Zakładki

Kreator Świat II Internecie

Alternatywne nazwy: Kreator Świat II gra

Gra online W i żołądkami Świat ΙΙ - darmowa przeglądarka gra fabularna, w której można nauczyć się i opanować nowy magiczny świat. Ten sequel jest już znany i popularny MMOR PG "W i żołądkami Świat". Na okres trzech lat, jak został wolnym ogniu walki między wojskami sił ciemności i światła kreatorów. W tym czasie wielu z nich było w stanie osiągnąć jasny, mocno podbić swój świat. Ich mała osada urosła do ogromnej i mocnej Aradon, miasta, zdominowanego przez dobre duchy. Światło udało się odeprzeć starożytny Zaorn ożywić Dorikan i znalazł Elair (szkoła dla czarodziei wolontariuszy). Jednak Mroczny nie zamierza pogodzić się z utratą władzy. Nie wiadomo, co zaklęcia i rytuały, ale Mroczny udaje się znaleźć drogę do kolejnych Astralnym Wizards Świata. Ten piękny dziewiczy świat nie ustawił kreatora stóp, a zło jest już tutaj. Według planu Mrocznego Świata ΙΙ stanie się bazą dla jego armii. Ale, na szczęście, nie zauważył jasne te działania. Najpotężniejszych czarodziejów, przez niewyobrażalny wysiłek, znaleźć dostęp do Świata ΙΙ . Gra W i żołądkami Świat ΙΙ on-line - to jest walka pomiędzy ciemności i światła w nowym świecie. Wspaniały świat-legenda składał się z marzeń, ukoronowane przez majestatyczne zamki i zaludnionych bajkowych stworzeń.

Na początek trzeba będzie rejestracja w świecie gry czarodziejów ΙΙ . W i żołądkami Świat ΙΙ rejestracja jest w następujący sposób: wszedł do gry i wymyślić nazwę hasło. Jeśli chcesz zapisać się do newslettera gry, World Zarejestruj się волшебниковΙΙ предоставляет Ci okazja. Aby to zrobić, wpisz wiersz odpowiedni adres e-mail. Następnie należy nacisnąć przycisk Rejestracja . Teraz masz do drugiego etapu rejestracji. Dołącz do gry w i żołądkami Świat ΙΙ [_2_ ] sugeruje takie działania

- Wpisz swoje imię,

- Hasło jest wprowadzane z W i żołądkami Świat Ι (o ile, oczywiście, że to ty)

- Wybierz wyścigu głównego bohatera (w ramce na dole są szczególne cechy tej postaci);

- Określa podłogę;

- Przemyślane słowa kodowego;

- Wpisz swój adres e-mail;

- Data urodzenia.

Podsumowując, naciśnij Rejestracja . Rejestracja W i żołądkami Świat ΙΙ przeszedł, i można grać w świecie gry волшебников ΙΙ онлайн.

Nadszedł czas, aby rozważyć fantastycznych stworzeń, które będzie wprowadzenie W i żołądkami Świata ΙΙ gra online. Znaki są nazywane jednostkami. Świat волшебников ΙΙ online имеет Jednostki takie rasy: elfy, krasnoludy, gobliny, ludzi, orków, trolli. Opis każdego z nich można znaleźć w zasadach gry. Główny bohater, który wybrałeś podczas rejestracji nadal może wybrać swoją partię. Na początku gry jest dostępna za darmo w kadrze do podjęcia dwie jednostki. Aby zwiększyć oddział, a następnie zapłacić monet dla każdego z następnej jednostki zatrudniony. Można, oczywiście, odwołać neponravilis wojownika, ale zostaną zwrócone tylko połowę kwoty, którą spędził wynajęcie go. Monety można zdobyć wygrywając bitwę.

Cóż, z bohaterami uporządkowane i, oczywiście, pojawia się pytanie, jak broni. Po tym wszystkim, nie można tego samego naszych bohaterów do walki gołymi rękami! Świat gier online волшебников ΙΙ позволяет każdy żołnierz w bitwie wziąć broń, tarcza, amulet i dwa zwoje. Mag może podjąć tarcza, amulet, sześć zwojów. Każda rasa podnosi broń. To, na przykład, gobliny - noże, miecze, dla elfów - łuki i kusze itp. § Broń ma swoje własne parametry. Mianowicie, zwiększenie ochrony szok, magia ognia, wagę, cenę. Istnieje również wiele desek. Mogą one być wykonane z drewna, żelazo, brąz, itd. itd. Możesz grać w gry online W i Świat ΙΙ , wykorzystujące zrobiło żołądkami trzymaj trofeum (tarcza, magia, potwory, kij). Przy okazji, nie zapominajcie, że po każdym uzbrojenia bojowego noszone przez 1%. Więc rzeczy od czasu do czasu wymaga remontu.

Teraz, gdy mamy do czynienia z bronią, można bezpiecznie wejść na arenę walki. Gra posiada kilka rodzajów walk. Szkolenie to stoczyć pojedynek i pojedynek zakończyć zwycięstwem. Zagraj W i żołądkami Świat ΙΙ trzeba pridelnyh obserwacji ostrożność. Pamiętaj, że nawet jeśli po czujnych strażników, miasto może przeniknąć potwory. Bądź gotowy do walki w każdej chwili, bo te złe i przebiegłe stworzenia mogą zaatakować w dowolnym miejscu.

Prawdopodobnie już myślałem, aby grać W i żołądkami Świat Ι & Jota online będzie nudne i nie ma nic, ale niekończącym walki. Pragnę zapewnić, że tak nie jest! Świat волшебников ΙΙ играть bardzo ekscytujące. Gra nie jest monotonna! Można znaleźć wiele ciekawych zajęć. Możesz tworzyć własne klany (warunkiem zastosowania jest tytuł barona lub wyższej) lub dołączyć do już istniejących. Może trafisz strzałkę Kupidyna i chcesz się ożenić? Gra daje elastyczność. Sakrament małżeństwa jest wykonywana sług świątynnych. A może chcesz poprawić swoją sytuację finansową. Nie ma problemu! Możesz iść do pracy w służbie pokoju. Wybierz jedną z dostępnych ofert pracy i gotowe! Po prostu chciałem, aby ktoś czuł się dobrze? Jakie problemy? Gra pozwala graczom do wymiany prezentów. Przy okazji, nie zapomnij też o coś takiego jak Indeks zaangażowania na rzecz pokoju. Radzę śledzić IPM, ponieważ chcesz otrzymywać co miesiąc promocji z ratusza? Nie dość przygoda? Chcesz więcej adrenaliny? Wtedy idziesz w poszukiwaniu. Ten teren na obrzeżach miasta gęsto zaludnione przez potwory. Walki, zdobywasz ich dodatkowe skarby, a następnie można bezpiecznie wrócić do miasta przez magiczny portal.

No i co? Mam nadzieję, że teraz rozumiem, że brakuje po prostu nie mają. Przyjdź sprawdzić i upewnić się, że W i żołądkami Świat ΙΙ odgrywają bardzo ciekawe i ekscytujące. Będzie doświadczenie niezapomniane i zróżnicowaną gamę uczuć w ten magiczny świat! Faktycznie, dzięki grze można nie tylko cieszyć się przygodę i poczuć się jak prawdziwy dowódca wojskowy i strateg. Trenuj swoją armię jako umiejętności wojskowych, jak określić wyczyny! Możemy tylko życzyć powodzenia w realizacji swoich celów! Idź na całość!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more