ dla każdego parametru, a ten, który krąży po wszystkich parametrów. Zakupu aktualizacji, sterownik może być najlepszym pilotem w wyścigach!

Zagraj w gry online Webracing wyjątkiem głównego bohatera (kierowcy), można wynająć dwa dodatkowe.

Teraz możemy spojrzeć na sytuację z samochodu: po będziesz mieć więcej lub mniej godne samochodu do udziału w wyścigu, to będzie można uaktualnić. W samochodzie, nie można zainstalować więcej niż 14 pozycji! W zależności od rozbudowę w samochodzie, poprawiając wydajność.

Gra Webracing lepiej kupno i sprzedaż samochodu (można mieć więcej niż jeden samochód! ), Naprawa i dostroić je. Wszystko to można zrobić w garażu. Ważne! W garażu znajduje się zaledwie cztery samochody (nie licząc aktywne), ale nadal można zakupić dodatkowe miejsce w garażu ...

Zagraj w gry online Webracing, będziesz miał możliwość tworzenia lub przyłączenia istniejących klubów.

Wszystkie kluby w grze, podzielone według poziomu i umiejętności: początkujący, Amateur, Pro i mistrzem.

Debiutanci - To jest klub z poziomu 1-3

Amateur - klub z poziomu 4-6

Pro - To jest klub z poziomu 7-9

Mistrzów - klub z poziomu 10-12

Zwiększenie Ranking i Klub wygrał przez uczestników Klubu!

W grze Webracing internetowej, Twoja postać może mieć pracę, może być łatwy, średni i trudny. Łatwiejsze zadanie, tym mniejsza szansa, że ​​twoja postać zostanie zwolniony, ale wynagrodzenie odpowiadające takiej pracy. Oferty pracy masz, tylko 1 raz w ciągu 24 godzin. Każde zadanie ma swój własny termin. Po upływie terminu, twoja postać dostaje wszystkie pieniądze. Mówiąc o pieniądze!

W grze Webracing gier online ma swoją własną walutę:

WR - ta srebrna moneta-gra (mogą zarobić, wykonując proste zadania lub wygrywając wyścig)

GXP - jest to wspólna waluta gry (waluty można kupić ekskluzywne przedmioty automatycznego strojenia uaktualnień dla kierowcy z ulepszonych i więcej przedmiotów czubate Syndicate)

Benzyna - będzie musiał wziąć udział w wyścigu (wyścig 1 "o wartości" 20% benzyny, 100% zgromadzonych w dokładnie 1 godziny).

W Webracing gry, można, jak tworzenie i udział w wyścigach już ustalone, a ponadto, można działać nie tylko jako zawodnik, ale jako zwykły widz.

Podsumowując, powiem tak, jest jeszcze takie struktury jak Syndicate (to skrót od podstaw w licznych wyścigach). Z nim i ze wszystkimi innymi, możemy zapoznać się, zarejestruj się w Webracing gry. Powodzenia!