Zakładki

Świat czarodziejów

Alternatywne nazwy: World of Wizards

Wizards World Online - darmowa przeglądarka oparta Internecie fabularna gra fantasy. Tutaj znajdziesz ekscytujące bitwy, zamki, zadań i ekscytujących misji szturmu.

Jest możliwe, aby zainstalować klienta gry, który został zaprojektowany w celu zmniejszenia ruchu i stabilną pracę (zalecane dla użytkowników Dial-up i GPRS). Gra jest zoptymalizowana dla przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Opera i Chrome. Inne przeglądarki - nie polecam! W nich gra może nie działać poprawnie.

Polecamy:

- Szybkie łącze internetowe,

- Pamięć 1GB;

- Poziom nie niższy niż procesor Intel Core 2 Duo;

- Plug-in Adobe Flash Player w wersji 10 lub wyższej.

Aby rozpocząć grę muszą rejestracji Wizards World: klikając na przycisk "Zarejestruj się" w oknie, które zostanie otwarte, wybierz wyścig dla swojego bohatera. Wśród Ras oferowane są do wyboru: Troll, Ork, Krasnolud, Człowiek, Elf i Goblin (szczegółowy opis każdej rasy można znaleźć na stronie internetowej w encyklopedii). Następnie wybierz rodzaj podłogi, nazwę (imię), e-mail i wspomniany kod. Akceptuję umowę z regulaminu gry i naciśnij na "Rejestracja". To wszystko w grze Zarejestruj Wizards całym świecie. Jesteś w grze!

Jeśli chcesz zmienić swoją rasę, można to zrobić tylko raz, w niektórych sytuacjach. Każda rasa ma swoje główne cechy: życie, siłę i magię.

Gra online Wizards World oferuje wiele zadań (małe i duże zadania, ogromnych zadań, quest "Dragon Valley" ...), podróże i różnego rodzaju turniejów Duel zamku napaść i latania na miotle, dobrze, najbardziej romantyczny ślub oczekuje ceremonia. Spotkasz się z syreny, smoki, harpie i innych równie barwnych postaci ...

Wizards Świat gier online jest bogaty w różnego rodzaju magiczne zwoje i mikstury, które pomagają walczyć. Dużo biżuterii, zbroi, broni, talizmanów, magicznych kryształów - wszystkie te rzeczy dają dodatkowe właściwości do swojej postaci.

Zaczynając grać w Wizards World, zapraszamy do przejść przez walki treningowej na arenie, to możesz zacząć rozwijać swoją postać. Aby zwiększyć poziom charakteru trzeba mieć pieniądze. Na początkowym etapie, można zarabiać pieniądze na arenie, potworów łowieckich lub ukończenie zadań Podróże dziennik osiągnięcia.

Podczas gdy w magicznym mieście - Elair, zostanie przeszkolony w szkole czarodziejów i wojowników, gdzie można dowiedzieć się wszelkiego rodzaju magicznych sztuczek. Po treningu można udać się do jednej z bajecznych miast w tym fantastycznym świecie: Zaorn, Dorikan Aradorn lub gdzie można zobaczyć wszystko, czego nauczyłem. Oprócz tych miast, w grze są miasta takie jak Tarn i Viera.

Gra online World of Wizards ma wiele niebezpiecznych stworzeń: Dzikie smoki walki Bałwany żywiołaki, harpie, wilkołaki, Gorgoń, duchy, gigant salamandra, syreny, Golem, ciemne Harpy Chaos demonów. Również ... te stworzenia Bestiariusz nadal posiada wiele różnych potworów.

Zagraj w gry online Wizards Świat, będziesz obserwować zmiany pogodowe, które mają wpływ na elementarnej magii czarodziejów. Na przykład: Pogodne wzrost i spadek magii ognia Magia powietrza, deszcz magiczne wzrost i spadek wody zwiększa magiczne Magia ognia powietrza i zmniejsza Mist ziemskich magicznych zmniejsza wzrost ciepła i magii ognia Magia wody, magia śniegu Air zwiększa i zmniejsza magii ognia.

Gry Wizards World Online ma ogromną różnorodność budynków miejskich i każdy budynek ma swój cel.

Zagraj w grę Wizards World Online mogą być wprowadzone w jednej z gildii: Guild Masters Guild szturmowców. Gra posiada wiele różnych tytułów, a obecność klanów i sojuszy, daje wielką szansę ci. Tak Wizards Świat będzie interesujące grać.

Walki w grze mogą być zarówno indywidualne i masowe. Do poszczególnych walk są: Duel, walka z Ducha, Shadowboxing, Duel bez rzeczy wręcz, Duell i walczyć "Ambush". Masy: Chaotyczny, Chaos bez nagrody rzeczy chaosu między rasami, grupy, klanu, Dual pojedynek miast, bitew pomiędzy jasnymi i ciemnymi, jak również walki Kupidyna.

Świat Gospodarka Wizards zbudowane na walucie lokalnej - "monety" (WWM - Wizards Świat pieniędzy).

Istnieje możliwość gry po stronie sił ciemności, przez okres 1 tygodnia.

W ogóle, do zabawy, przejdź do rejestru Wizards światowej i dołącz do gry!