Zakładki

WolfTeam

Alternatywne nazwy: Wolven Zamówienie

Wolfteam Wilk kadry - jest oryginalny multiplayer online first-person shooter stworzony w 3D. Ta gra jest za darmo, wystarczy tylko rejestr. Wśród gier online różnego rodzaju, nie tak mało MMOFPS Wolf skład i zagrać jedną z nich. Sama nazwa Wolfteam Wilk skład mówi nam, jaki styl gry stworzony. Odróżnia go także od wielu innych strzelanek internetowych dość oryginalna fabuła to gra online i jego funkcji. W tej historii jest wiele osób, które mogą się przekształcić się w wilki iz powrotem, zachowując ludzkiego umysłu i zachowania społeczne. Z tych osób, a powstał Wilk drużyny.

A w zmianę postaciami, z "człowiek-wilk" gracza (Team) daje pole do działań bojowych, gdyż takie możliwości ma dużo więcej możliwości w budowaniu strategii wojennych. To sprawia, że ​​gra online Wolfteam Wilk skład jest bardzo interesujące, ponieważ, z jednej strony, wystarczająco duży arsenał broni stanowi "ludzki" z boku postać umożliwia ataków zdalnych. Z drugiej strony zaletą Wilkołak stężenia, szybkości i umiejętności, w przeciwieństwie do działania z bezpiecznej odległości. Między innymi umożliwia przebranie wilkołaka znaków do wznoszenia ścian. Wilkołaki są odmiany, z których każdy ma swoje własne cechy: osłona lód wilk, cień, Berserker, itp.

Oczywiście, wiele uwagi w tej grze online wypłacane arsenał broni postaci. Jak już wspomniano, broń może być stosowany tylko wtedy, gdy są w ludzkiej postaci. Ramię w minimalnej możliwe (i konieczne) na początku gry Wolfteam Wolfa oddziału, w tym celu trzeba będzie pewną ilość złota. Podczas gry, wykonywania różnych zadań bojowych, a więc wydobywania środków, bronie będą dostępne, jak również gry i dostać w nagrodę. Różne bronie szturmowe, broni dystansowych, pistolety i granaty można uzyskać i wybrać ten, który chciałeś. Niektóre bronie można nawet modyfikować, poprawę jego parametrów. Również zwrócić uwagę na przedmioty, które dodają charakteru zmusić Wolfteam Wilk Squad: plecaki, Tatuaże, ekwipunku.

Aby zacząć grać w gry online, aby zarejestrować. Dołącz do gry Wilk skład jest następujący. Na stronie gry, kliknij darmowej rejestracji. Po potwierdzeniu, że podasz dane (pobieranie gier i rejestracja jest bezpłatna), postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby uruchomić grę i zacząć grać Wolfteam zabawy.

Idąc do gry, należy wybrać obszar i region, wprowadź połączenie. Znak stacji - to nazwa w gry on-line Wolfteam Wolfa oddziału. Należy zauważyć, że jedno konto może mieć tylko jedno połączenie. To wymaga rejestracji. Teraz jest czas, aby dołączyć do tych zespołów do wyboru.

Gra Wolfteam Wilk boisku konfrontacja Internecie pomiędzy dwoma zespołami z graczy. Istnieje kilka ciekawych trybów gry: "Death Match" - gry zniszczenia maksymalną liczbę graczy z przeciwnej drużyny w ograniczonym okresie czasu. W tym trybie nie mają wpływu, na przykład, można ustawić limit na broni używanej w walce. Tryb "Destroyer" - jeden zespół rośliny bomby w wyznaczonym miejscu, drugi - stara się go uniknąć lub neutralizuje go. W różnych przypadkach dozwolone transformacja graczy gra w ludzi i wilków.

"Conqueror" ma trzy różne tryby, ale wszystkie mają jeden cel - aby uchwycić najwięcej trwałych podstawach, przez ograniczony okres czasu.

Więc grać Wilk oddział będzie interesująca dla fanów dynamicznych strzelanek online. Gra oferuje wysokiej jakości grafikę 3D, ogromna różnorodność broni, poprawia w całej grze, walcząc z różnych opcji, i tylko twój umysł i odwaga, by grać i pomoże przetrwać w śmiertelnej walce, że w tej grze online jest mnóstwo.

Zacznij grać już dziś i nie pożałujesz!