Zakładki

Woozworld

Alternatywne nazwy: Woozworld

Gra Woozworld - to przeglądarkowa gra MMO oparta na wirtualnym świecie w stałej ewolucji przeznaczony dla młodzieży (w wieku 9-14 lat). W Woozworld on-line nastolatki mogą bezpiecznie stworzyć własny wszechświat, grać i komunikować się ze sobą. Gra posiada funkcję kreatywną, a także setki gier na podstawie serii popularnego dzieci.

Przed grać Woozworld, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Woozworld nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1.                   Na stronie głównej wybierz opcję "Join";

2.                   Podaj swoją datę urodzenia;

3.                   Proszę podać poprawny adres e-mail;

4.                   Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5.                   Wybierz "grać", a rejestracja Woozworld jest skończona.

Gra Woozworld jest online MMO świat, który jest dostępny dla dzieci od lat 9 do 14. Gra oferuje młodym ludziom możliwość zbudowania ich indywidualnych świat gry, i komunikowania się z innymi przyjaciółmi. Gra oferuje oryginalne cechy i wiele gier, jak słynnego serialu telewizyjnego dla dzieci.

Woozworld on-line daje każdemu graczowi możliwość zaprojektowania jego charakter z licznymi akcesoriami do rozwoju obrazu i całkowicie zmienić świat. Gracz może dokonać wyboru charakteru Woozworld on-line i korzystać z szerokiej gamy gier, a także bogate zaplecze wideo. Ponadto, każde dziecko może komunikować się z jego / jej przyjaciół do udziału w Spellz bitew do wykonywania różnych zadań. Gracze mogą również zdobyć punkty, które można wykorzystać do zakupu różnych przedmiotów w grze Woozworld.

Rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich dzieci, bo gra jest absolutnie bezpieczne dla psychiki dziecka.

Jeśli gracze podpisali na Woozworld on-line , że będą korzystać z jeszcze więcej korzyści. Uniwersytet jest walutą, która jest używana wyłącznie przez abonentów Woozworld on-line . Ponadto, będą one oferowane dostęp do modnych akcesoriów i części garderoby, które mogą wykorzystać do poprawy wyglądu swoich bohaterów. Widzowie mają niepowtarzalną szansę skorzystania z instytucji szkolnictwa wyższego, które są podane na nich co tydzień!

Woozworld będzie grać i zdasz sobie sprawę, że gra pozwala każdemu członkowi rozwijać swój świat za pomocą swojej wyobraźni. Gracze mogą również podjąć decyzję, czy są zainteresowani współpracą z innymi przyjaciółmi i mieszkańców Woozworld on-line . Decydując się umieścić drzwi i poprzez dystrybucję ich konkretnym celu, gracze mają możliwość tworzenia własnych światów, dokładnie tak, jak chcą.

Należy pozwolić dzieciom rozwijać swoją kreatywność, by stworzyć niepowtarzalny świat Woozworld on-line . Woozworld koncentruje się na oferowanie najlepszych usług dla swoich członków, tak, że nie będzie żadnych szkodliwych funkcji w grze. Twoje dziecko powinno spróbować, a zobaczysz, że będzie on / ona odgrywać Woozworld stale!

W Woozworld on-line każdy gracz może stworzyć świat oparty na jego wyobraźnię i wybrać, jeśli on lub ona chce podzielić się nim z przyjaciółmi i innymi mieszkańcami gry Woozworld!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more