Zakładki

Dzikie Guns

Alternatywne nazwy: Hans Dziki

Gry online Dzikie Guns zaprasza iść do odległego prerii Meksyku, gdzie znajdą Państwo wannę z walki o bogatej i żyznej ziemi. Co wybrać - fajkę pokoju lub topór, decydują się teraz!

Dzikie Guns gra online należy do gatunku gier arcade (Akcja / Arcade), jak koncepcyjnie bardzo podobne do zabawek zręcznościowych. Jednak tutaj nie ma rozrywki, fabuła, postacie, i zasoby - w skrócie, wszystko, co sprawia, że ​​jest pełnoprawnym gra komputerowa. Niestety, że Dzikie Guns Internecie rusyfikacji nie, jednak jego ofsayte, USA kraju się będą dostępne w wersji angielskiej - Wierzcie mi, tutaj jest bardzo proste do zrozumienia.

W odniesieniu do wymagań systemowych, są minimalne możliwe - do gry w kolorze Dzikie Guns nawet komputera w biurze z dowolnej przeglądarki.
Dołącz do gry z tym, że język angielski jest skomplikowane formularze do wypełnienia, ale teraz rozumiem, w scenach w całym.

Więc Dzikie Guns rejestracja zaczyna się od opcji «Zarejestruj się teraz za darmo» - przed wypełnić pola: Nazwa (Nazwa użytkownika), password (hasło) i adres e-mail. Ponadto, należy wybrać serwer, na którym można grać w gry Dzikie Guns Internecie. Trzy serwery tutaj - Death Valley i West Hill przechwytywania Karabiny. I trzy klasy bohaterów, którzy wybierają się tutaj - kowboje, Indianie i Meksykanie.

Cowboys najliczniejsza klasa, są obrońcy (co najbardziej i silny) i asystenci w wydobycie surowców.

Meksykanie - najbardziej wyważone klasy, zdecydowanie w obronie iw obronie.

Indianie - klasa agresorami, silne w swoich atakach, ale z punktu widzenia ochrony dość słaby.

Po wybraniu serwera i klasę swojego bohatera, teraz jest do przyjęcia zasad i porozumienie użytkownika na to, co faktycznie w Dzikie Guns rejestracji online i końcach.


Zagraj w gry online Dzikie Guns uruchomieniu natychmiast, nie ma takiego procesu, jak dostosować swoją postać (ze względu na gatunek, który jest wybaczalne). Cóż, następnym krokiem jest poszukiwanie wioski, gdzie rozliczenia. Tutaj, wśród prerii, można wybrać dowolną osadę i zaczynają się rozwijać, aby przekształcić się w zamożnej i zdobycia bazy. Oczywiście, do tego trzeba zasoby. Uzyskać ich nie jest trudne - są one w okolicznych krajobrazów Ciebie - drewno w lesie, kopalni żelaza, gliny w glebie. Możesz też rosną zboża w celu sprzedaży lub wymiany innych zasobów. Niezabudowana może iść trochę zwiedzać okolicę na drodze zbierając cenne i interesujące dla siebie artefakty. Miej oko na jego okolic mogą Ci się wygląd, co pozostałe rozrachunki i chcesz rozwinąć ich strefy wpływów.


Zagraj w gry Dzikie Guns w Internecie, nie można bez własnych wojsk do tworzenia będzie trzeba zatrudnić żołnierzy. Wynająć im iść do tawerny i, oczywiście, biorąc złote monety. Mówiąc o pieniądze. Płukania złota nie będzie łatwe, trzeba spróbować szczęścia na Goldfields. Chociaż, jeśli masz szczęście ze zbiorów, to możesz zarabiać na sprzedaży ziarna.
Raz udało się zebrać zespół najemników w Dzikie Guns gry jest więcej zabawy - stała wypalania, uporczywe przeciwników i dużo prochu w szafce.


Dzikie Guns gra online, w której masz wielką szansę poczuć dzielni western cowboy zanurzyć się w atmosferze i wszystko z nim związane. Chroń swoje terytorium od agresywnych uzurpatorów, rozwoju własnej infrastruktury, aby zawrzeć pokój z tymi wokół ciebie plemion, lub wręcz przeciwnie, być aktywnym i rozwijać swoje gospodarstwa. W ogóle, zapalić fajkę pokoju lub nie zakopać topór - to zależy od Ciebie!